gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg1]
[tel5]Lisa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/81679c36431d65457800000968d6e029/1d4020a1db4aa156-b8/s400x600/fd546ffcc9df7deb64c6f7a78134d9f4fe238090.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Jezuuu! Serio? No to chodź do mnie...
To długi lot, po co masz się męczyć?
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Czy Ty się czasem czytasz? Daj spokój, Lisku i chodź żeś tu do mnie.
Albo wyślę jakaś stewardessę, by Ciebie przyprowadziła.
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Nie panikuj tak, mała. Poza tym jeszcze nie startujemy. Masz czas by się przenieść. ..
Wyolbrzymiasz... Nikt tak nie pomyśli, gluptasie.. EH! Sam po Ciebie pójdę w takim razie.
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Nie bądź uparcichem. Poza tym nie po to rezerwowałem dwa miejsca, by siedzieć tutaj samemu.
Spokojnie, wszystko pięknie wyjaśnię i zaraz tam przyjdę z jakąś uprzejmą stewardessą..
Lisbeth Westbrook
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Lisku, ojciec nie odbiera, więc gdyby do ciebie dzwonił, to powiedz mu, że musimy:
1. poprawić tego grilla w ogrodzie, bo chyba słabo grzeje
2. pogadam z nim, żeby był milszy dla Remigiusa
3. ja sama będę dla niego milsza
4. będę milsza dla was
5. zadzwonię do teściowej z życzeniami
6. naprawdę zadzwonię!
7. do swoich rodziców zresztą też, bo wszystkim twoim dziadkom i babciom życzę zdrowia
8. zaproszę Remigiusa na obiad
9. Ciebie też zaproszę
10. i zrobię wszystko, żeby ojciec powiedział, że jednak widzi was razem
Gdybyś jednak rozmawiała z tata, to nic mu nie mów. Ja załatwię to sama. Gdybyś jednak gdzieś na niego wpadła, to powiedz mu, że mama ma plan B, 11. punkt i po prostu będzie sobą
<3
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Daleko mi do Ciebie...
Jak mi sama nie powiesz, to zapytam załogę, zrobię aferę i dopiero będziesz miała swoje nieposłuszeństwo! I jakie wyłączamy telefony? Podawaj numer siedzenia, cwany Lisku.
Lisbeth Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
GG:MM
Zrobię tutaj piekło jak będzie trzeba!!!!!!! Żartuję, luz.
Zaraz to ogarnę. Czekaj na mnie.
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
20:30
Cześć Lisbeth! Wszystkiego najlepszego na te święta! Wesołych, rodzinnych, cudownych i udanych przede wszystkim. Mam nadzieję, że święta spędzasz w spokoju i tak jak tego chciałaś i jeśli tak to życzę Ci dużo radości, fajnych prezentów, spełnienia marzeń w przyszłym roku, samych sukcesów (o to się nie martwię, ale zawsze warto pożyczyć komuś dobrze, prawda) no i wielu przygód. Zawsze dobrego humoru, szczerego uśmiechu i wszystkiego, czego tylko chcesz Lis. :fox:
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! :milosc:


Lisbeth Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Lilibeth, dziękuję za piękne życzenia.
Mam nadzieję, że Twoje święta upłynęły spokojnie. Nie chcę poruszać teraz nieprzyjemnych tematów, ale nie skrywam, że martwię się. Wszystko u Ciebie w porządku? Jak się czujesz w LA?
Cieszę się, że napisałaś. Musimy się spotkać, gdy wrócisz. Chcę Ci jeszcze złożyć życzenia noworoczne osobiście. Poza tym Mikołaj zostawił coś dla Ciebie w moim mieszkaniu.
Także Cię kocham, do zobaczenia.
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
20:30
Hej! Dawno Cię nigdzie nie widziałem. Wyjechałaś z Lorne Bay?
Lisbeth Westbrook
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
20:30
O, widzisz. To znakomicie.
W porządku, dziękuję. A jak u Ciebie?
Wiesz, akurat mam tygodniowy urlop i pomyślałem, że może się spotkamy na jakąś kawę i naleśniki? Albo pączki? Albo coś śniadaniowego po prostu. :oops:
Lisbeth Westbrook
ODPOWIEDZ