23 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
and everything
we need
is just too far

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://imgur.com/o12diMA.png][/telimg1]
[tel5]Haydn
[/tel5][/tel02][tel8]przed chwilą
[tel3][telimg2][IMG=https://imgur.com/o12diMA.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Obrazek
ambitny krab
pierogi leniwe#8581
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
przed chwilą
Złamanie kości skokowej.
To całkiem zabawna historia.
Pożyczyłam od wujka łódź, żeby popłynąć na Gahdun Island i obejrzeć zachód słońca. W zasadzie to miałam do Ciebie pisać, czy nie chciałbyś pojechać ze mną ale nie wiedziałam, czy miałbyś czas i w ogóle...
Jakiś kretyn postanowił ukraść mi łódź. Próbowałam do niej dobiec, ale chyba źle stanęłam i złamałam kostkę. A wiesz co jest najlepsze? Dwie minuty później mój telefon zwyczajnie padł. Spędziłam 5-6 godzin sama, w cienkiej sukience na tej przeklętej wyspie. Na szczęście znajomy z pracy się pojawił (nie, nie wiem co tam robił i to w ogóle dziwna historia) i mi pomógł... Ale był na tyle głupi, by wypływać w najgorsze fale i prawie się utopiliśmy... Nie wiem jakim cudem udało nam się dotrzeć do szpitala.
Gips zdejmują mi za jakieś sześć-siedem tygodni... I chyba stracę resztki zmysłów w tym domu.


Haydn Greenwood
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
przed chwilą
Powinieneś zobaczyć minę taty, jak mu o wszystkim opowiedziałam...
Naprawdę?!
Rodzice jadą dziś na jakieś spotkanie z kimśtam, klucz jest tam gdzie zawsze.
Tequilę!
I te małe żelkowe żabki... 🥺
Życzy Pan sobie jakiś obiad?



Haydn Greenwood
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
przed chwilą
Nie wiem, czuję się trochę porzucona na pastwę losu w tym okrutnym świecie.
Super!
Czekam ❤❤



Haydn Greenwood
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
45 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Madison
20:56
Mam nadzieję, że Ci nie przeszkadzam... Jesteś zajęty?
Nie chcę być sama.
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ