34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
You wanna touch my body, I say you're not allowed
You wanna handle me, but I'm a bit too much
Shane
16:01
mamma mia




CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/67c28b94c342c7629c4532f487c9481c/tumblr_inline_o3mc7a1o1V1rifr4k_500.gif][/telimg1]
[tel5]Shane 
[/tel5][/tel02][tel8]16:01 
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/67c28b94c342c7629c4532f487c9481c/tumblr_inline_o3mc7a1o1V1rifr4k_500.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]mamma mia [/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
naleśnik puchaty
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
18.00
JULIA
cześć, Shane
czy Ty jesteś tym rodzajem przyjaciela,
z którym można zakopywać zwłoki?

Shane Cairstars
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
malarka, która całe swoje życie poświęciła sztuce, obecnie przygotowuje kolejną wystawę w Cairns, w życiu prywatnym zaś debiutuje w roli dziewczyny Aidena i jest z tego powodu bardzo szczęśliwa
19.00
JULIA
nie sądzisz, że już jesteśmy za starzy na randki?
mam lepszą propozycję,
weź łom i swoje maszynki do otwierania zamków,
widzimy się pod moim domem

Shane Cairstars
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie Mouse
14:10
Hej! Wiesz, ile takie lody mają kalorii?! I ile czasu, trzeba później spędzić czasu na siłowni? Powiem Ci - mnóstwo!
Ale jak chcesz, możesz wpaść i gdzieś wyjdziemy ^^


Shane Cairstars
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie Mouse
14:18
Niedaleko otworzyli wegańską restaurację, możemy do niej iść, albo na jakąś fit sałatkę. Będziesz mógł wybrać. Rozumiem, że wpadasz do Cairns?
Jutro około 14. W zależności, czy zostanę do końca. Masz cały dzień wolny? Dawno się nie widzieliśmy w sumie.


Shane Cairstars
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie Mouse
14:38
Hm, jak tak przymknę oczka, to możesz być i króliczkiem!
Żartuje Shane! Ale nadal obstawiam zdrowe jedzenie, zamiast fast foodów i słodyczy.
Okej, okej. Postaram się pamiętać i nie jechać jutro samochodem ^^ Ekhem, widzisz z kim piszesz? Czy ja Cię kiedyś zdenerwowałam? Jestem Twoim ulubionym maleństwem i aniołkiem.


Shane Cairstars
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ