adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f6aa6376baa891e76691abfd38182fbd/98bfde2493a12506-6d/s250x400/8b937788edce172847a933057e7bce34a31567ef.png][/telimg1]
[tel10]Link
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
przyjazna koala
leośka#3525
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Cześćbraciszku <3 co się nie odzywasz? Masz tyle pracy, że już zapomniałeś o młodszej siostrzyczce? ;(
Koniecznie musimy się niedługo spotkać i pogadać. Buziaczki <33



Link Burke
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Czy to źle, że stęskniłam się za własnym bratem? Czy to źle, że martwię się o Ciebie?
Link, czy uważasz, że ja zawsze pakuję się w kłopoty? Przecież jestem grzeczna ^^ nic się nie stało!
No... może odrobinkę, ale to nie jest rozmowa na telefon...
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
No dobra już... poddaję się! Potrzebuję Twojej pomocy, ale to nie jest rozmowa na telefon, dlatego się szykuj... przybywam do Ciebie... a Ty bądź dobrym bratem i przestań mi wypominać cokolwiek... nie wszystko kręci się wokół pieluch i majtek ^^


Link Burke
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
22:20
Posy O'Brallaghan
Być możeee... Ale obawiam się, że w ramach rekompensaty za zwłokę to jednak ty wisisz mi wino.



Link Burke
sumienny żółwik
Magda
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
19:41
Posy O'Brallaghan
Przyszły piątek? U mnie?
A jeśli chodzi o wino... Coś wytrawnego powinno być w porządku. Swojej kulinarnej tajemnicy ci nie zdradzę ;)



Link Burke
sumienny żółwik
Magda
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.
xxxxxxxxx
przyjazna koala
leośka#3525
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
11:20
Posy O'Brallaghan
Po prostu wierzę, że poradzisz sobie bez podpowiedzi ;>
A 20 brzmi w porządku.



Link Burke
sumienny żółwik
Magda
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
Avery
09:17
Cześć! Jesteś bardzo zajęty? Masz chwilkę ?


Link Burke
powitalny kokos
Wer
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
09:20
Avery
Link… Dostałam wczoraj wiadomość…
Czy jest szansa, ze sąd zgodzi się żeby On wyszedł wcześniej za dobre sprawowanie??


Link Burke
powitalny kokos
Wer
Rehabilitantka — CAIRNS HOSPITAL
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Jeszcze rok i witaj 30stko! A tak na poważnie... Jest w mieście już jakiś czas, przygarnięta przez kuzyna powoli staje na nogi. Niedawno wróciła do swojego zawodu. Mało mówi o swojej przeszłości, a w Lorne Bay zaczyna wszystko od nowa.
09:20
Avery
Spanikowałam...serio. Od wczoraj nie mogę przestać o tym myśleć.
Wiem, że mnie nie znajdzie, ale mimo wszystko wystraszyłam się :(


Link Burke
powitalny kokos
Wer
ODPOWIEDZ