marynarz — Port
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Dryfuję bez celu po oceanie życia i staram się poukładać swoje życie na nowo...
<3


Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
sumienny żółwik
żuczek#2609
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Hej, mam delikatną prośbę i naprawdę liczę na Twoją pomoc.
Potrzebuje forsy. Oddam. O ile masz z czego pożyczyć.
Nie. To nie kasa na waciki i buty. Nie jestem zakupoholiczką.


Kellan Jones
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Dzięki. Ratujesz mi tyłek.
Podliczę i napiszę ile.
Po tylu latach raczej możesz się dowiedzieć, że mój ojczulek pozostawił po sobie spore długi. Od lat je spłacam i bywają miesiące, kiedy nie wyrabiam na zakrętach.


Kellan Jones
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Wiem, ale kasa to zawsze śliski temat. Nie chciałam, żeby to na nas wpłynęło. Widzę jak pieniądze wpływają na relacje innych, ale no.. nie mam wyboru.
Dużo za dużo, ale poradzę sobie z tym, jak do tej pory. Po prostu potrzebuje pomocy w tym miesiącu. Będę mogła do Ciebie wpaść? Czy dorabiasz gdzieś teraz? A może siedzisz w Sanktuarium :koala: ?


Kellan Jones
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
35 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Nie pytam. Zobaczę. Będę za godzinę.


Kellan Jones
ODPOWIEDZ