fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/9d75802ec313d42c0f01dcb49b40d0d4/9c89390d27265389-f5/s400x600/984162bb4ac6b0989d63cbe25066bd58be9ce751.gifv][/telimg1]
[tel5]melis
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/9d75802ec313d42c0f01dcb49b40d0d4/9c89390d27265389-f5/s400x600/984162bb4ac6b0989d63cbe25066bd58be9ce751.gifv][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Yara
8:22
Właściwie... To już wróciłam...
Ale jeszcze wczoraj myślałam, że tylko po to, by zabrać resztą rzeczy! Ale nie...
Wszystko się tak pochrzaniło, Mel!


melis huntington
ambitny krab
m.
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Yara
8:22
Ech, wszystko... po prostu wszystko się pieprzy.
I wiem, że to moja wina! I nic z tym nie mogę zrobić..


melis huntington
ambitny krab
m.
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
aaron
20:49
Cześć Melis. Tamta randka w ciemno nie doszła do skutku, ale pomyślałem, że to będzie dobre postanowienie noworoczne. Przy okazji wymyśliłem kilka innych, co myślisz?
1. Pójść na randkę przynajmniej z jedną kobietą.
2. Jeśli stwierdzę, że bawiłem się dobrze, to spotkać się ponownie (kopnij mnie, jeśli będę się ociągał).
3. Powinienem naprawić relacje z rodziną.
4. W szczególności dogadać się ojcem (tu może być problem).
5. Kupić kilka koszul (nie flanelowych), bo muszę zacząć wyglądać poważnie na uczelni.
6. Rozejrzeć się za nowym samochodem, bo ten pick up, którym jeżdżę od czasu studiów, już długo nie pociągnie.
7. Wybrać się na co najmniej jedną wyprawę w góry.
8. Wrócić do wspinania się. Metoda małych kroków. Etap 1. Poszukać klubu ze ściankami wspinaczkowymi.
9. Zacząć się zdrowiej odżywiać, bo Julia by mnie opierdzieliła, gdyby zobaczyła jak jadam.
10. Odmówić sobie jednej kawy dziennie. W zamian zjeść jeden dowolny owoc. Tutaj zastanawiam się czy czekolada się liczy?


melis huntington
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
aaron
20:49
Jeszcze nie wszystko stracone. Do nowego roku zostało jeszcze parę dni.
Też coś dla Ciebie mam. Daj znać jak będziesz miała chwilę wolnego czasu, to wpadnę.


melis huntington
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
aaron
20:49
A niespodzianka. Dowiesz się, jak powiesz, kiedy znajdziesz dla mnie czas. #natrętnyaaron
Super! Gratuluję! Czym się zajmujesz?


melis huntington
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
08:02
Harriet
Brzmi, jak podpucha!
Ktoś Cię porwał? Powinnam namierzyć Twój telefon? Jezu, za dużo mam kłopotów!


melis huntington
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
08:32
Harriet
Więc gdzie jesteś? Poza Australią? Nie mów, że poznałaś faceta, który zabrał Cię na wakacje?
PODZIEL SIĘ!
A może lepiej nie. No wiesz, ile można? He he – starałam się przekuć to w żart, okej?


melis huntington
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
10:13
Harriet
Czy Ty żartujesz?! Czy Ty naprawdę żartujesz?!
Lepiej powiedz, gdzie jesteś, żebym w razie czego wiedziała, skąd Cię odebrać!


melis huntington
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
12:45
Harriet
Zazdroszczę! Potrzebuję wakacji, zdecydowanie potrzebuję wakacji.
Baw się dobrze i korzystaj <3
PS: Zrób zdjęcia, chętnie obejrzę Twojego "kompana" :hihi:


melis huntington
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
10:28
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
melis huntington
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
weterynarz — Animal Welness Center
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani weterynarz, która poświęca swoje życie zwierzętom i oddaje im całe swoje serce po tym jak straciła serce do tańca wraz z utraconym dzieckiem pewnego przystojnego marynarza, który to niedawno znów zawitał do portu Lorne Bay
Rose
03:51
Cześć kochana, widzę po godzinie że nie możesz dzisiaj spać podobnie jak ja :lol:
Wszystko w normie, chociaż wiesz że ostatnio operowałam kapibarę? Bardzo ciekawe doświadczenie. A jak tam u Ciebie? Jak konie?
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ