38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Julian
22:07
Tutaj Julian
Wiesz co robić

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i1.sndcdn.com/artworks-000062716387-c4bltb-t500x500.jpg][/telimg1]
[tel5]Julian
[/tel5][/tel02][tel8]22:07
[tel3][telimg2][IMG=https://i1.sndcdn.com/artworks-000062716387-c4bltb-t500x500.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]Tutaj Julian[/teltxt]
[teltxt]Wiesz co robić [/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
naleśnik puchaty
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
Ej, czemu nie mówiłeś, że będziesz oglądał! Też bym włączyła, mógłbyś relacjonować na żywo!
I własnie skończyłam porządku w szafie. Przeprowadzki mają jeden podstawowy plus - można pozbyć się niepotrzebnych rzeczy. Skąd one się wzięły? Nie mam pojęcia!
Swoją drogą złożyłam tą szafę! Nie wierzyłeś, a jednak! Możesz gratulować ;>
I wypić jej zdrowie, żeby nigdy nie spadła mi na głowę.



Julian Crane
ambitny krab
nie#5225
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
Oh... czyli te wszystkie żarty, że sobie nie poradzę były tylko po to, żebym poprosiła cię o pomoc? Żebyś mógł niczym rycerz na białym koniu wparować z wkrętarką i ją dla mnie postawić?
Wybacz więc, że cię rozczarowałam! Następnym razem się poprawię! <;
Jeszcze się odnajduję w nowej rzeczywistości, ale jakiś wieczór w przyszłym tygodniu?
Do tego czasu dla odmiany ty mi wybierz film do obejrzenia!


Julian Crane
ambitny krab
nie#5225
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
Mogę specjalnie dla ciebie zrobić najładniejsze selfie na jakie tylko mnie stać!
Będziesz mógł mi wtedy wykrzyczeć w twarz, że nie wyglądam jak na zdjęciu i będziesz miał wymówkę do wcześniejszej ucieczki, gdy okaże się nie być tak fajna jak tutaj :lol:
I nie oglądałam! To bardzo dobra propozycja, bo aż musiałam wyszukać, co to w ogóle jest...
To oglądamy dzisiaj wieczorem? Nie będziesz mógł zasnąć, bo będziesz musiał tutaj rozwiewać wszystkie moje wątpliwości!


Julian Crane
ambitny krab
nie#5225
dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.
Gail
Kocham spoilery!
I byłam pewna, że mam w domu popcorn, ale jednak nie...
Więc może jednak chcesz wpaść? To ciekawsza opcja niż wycieczka do sklepu :lol:



Julian Crane
ambitny krab
nie#5225
ODPOWIEDZ