detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/aad63a803d22d1c94c3e6c4344094866/f8f71a7a12dcbe1e-e7/s400x600/c81d68bbe327eaa1826bc0a63232343750b57c95.jpg][/telimg1]
[tel5]Dale
[/tel5][/tel02][tel8]7:20
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/aad63a803d22d1c94c3e6c4344094866/f8f71a7a12dcbe1e-e7/s400x600/c81d68bbe327eaa1826bc0a63232343750b57c95.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
02:07
Verde Hillbury
Hmmm... A jesteś pewien, że nie chcesz mi zdradzić co to za niespodzianka?



dale bergman
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
02:14
Verde Hillbury
Chcesz powiedzieć, że nie mam wyboru? ;(



dale bergman
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
02:20
Verde Hillbury
Ja tchórzyć? Nigdy! Ale musisz mi obiecać, że przy okazji zabierzesz mnie na jakieś dobre jedzenie :hihihi:



dale bergman
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
02:25
Verde Hillbury
W takim razie czekam. Do zobaczenia!



dale bergman
ambitny krab
Magda
agent federalny — na urlopie zdrowotnym
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Chip
3 minutes ago
jestem
drugi sześciopak już się chłodzi w mojej lodówce, a grilla zaraz wyciągnę i rozpalę

dale bergman
powitalny kokos
nick
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
11:41
aearlie
Cześć, włamanie było robotą tamtego gangu.
Dostałam liścik, mam nie mieszać się w sprawy, o których nic nie wiem.
dale bergman
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
12:02
aearlie
Udało im się.
Tak.
dale bergman
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
12:18
aearlie
Co się dzieje? Przed chwilą mówiłeś, że to tylko próba nastraszenia mnie.
Zapytam Perrie. To naprawdę konieczne?
dale bergman
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
12:32
aearlie
Czyli to prawda.
Zostaniesz tam ze mną?
dale bergman
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
7:06
aearlie
cześć
jesteś dziś zajęty?
dale bergman
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
7:25
aearlie
chcesz zjeść ze mną kolację?
dale bergman
ODPOWIEDZ