gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg1]
[tel5]Lisa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
09:36
To tylko kwiaty :lol:
Cóż, mam nadzieję, że spędzisz resztę dnia w super nastroju i atmosferze. :welcome:
Lisbeth Westbrook
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.

Lisbeth Westbrook
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022!
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
Lisbeth Westbrook
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
Lisbeth Westbrook
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
12:40
Hej Lis! Co tam? Wszystko u Ciebie w porządku?
Prawdę mówiąc nadal trochę martwię się, że nasze ostatnie spotkanie nie wypadło najlepiej. Chciałbym Ci to jakoś wynagrodzić. Możemy umówić się na kawę? Albo na jedzonko?
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
12:50
Och, okej. Zabrzmiało poważnie.
Może tym razem Ty wybierzesz?
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
12:55
Tak, miałem na myśli miejsce :hihihi: . Nie przejmuj się wyborem, masz pełną dowolność i pełną zgodę z mojej strony.
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Hej mała! Dokładnie, właśnie siedzę z jakimiś snobami i udaje, że świetnie się bawię. Nie wiem kiedy wrócę, muszę jeszcze przez jakiś czas udawać, że cieszę się z ich towarzystwa.
Co? Czemu to zrobiłaś? Zaczepiał Ciebie? Twój szef wie? Co się stało?
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Mam też przyjechać? W sumie byłoby miło się stąd wyrwać. Lisku, co on Ci powiedział?
Głupie pytanie... No oczywiście, że tak! Szaleje za Tobą! Lisa, co się dzieje?
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Nie ma problemu, kochanie. Zaraz wyjdę i wsiadam w auto. Będę za jakieś 45minut..
Co za tępy chuj... Znasz go? Z chęcią skonfrontuje jego poglądy z rzeczywistością. I nie przejmuj się takimi ludźmi, nie są warci zachodu.
Mała... Co to za głupiutkie pytania? Po pierwsze żadna inna kobieta w moich oczach nie ma takiego uroku jak Ty, a po drugie nie przestanę za Tobą szaleć! Jesteś gimnastyczna artystyczna, mała to jak wygrać los na największej loterii!
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Mhmmm... Będę jechał przepisowo, jak zawsze :lol:
Mała nie przejmuj się jakimś frajerem z baru. Postaram się Ciebie rozluźnić jak już będę w domu ;> zapomnisz o tym pajacu.
Nie wiem, nie zwracam uwagi na inne kobiety, bo mam w domu młodą dwudziestkę. Wyluzuj Lisku
Głupol... Też Ciebie kocham i wiem, że będziesz się starać. Ja także! Ogarniemy to, mała. Cieszę się jednak, że mi to napisałaś! Doceniam

Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
00:03
Znam drogę na skrót. Google maps kłamie
Uuuu to brzmi obiecująco ;> potem dokończymy razem
Cichaj, bo psujesz klimat. Mów mi o tym rozciąganiu, albo lepiej nie mów, bo nie będę mógł się skupić na drodze.
To już wielki postęp. Ogarniemy z czasem inne formy komunikacji. Margot pewnie zgodziłaby się ze mną mówiąc, że to zbyt późna pora na nocne spacery. Wracaj do domu i czekaj na mnie!

Lisbeth Westbrook
ODPOWIEDZ