najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Serio? Będziemy to wałkować na nowo?
Percy, nie popełnię drugi raz tego samego błędu, nie będę narażać nikogo więcej. Bardziej cenię bezpieczeństwo moich bliskich niż swoje.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Skoro wiesz o wszystkim nie możesz się nazywać "zupełnie obcym", Percy.
Dyskretne? Mam nadzieję, że nie masz namyśli swojej sypialni.
Przeczysz sam sobie w tym momencie, zdajesz sobie z tego sprawę? Jak sam wspomniałeś jesteś obcym i mam dzwonić do Ciebie gdyby coś się działo?
Nie, nigdy czegoś takiego nie miałam. Jeszcze coś chcesz wiedzieć?

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Wiem też to, że chciałbyś abym się tam znalazła, więc nie udawaj już takiego niedostępnego. Seks jest naturalną rzeczą, nie rozumiem skąd takie oburzenie.
Chyba, że ty nigdy...ten teges?
Przecież jestem miłym człowiekiem, ponoć nawet bardzo uroczym!
A teraz pisz czy jeszcze czegoś potrzebujesz? Bo przerywasz mi jedzenie lodów.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Dzięki za troskę!
I AŁA

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
PEEEEEEEERCY!
Nie obrażaj się, ok
Sorry, no

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Jaaaasne, rozumiem.
I jeszcze jedno.
Dziękuję.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Nie rób już ze mnie takiego nie czułego potwora, umiem dziękować i przepraszać, zaskoczę Cię tym, że nawet wiem w którym momencie wypada takie słowa powiedzieć aby były jak najbardziej szczere.
Może i tak, ale gdybyś nie wyszedł za mną z tego baru nie wiem czy potem nie znaleźli by mnie sztywnej gdzieś. A co do lodów to bym Cię nawet zaprosiła, ale znów pomyślisz sobie, że rzucam Ci niemoralne propozycje.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Jasne, innym razem.
Cześć.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
perry
21:18
Ok Percy, ja całkiem rozumiem to całe milczenie, ale na miłość boską, tyle czasu już minęło, możemy się spotkać?
Słuchaj ja nie pamiętam nawet co ci wtedy powiedziałem, pojebało mnie, dobra, nie myślałem trzeźwo, no i wiesz, to niczego nie zmienia, ale ja tak czasem żałuję tego wszystkiego, no bo... bo to bez sensu, nie?
Nigdy w życiu nie wysłałem tak żenujących wiadomości, boże
Dobra, słuchaj, bo ja ci powiedziałem, że wcale nie czułem do ciebie tego zakazanego słowa na 'k", ale to nieprawda, w ogóle trochę kłamałem, bo przecież dobrze się nam układało i było ze sobą, nie??? No więc ja czasu nie zmienię, ale świruję przez to, że nie chcesz w ogóle ze mną rozmawiać i pewnie na to zasłużyłem, ale błagam błagam błagam, nie przekreślaj mnie tak totalnie
percy matthews
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
perry
12:45
Aha, nie musiałeś wcale o tym przypominać
Żartujesz sobie? Teraz to w ogóle się mnie nie pozbedziesz, boże, Percy, jak chciałeś mnie spławić to trzeba było napisać, że masz już kogoś nowego czy coś
Co się stało?
Ta przyjaźń jest dla mnie ważna, wiesz
percy matthews
lorne bay — lorne bay
11 yo — 111 cm
Awatar użytkownika
about
hasło: lornebay
00:12
Numer zablokowany
Widzę Was, obserwuje. Smakuje burger? Dobrze się bawicie? Uważaj na kolejny kęs bo możesz się zadławić.
Może Ci się wydaje, że jesteś odważny, ale postępujesz głupio.
Ostrzegałem, czekają Cię konsekwencje.

percy matthews
hasło: lornebay
sumienny żółwik
universal person
brak multikont
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Hejnał. Wpadłeś na plaże? Chyba za dużo popiłam.

percy matthews
sumienny żółwik
rorka
ODPOWIEDZ