gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg1]
[tel5]Lisa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Zdaję sobie z tego sprawę.
Człowiekowi, którego sympatię stawiasz pod znak zapytania porównujesz do moich zamiarów względem Ciebie? Przestań wiecznie odbijać piłeczkę.
Mogę nie mówić o tym wprost. Przyjedziesz wieczorem, czy wolisz się spotkać na mieście?
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Skąd takie wnioski?
Kombinujesz, Lilibeth. Znam Ciebie nie od dziś. Jak chcesz mu naprawdę pomóc to wiesz, że możesz na mnie liczyć.
Ona ze mną mieszka, ale mogę postarać się o to, aby wyszła na kilka godzin.
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Nie podejrzewałem Ciebie o takie stereotypowe myślenie, Lilibeth.
Co to za nieprzyjemne pytanie? Ma dom, ten sam co ja.
To jak porozmawiam z Marienne to moja sprawa, nie musisz o wszystkim wiedzieć.
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Lisbeth, proszę nie wtrącaj się w sprawy, które Ciebie nie dotyczą. Doceniam Twoją troskę, ale naszą przyszłość z Marienne sami sobie zaplanujemy.
Masz prawo wyrazić swoją opinię, a ja mam prawo się z nią nie zgodzić. Co więcej mam ochotę Ciebie strofować za to jak nieprzyjemnie wyrażasz się o Mari, ale rozumiem, że Twoja duma nakazuje Ci odegrać się za to jaką niechęcią ja darzę Remigiusa. Dziecinne zagranie, ale jesteś jeszcze młoda, masz prawo do błędów.
Kocham ją, Lilibeth. Myślę, że to wystarczający argument, aby zakończyć tą czczą dysputę.
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Zakładasz, że tylko Twój punkt widzenia jest prawdziwy. Za mało o życiu wiesz, by móc się z tym przebić, Lilibeth.
O mnie się martwisz? Nie masz czym. Jestem obecnie w bardzo dobrej sytuacji życiowej. Jedynym moim zmartwieniem jest zdrowie Marysi i obawa o Ciebie.
Dopiero się uczysz miłości, Lilibeth. Nie zgrywaj kogoś, kim nie jesteś. Przede mną nie musisz udawać zaradnej i dorosłej.
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Liczę się z Twoim zdaniem, Lilibeth. Jednakże ostatnio Twoje podejście względem mojej osoby jest dalece nieodpowiednie. Nie zawsze się zgadzaliśmy, ale zawsze mogłaś na mnie liczyć i mi ufać. A po tym jak ostatnio się zachowujesz, zaczynam myśleć, że zapomniałaś iż nie jestem Ci rówieśnikiem.
Muszę. Widzę, że się gubisz. Możesz sobie kłamać, ale tutaj nie tylko o tego francuza chodzi...
Nie sądziłem, że młodzieńczy bunt będzie dotyczył także i Ciebie, ale jak widać przyszedł z opóźnieniem. Przykro mi, że tak się wobec mnie zachowujesz, ale dokonujesz własnych wyborów.
Daj znać jeśli znajomy będzie potrzebował pomocy lekarza. Zaraz mam operację, więc życzę Ci miłego dnia, powodzenia.
Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Hmm... Jak chcesz.
Gdyby Twój ojciec wiedział o Tobie tyle co ja, pomyślałabyś dwa razy przed napisaniem tej wiadomości.
Miłego dnia
Lisbeth Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
07:12
Hej, będziemy się mogli spotkać niedługo?
Lisbeth Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
07:18
Chcesz iść gdzieś za miasto czy wolisz posiedzieć w domu?
Nic się nie stało, to znaczy... Nic takiego. Po prostu chciałbym pogadać.
Lisbeth Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
07:27
Las czy plaża?
Sobota, dziesiąta? Pasuje ci?
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
09:30
Hejo! Wszystkiego najlepszego! <3 Dużo zdrowia, szczęścia, miłości i pomyślności, i samych sukcesów prywatnych i zawodowych!
Dostałaś już kwiaty? :v
Lisbeth Westbrook


[uznajmy, że to był sms wysłany 13.05 - bo to ja nie ogarnęłam, a nie Ezra!]
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
09:35
Powinnaś, ale teraz Ci nie powiem, bo nie będzie niespodzianki :roll:
Nic wielkiego i nic stresującego, przysięgam. :v
Lisbeth Westbrook
ODPOWIEDZ