doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Obrazek

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f95fc0acfbb616782cdc379fbf157f3b/23261437fd3467cc-29/s250x400/cb24234825e3d2780502374719c646781d7b65ff.jpg][/telimg1]
[tel5]Archer
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/f95fc0acfbb616782cdc379fbf157f3b/23261437fd3467cc-29/s250x400/cb24234825e3d2780502374719c646781d7b65ff.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
mistyczny poszukiwacz
-
Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Dash
cwel

Archer Brooks
ambitny krab
Kasik#0245
Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Dash
chciałbyś kurwa
żeby ci zasiorbać pisiora
niedoczekanie twoje

Archer Brooks
ambitny krab
Kasik#0245
Maluje obrazy — Ebay, etsy
24 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oklejony od rzeczywistości artysta. Wiecznie chodzi w słuchawkach. Dla jednych oaza spokoju, dla innych zaś prawdziwy wulkan emocji. Na pozór zamknięty w sobie, wyalienowany człowiek, charakteryzujący się wyjebanizmem w czystej postaci, w rzeczywistości persona wyjątkowo wrażliwa, czuła i mocno współodczuwająca. Lekko szurnięty. Patrzący na świat z własnej, nagiętej perspektywy. Bezpośredni. Bezmyślny. Zachowawczy.
Dash
jasne, jasne, arch
przecież dobrze wiem, że często miewasz o mnie mokre sny. Nie ma się co krępować :*
sam se posprzątaj syf! Jak on nawet nie jest kurwa mój
jadłem rano tylko ogóra z masłem orzechowym. Nawet pojedyńczego talerzyka nie ujebałem.

Archer Brooks
ambitny krab
Kasik#0245
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
ARCHIE!
Ten facet od Fiodora napisał, że potrzebuje z nim trochę pomocy!!! Wiesz co to znaczy??? Będziemy mogli chodzić z nim na spacery! *.*


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
W sumie to nic nie wiem, bo muszę się z nim spotkać
ALE BĘDĘ NEGOCJOWAĆ
trzymaj kciuki!


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
przecież zawsze byłam prawdziwym aniołkiem :hihihi:
Buchinski chyba podrzuci mi go na cały weekend, więc kiedy chcesz się z nami umówić?
Czekaj, jak byłam grzeczna to dostanę prezent?


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
Już myślałam, że w takim razie wprowadzasz się na weekend :lol:
Nie wiem czy jest wystarczający, pamiętaj, że jestem interesowna :hihihi:


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
A pamiętasz jak rozmawialiśmy o tym, kto wychodziłby z psem rano?
Zapraszam w sobotę z samego rana na spacer z Fiodorem :lol:


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
Ooo, dobra, z babeczkami możesz wpadać!
A jak Fiodor nie zajmie całego łóżka, to może nawet będziesz miał gdzie spać :evil:


Archer Brooks
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
04:58
Bowie
Archer, wiem, że w sumie nie gadamy za wiele, ale tak się składa, że dzisiaj doszłam do ważnych przemyśleń i w razie gdybym miała kiedyś umrzeć, A KTO WIE, nigdy nie wiemy kiedy do butów wejdzie nam jadowity pająk albo czy studzienka ściekowa na pewno dobrze działa i do niej nie wpadniesz i nie złamiesz karku, no w każdym razie, chciałam żebyś wiedział, że kiedyś mi się podobałeś. Wiesz, no hard feelings, teraz to już i tak po ptakach, ale to chyba ważne żeby pójść naprzód. Zasada trzynastu kroków czy coś takiego
A no i jakbyś chciał się złapać na browara to daj znać! Wiesz tak po ziomalsku


Archer Brooks
grzybiara
bowie
studentka i sprzedawczyni — sklep odzieżowy Rowie
29 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Córka pastora, sprzedawczyni w sklepie z ciuchami i studentka ostatniego roku, której marzeniem było zostać biologiem morskim. Do niedawna wolała poznawać nowych ludzi, szaleć na imprezach oraz udawać, że wciąż ma dwadzieścia lat, jednak teraz, jej jedynym celem jest poderwanie swojego hydraulika.
Suzie
10:16 PM
Brooks, ż y j e s z?
Niepokoi mnie fakt, że nie dajesz znaku życia od kilku dni. Zamelduj się, bo zaczynam sprawdzać wiadomości w obawie, że był jakiś napad na bank, a ty jak zwykle próbowałeś zgrywać bohatera. Oboje wiemy jak zwykle kończą się takie akcje :idk:


Archer Brooks
ODPOWIEDZ
cron