neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
***
sumienny żółwik
enchante #8234
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Shawn
15:50
o, widzę że ostatni sms utknął w roboczych, sorry mamo.
ale po co nam 5 kotów? jak mam ochotę jakiegoś pogłaskać to wbijam na chatę :idk:


enrica duke-macnee
powitalny kokos
bejbi#2175
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Shawn
16:15
nie rozumiem, czemu mi nie wierzysz :/
niby mogę je wziąć, ale Feli próbuje udomowić aligatora, więc nie wiem czy się dogadają :lol:
a jak się ojciec czuje w ogóle? może zaczął lubić jankesów?



enrica duke-macnee
powitalny kokos
bejbi#2175
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Shawn
16:15
sprytnie, sprytnie, jakby mi przyszło się kiedyś hajtać to wezmę to pod uwagę
w sumie mogę wpaść, o ile to dalej smsy do mnie, a nie do Hudsona :haha:
nie no, wpadnę, to tylko żart.



enrica duke-macnee
powitalny kokos
bejbi#2175
barman co dużo wódy leje — rudd's pub
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
mój organizm nie działa na tlen, tylko na thc, został mi ostatni rok medycyny przed stażem (tylko zajebałem semestr), przypał to moje drugie imię, ale jest fajnie, nie?
Shawn
17:18
to na pewno do mnie? nie no, jestem poważny, wpadnę na obiad.
studia? No jak to studia, muszę w końcu wybrać staż czy coś, sama wiesz jak to jest na medycynie
w ogóle to jest jeszcze ten karton z moimi rzeczami na strychu?



enrica duke-macnee
powitalny kokos
bejbi#2175
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Enrica <3 Razem ze Stanem chcielibyśmy życzyć całej twojej rodzinie dużo szczęścia, pomyślności, nadziei, ale przede wszystkim zdrowia. Jako lekarze dobrze wiemy, jak ono jest ważne, mam nadzieję, że wszystko u was ułoży się pomyślnie i w czasie następnych świąt wszyscy będziecie żartować sobie z tego, co było <3 Miłości ci nie życzę, pieniędzy również, to już masz, ale życzę ci wnuka. Kto wie, może kiedyś nasze maluchy będą się razem bawić? Wesołych świąt!
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Cassandra Hammond
Droga Pani Doktor,

Proszę wybaczyć spóźnione życzenia. Wyczyściło mi kartę ze wszystkich numerów i dopiero co je odzyskałam, a że doktor Wainwright mnie wypisał, to w tym roku nie miałam okazji złożyć życzeń osobiście w szpitalu.

Mam nadzieję, że udało się Pani choć trochę zaznać świątecznej atmosfery i nie spędziła pani ich w całości na dyżurze. W nadchodzącym Nowym Roku życzę Pani samych sukcesów zawodowych. Najważniejsze jednak, żeby też wszystko układało się w Pani życiu prywatnym. I zdrowia - zarówno dla Pani jak i męża.

Szczęśliwego Nowego Roku!
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Dobry wieczór Enrico
Mimo wszystko?
Cóż... Mimo wszystko mam nadzieję, że wypoczywasz. Także życzę Ci udanego roku i spokoju.
enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Napisałaś to, a więc byłaś świadoma tego, że mogę te słówko wykorzystać... W każdym razie nie ma już o czym mówić, za życzenia (nawet te sms'owe) szczerze dziękuję.
Pozdrowię, aczkolwiek nie wiem, czy będzie Ciebie pamiętała ze szpitalnych korytarzy.
Kiedy wracasz?
enrica duke-macnee
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
Ummm, dzień dobry, tutaj Mari, ta od Jony, że Jonathana Wainwrighta. Wzięłam od niego numer, bo powiedział mi co napisał i odmówił napisania w moim imieniu, tak więc...
PAMIĘTAM PANIĄ I DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POZDROWIENIA!
WESOŁYCH ŚWIĄT!


enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Jak tak jej powiem to pomyśli o mnie...
Mieliście wypadek? Gdzie jesteście? W jakim szpitalu?
Nikomu nic nie powiem, ale... Może powinnaś jednak przedłużyć swoją nieobecność skoro okoliczności są tak skomplikowane?
Ps. Marienne powiedziała, że do Ciebie napisze.
enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Uczuciowa jak zawsze... Współczuję SUVowi
Cóż zważywszy na okoliczności dziwnie mi to pisać, ale... Cieszę się, że coś się zmienia. Mam nadzieję, że to nie tymczasowe i nie zakończy się regresem.
Ekscytuj się, Enrico... Masz ku temu pełne prawo.
Wiem, dziękuję... Byłoby tylko miło gdyby i o mnie w jej życiu pisano tak samo.
enrica duke-macnee
ODPOWIEDZ