udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian]
[tel5]Diane
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/srGjjVS.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
15:20
rufus
wiem, że pierwsze święta w nowym miejscu potrafią mocno dać w kość, więc życzę Ci, żebyś mimo wszystko nie czuła się samotna. gdybyś nie miała lepszego towarzystwa, znajdziesz mnie pewnie na komisariacie lub gdzieś na ulicach w radiowozie ;) albo Delta i Fritz chętnie dotrzymają Ci towarzystwa! nowy rok prawdopodobnie przyniesie Ci sporo nowych rozterek i dylematów, dlatego życzę Ci dużo cierpliwości i wytrwałości - warto trochę powalczyć, uwierz! no i trochę wyrozumiałości… dla mnie ;) wesołych!


Diane Mason
Rufus Winthrop
ejmi
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
21:37
rufus
wybacz, diane, musimy przełożyć wycieczkę do schroniska na kiedy indziej
miałem mały wypadek

Diane Mason
Rufus Winthrop
ejmi
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
21:41
rufus
jakiś pirat drogowy wjechał mi w bok na skrzyżowaniu... chyba, w sumie niewiele pamiętam z chwili wypadku
ale tak, jest w porządku. trochę oberwałem w głowę i chyba mam złamaną rękę, ale jest okej
jeszcze długo będziesz musiała wytrzymywać moją gderliwą gębę ;)
Diane Mason
Rufus Winthrop
ejmi
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
21:50
rufus
żebyś nie pakowała się w kłopoty - tyle wystarczy ;)
Diane Mason
Rufus Winthrop
ejmi
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Hej! Pamiętam, Elora mi wspominała o Tobie
Tak, pokój aktualny :D Trochę nam się powiększyła liczba osób od wyprowadzki Elory, ale mam nadzieję że jesteś z tym ok? :hm:
Diane Mason
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Brrr Sapphire River mnie przeraża D: Ostatnio odprowadzałam tam taką jedną dziewczynę i to jakiś cud że nas nic po drodze nie zjadło ani że nie wpadłyśmy do bagna. Nie to co Carnelian Land :wohoo:
Oglądałaś już pokój? Chcesz jakieś aktualne foty?
Diane Mason
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
No właśnie, cena. Ugadywalas się z Elorą? Jak coś, to bez zmian, mamy sporą inflację ale to jednak żadne luksusy :oops:
Super! <3 Jasne, wpadaj, nie ma co brać kota w worku :D Jak Ci nie podejdzie to luz, chociaż mamy tu naprawdę spoko klimat! Parę rzeczy jest do naprawy ale jakoś sobie powoli działamy heh
Diane Mason
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Tak, jest git! Wpadaj <3 Numer 20 jak coś
Diane Mason
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Cześć, zgadza się! Niedawno wróciłem :)
No przestań, komunikacja działa przecież w dwie strony. Dużo się dzieje? Coś więcej poza przeprowadzką?
Diane Mason
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Długo by tu opowiadać. Najlepiej przy jakiejś dobrej szamce ;>
No co Ty? Zwolnili Cię czy coś?
Diane Mason
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
No to liczę na to, że pokażesz mi swoje ulubione :D
No jasne, rozumiem. Masz już coś na oku?
Może to już pora na własny wernisaż?
Diane Mason
ODPOWIEDZ