opiekun motyli — abs
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Z zawodu opiekunka motyli, z powołania chodząca katastrofa od kilku lat zauroczona najlepszym przyjacielem, który w ogóle jej nie zauważa, ale niewykluczone, że przypadkiem zmajstrował jej dziecko, ups.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/media/EvjQwD_XMAIIksB.jpg][/telimg1]
[tel10]Verde Hillbury
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
ambitny krab
Magda
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
guess whos back
back again
ryans back
tell a friend


Verde Hillbury
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
niestety nie
ale mogę coś puścić i poczęstować cię moms spaghtti


Verde Hillbury
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
tym, że rodzice zapełnili lodówkę ciotki Harriet, skoro i tak się już tu zatrzymałam? :lol:


Verde Hillbury
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
A zabierzesz mnie z sobą i będę mogła tam robić super rzeczy za dużo pieniędzy? :lol:


Verde Hillbury
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
Jakby nie patrzeć ja mam zero, bo jej po prostu nie mam, mniej się nie da :lol:


Verde Hillbury
przyjazna koala
my name is jeff
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
3:15 PM
Znowu zgubiłaś?
Nie, nigdzie jej nie widzę. Sprawdzałaś w torebce?


Verde Hillbury
powitalny kokos
moon
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
3:17PM
Przestań, trzymasz tam wszystko! Jesteś pewna, że ją do mnie zabierałaś?
Dobra, czekaj. Jakaś ładowarka jest wpięta w salonie. Ups :lol:


Verde Hillbury
powitalny kokos
moon
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
3:15 PM
W takim razie czyja ładowarka jest w moim salonie? Jeśli będziesz w centrum, możesz mi ją podrzucić, a ja zapytam Dottie czy swojej nie zostawiła.


Verde Hillbury
powitalny kokos
moon
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
3:19 PM
Może przy okazji, załapiesz się na świeże eklerki :hihi:


Verde Hillbury
powitalny kokos
moon
właścicielka cukierni — SUGAR BAKESHOP
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Właścicielka cukierni i rozwódka. Za wszelką cenę stara się zmienić swoje życie i odrzucić przeszłość, która ciągnie się za nią za sprawą kilku kiepskich wyborów i łobuza, który na nowo pojawia się w jej życiu.
3:25 PM
No pewnie, bo bezinteresownie siostry odwiedzić już nie umiesz, co?


Verde Hillbury
powitalny kokos
moon
detektyw w narkotykowym — Lorne Bay Police Station
34 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Detektyw w narkotykowym i członek klubu motocyklowego, który od roku infiltruje pod przykrywką przestępczą działalność gangu. Odpycha od siebie nieświadomą Aeralie, choć nie może przestać jej całować.
2:04 AM
Jutrzejsza niespodzianka wciąż aktualna?


Verde Hillbury
happy halloween
rejwen#6729
nicholas, donalda, cedric, milo, sidney, rafe, suzie
ODPOWIEDZ