pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/ea9SKYO.jpg][/telimg1]
[tel5]Ellie
[/tel5][/tel02][tel8]12:12
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/ea9SKYO.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treśćtreść[/teltxt]
[teltxt]treśćtreść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
-
brak multikont
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
Ellie, chyba powinniśmy pogadać. Ja wiem, że różnie między nami bywało, ale kiedy byliśmy małżeństwem, to jednak całkiem nieźle nam szło. Chyba. Wiadomo, bywali lepsi, ale nie byliśmy też najgorsi. No. Wiadomo, co się szykuje. Nie mam pojęcia, jak to wszystko będzie wyglądało dalej, ale musisz wiedzieć, że nie zawsze było źle. Czasem było fajnie! Ale tylko czasem, ty sobie za dużo nie wyobrażaj :/ Nadal się rozwodzimy :/
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Buahahaha
To musiała być niezapomniana noc... OH WAIT :v
Nie musisz mi mówić, że jest zjebany. Podpisał w końcu? Czy znowu się będziecie z tym pierdolili przez kolejne 10 lat?
I zapomnij, nie płacę za jego pogrzeb. Mogę się zgodzić na rozkład 60/40 MAX. I to tylko dlatego, że mnie też ostatnio podkurwił

Elaine Carleton
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Bo nikt inny już nie chce i zostałem Ci tylko ja :*
Oesu, ziom chyba nie wie, że żeby zostać oskubanym z hajsu trzeba go najpierw mieć :lol:
Mówisz tak jakbyś nie wiedziała jak się zarabia w więzieniu wink wink. A szkoda gadać, Tomowi włączył się tryb żartownisia i robi mi wiochę na mieście. Jak już się z nim będziesz widziała to weź mu pierdolnij też w moim imieniu ok

Elaine Carleton
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Ty na pewno nie potrzebujesz, chętnie uprzykrzę Ci życie :lol:
Twój durny mąż nagrzał się na nową tancerkę w Shadow i nie wiem, chyba chce żebym jej szepnął o nim dobre słowo czy coś. Ż e n a d a
I W OGÓLE
Była u mnie Twoja siostra :monkey: Wszyscy żyją, ale mało brakowało
Ale chyba powinnaś się zainteresować jej stanem psychicznym, nie wiem, jakiś psycholog? Psychiatra?

Elaine Carleton
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Stara, tylko nie wiesz tego ode mnie jak coś :lol:
Ale spoko, laska do której zarywał i tak woli laski soooł :v Typowy Tom
Keira widzi zmarłych, takie tam
Nie no, serio, typiara wpadła do mnie i zaczęła się drzeć, że widziała Josha. Tak, TEGO Josha, który zmarł lata temu i którego pochowała. Weź tam zrób sisterce interwencję, bo coś tam jej się ewidentnie pod kopułą nie zgrywa
I jeszcze mi psa przestraszyła.

Elaine Carleton
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Tom ma IQ buta, więc luzik, nie domyśli się!
Menopauza to to, jak już jesteś stara?? Bez przesy, dzieli nas tylko rok, nie możemy uznać ze jesteś stara ok :/
raczej była trzeźwa, źrenice też ok. Trust me, znam temat więc to opinia ekspercka
No poważnie, darła mordę, że widziała go w porcie. Kurwa wyszedł na ryby rozprostować nogi chyba :/ Weź ją tam ogarnij, bo jej chyba odwala z tej samotności. Nawet sam bym ją wyciągnął do ludzi, ale mnie nie lubi

Elaine Carleton
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
Zjadłaś moje ulubione płatki
Zemsta będzie słodka
Pilnuj swoich jogurtów :|
ODPOWIEDZ