właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.

CODE: Zaznacz cały

[tel0]
[tel8]3:15 PM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/8c2303bfaff0caa1db10c48f36295f7d/0d6a6d987884df25-f3/s400x600/53f2c7df64a376a13473b543ea2991654934abfd.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
moon
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
09:05
Verde Hillbury
Nie zostawiłam u ciebie swojej ładowarki?



willie hillbury
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
09:10
Verde Hillbury
No przecież tam bym jej nie zgubiła, za kogo ty mnie masz? :<



willie hillbury
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
09:20
Verde Hillbury
Ale czekaj... Jakąś rzeczywiście mam w torebce, nie zabrałam twojej? :lol:



willie hillbury
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
09:25
Verde Hillbury
Dobrze, zrobię tak przy okazji :hm:



willie hillbury
ambitny krab
Magda
opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
09:30
Verde Hillbury
To chyba ta okazja nadejdzie szybciej :hihihi:



willie hillbury
ambitny krab
Magda
ODPOWIEDZ