barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
perry
12:!2
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
wysłano do @oznacz


Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/df1ece30a9363f3664f42be77dc45f66/2c805d2c3043cc3d-c1/s400x600/e4e967d14666d5fd2746109a5446af742398ec6f.jpg][/telimg1]
[tel5]perry
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/df1ece30a9363f3664f42be77dc45f66/2c805d2c3043cc3d-c1/s400x600/e4e967d14666d5fd2746109a5446af742398ec6f.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Percy
hej
emm... dziękuję za ten zasyp prezentów. Ale wiesz, nie musiałeś mi niczego dawać.
Tym bardziej, że ja nie mam w tym roku niczego dla Ciebie.


pericles campbell
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
22:01
Percy
Przescrollowałem. To nie są najbardziej żenujące wiadomości, jakie od Ciebie dostałem. :p Pamiętasz jak udawałeś, że mnie nie zapraszasz na randkę, a tak naprawdę właśnie to robiłeś?
No dobra, sorry. Chciałem rozładować napięcie... Ale to było maks chujowe.
Po prostu... Nie wiem. Może? Może możemy? Sporo się dziwnych rzeczy dzieje. Nie czuję się za dobrze, nie wyglądam za dobrze... Nie chcę, żebyś oglądał mnie w takim stanie.
I proszę, proszę, nie mów tak, nie mów, że trochę kłamałeś, i że to nieprawda, co mówiłeś, bo robisz mi nadzieję, a ja nie mam siły na powtórkę z rozrywki, serio
pericles campbell
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:01
Percy
No to żartowałem i mam kogoś :roll:
pericles campbell
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Hej… Nie wiem, czy to odpowiedni sposób zaczynania… Podejrzewam, że nie, ale co mam do stracenia? Przepraszam, że milczę od kilku tygodni, ale chyba jest mi wstyd. Nie umiałam tego przyznać przed kimkolwiek, dlatego wolałam milczeć. Jesteś zły? Nie bądź. Naprawdę moje życie przypomina obecnie absurd.
Pomyślałam sobie, że jeśli nie jesteś wkurzony to może masz ochotę na herbatę i ciasteczka?


pericles campbell
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
no wiem, że może jest głupia, ale wstyd mi, wiesz?
ogarnę nam dużo ciasteczek
no może jak najszybciej chciałbyś poznać Mijkę?


pericles campbell
happy halloween
Booyah
brak multikont
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Hej, no jestem
Chcesz wpaść?
pericles campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Dałam sobie spokój z randkami... tak jakby
No i jasne, wpadaj, powinnam pytać, dlaczego nie możesz spać u siebie?
pericles campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Ano, zgadzam się w pełni, jebać zakochane pary
Ugh, współczuję... pozbyć się go jakoś? Nastraszyć? Po coś się ma starszą kuzynkę
Zrobił coś chujowego?
pericles campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Że co? Ale on chciał Ci na złość zrobić? Jezu, jak chamsko, bym go chętnie wyjaśniła...
Teraz autentycznie zaczęłam się martwić, że o czymś mi nie mówisz :)
No, ale spoko, ostatnio gadałam z nimi na pogrzebie ciotki Daisy i jak zwykle było niesympatycznie, więc brak zwierzania się starszym masz akurat jak w banku
pericles campbell
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Serio mogłabym go zaraz wyjaśnić... albo odbić jej tego twojego współlokatora, a potem jego też wyjaśnić... opcji jest wiele
Daj spokój, nie potrzeba Ci takich przyjaciół.
Chyba nie powinno, tak 2/10 w rankingu kochający kuzyn :/
Kto Cię kurwa pobił?!
Ech... dobra, bo ja jeszcze muszę coś załatwić, ale to za dwie godziny się widzimy u mnie
pericles campbell
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
22:54
Wszystko w porządku?
Możemy Ci oddać z Ginny cukierki jeśli to pomoże.


pericles campbell
ODPOWIEDZ