30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pochodzi z Indii, tam się urodziła i wychowała. Jej rodzina zginęła w wybuchu. Jak się dowiedziała był to skutek porachunków między jej ojcem, który pracował w Centralnym Biurze Śledczym, a ludźmi na których zbierał dowody. Dzisiaj Sonia poszła w ślady ojca. Obecnie zbiera dowody przeciwko Thomasowi Notaro na własny użytek chcąc w odpowiednim czasie ujawnić zebrany materiał swoim przełożonym, na razie jednak działa na własną rekę.
Nazwa użytkownika
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść



CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
Sonia
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
06:45
Cześć Soniu <3 Co słychać?
Nigdy nie uwierzysz w to, co Ci powiem i co zrobiłam zeszłej nocy... do tej pory nie mogę w to uwierzyć, a tym bardziej sobie wybaczyć...
ratuj... bo nie wiem co teraz... ;(



Sonia Evans
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Przespałam się z obcym facetem... To znaczy ze swoim sąsiadem... Cholernie przystojnym, no ale jednak...
Na ogół nie jestem taka, ale chyba wino zrobiło swoje i teraz zastanawiam się jak to cofnąć, albo co zrobić, żeby więcej nie znaleźć się w jego pobliżu...


Sonia Evans
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ