Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Cassandra
21:37
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/g8luJkq.jpg][/telimg1]
[tel5]Cassandra
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/g8luJkq.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Mój ojciec dowiedział się o Jebie i Szekspir mógłby uczyć się do niego robienia dram.
Wyobraź sobie, że wpierw próbował mną szarpać, przez co Jeb złamał mu rękę... Więc mój ojciec zaczął strzelać i trafił mnie rykoszetem.
Myślałam, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach...


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Aha, pamiętasz jak mówiłam Ci, że Strażnik Teksasu przeżarł mu mózg? Teraz to już nie teoria, a fakt.
Jest w porządku, kula nie uszkodziła żadnych narządów wewnętrznych więc jest okej. I spokojnie, daruję Ci wycieczkę do szpitala! Wypuścili mnie po kilku godzinach obserwacji 😉
Był ze mną przez całą noc i chyba trochę z nim pomieszkam. Wiesz, nie chcę wracać do ojca, zwłaszcza że sprawa jest na policji i nie wiem, co z tym zrobić.


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Też bym zrozumiała, jakby zwyczajnie zrobił awanturę ale nie, oczywiście musiał wyspoczyć z bronią :roll:
Dzięki<3 Postaram się, chociaż najchętniej bym już wróciła do pracy, tęsknię za moim krokodylem.
Też się cieszę. I jasne, na pewno dam znać! Doskonale wiesz, że mam dwie lewe ręce w kuchni :hihi:


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Cassandro <3 Jak to dobrze, że kolejny raz mogę wysłać ci świąteczne życzenia. W tym roku, znów, chciałabym, żeby zdrowie było twoim nieodłącznym towarzyszem. Niech los będzie dla ciebie łaskawy, niech zsyła ci wyłącznie przyjemne chwile pełne radości, mnóstwo momentów spędzonych z rodziną oraz całe tony wszelkiej pomyślności. Wesołych Świąt!
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Łaskawie pozwala mi pracować piętnaście minut dziennie, ale niedługo musimy wybrać się do Sanktuarium - wiesz, zdrowie pacjentów jest dla mnie ważne :)
Za Twoją lazanię i te ciasteczka które ostatnio piekłaś dam się postrzelić drugi raz <3
Wiem, ale wiesz jak bardzo nie lubię być nieprzydatna, prawda? Już mnie nosi.


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Jeb nie pozwala mi się nadwyrężać :)
Po weekendzie? Powinniśmy już wszystko ogarnąć... Wyślę Ci lokalizację do mapy, żebyś nam się nie zgubiła.
załącznik1
Ciężko się zatrzymać po dwudziestu trzech latach bycia ciągle w biegu ;)


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Cassandro, dziękuję za życzenia.
Cieszę się, że przestrzegasz zaleceń. Mam nadzieję, że tym samym czujesz się dobrze i zdrowie Ci dopisuje.
Pragnę Ci także życzyć wszystkiego dobrego w tym świateczno-noworocznym czasie. Wypoczywaj, relaksuj się i skupiaj na tym co w życiu najważniejsze.
Cassandra Hammond
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
17.20
doktor Duke- Macnee
Cassandro,
bardzo się cieszę, gdy nie mam możliwości złożenia ci życzeń osobiście,
dużo zdrowia przede wszystkim
w nowym roku oraz spełnienia marzeń
i tego byśmy na kawę widywały się poza szpitalem
liczę też na lepsze inspiracje literackie
niż ten dziwny Werter


Cassandra Hammond
sumienny żółwik
enchante #8234
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Hej. Przepraszam, ale miałam strasznie dużo na głowie...
Powiedz lepiej, co u Ciebie?


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Znowu wpakowałaś się w jakieś kłopoty? Mogę pomóc?
Za kilka dni powinno mi się poluzować, na co masz ochotę?


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
14:23
Dobrze wiesz, że zawsze jesteś u nas mile widziana!
Zapraszam <3


Cassandra Hammond
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ