lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Adam
11:11
treść treść treść
wysłano do @oznacz


Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/66778f2f575c663e4555f19f926e5cd7/193beb6923d83aa1-20/s400x600/f7d3ae9f5373ffe314a38a1bb6b60b9cc6aaa3f8.pnj][/telimg1]
[tel5]Adam
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/66778f2f575c663e4555f19f926e5cd7/193beb6923d83aa1-20/s400x600/f7d3ae9f5373ffe314a38a1bb6b60b9cc6aaa3f8.pnj][/telimg2]
[tel10]
[telplus]11:11[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
przyjazna koala
warren444
brak multikont
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
Adaś, mam sprawę! Moja przyjaciółka chcę robic remont, pomógłbyś jej?
Nie ma raczej kasy na fancy projekty, ALE
jest super Śliczna, spodoba Ci się
a co ważniejsze: Clara remontuje sex shop


Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
jezuuuuuuu, ogarnij się typie
nie mam nic przeciwko temu, że myślisz tylko o seksie, ale jesteś chyba ostatnią osobą na świecie, która mówi ODWDZIĘCZYĆ SIĘ W NATURZE
dostaniesz pieniądze, tylko uprzedzam, żebyś jej za drogo tego nie wycenił
i pomyślałam, że kto jak kto, ale Ty chciałbyś zrobić projekt sex shopu
odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu czy coś <3


Adam Polanski Clara Madden Julia Crane-Hale
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
cztery lata temu to ja TATO mówiłam do Josepha
więc zejdź ze mnie
i nie próbuj włazić na Klarę!!!
kocham cię, dziękuję!
ech, i teraz nie mogę się śmiać z tych Twoich okejek, żal
chcesz się przejść do sex shopu i zobaczyć jak to wygląda?


Adam Polanski Clara Madden
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka
02:48
jezu, czuję się dość... ZBRUKANA
fujka
kupię ci na urodziny telefon, z którego można tylko DZWONIĆ zamiast wysyłać komuś bakłażanki
ale to całkiem ciekawe, myślisz, że dildo musi być przede wszystkim PIĘKNE? :D


Adam Polanski Bazyl Godlewski
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka BEZ BAKŁAŻANA
02:48
zachowujesz się, jakbyś nie znał mojego męża
koniecznie wyślij mi zdjęcie, Joseph pewnie wybiłby mi zęby, gdyby się o tym dowiedział, na pewno będę wyglądała ślicznie :)
poza tym, nie żeby coś, ale jakiś wielki ten bakłażan, masz jakiś kompleks?


Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Dianka Z BAKŁAŻANEM
02:48
płaczę
dziękuję!!!!!!! nie mogę się doczekać, aż zobaczymy go na żywo


Adam Polanski
ambitny krab
pianka#9491
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celina
22:34
kurwa, Polanski
chcesz mi powiedzieć może skąd Julia wie o twoim powrocie? albo co się do kurwy wydarzyło?


Adam Polanski
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celina
03:35
obawiam się, że nie obchodzi mnie twoje nie chcę
kolację? w dwie pary? i nie muszę organizować dwóch pogrzebów?
co kurwa? jak BARDZO znasz Ethana?
i tak, wiedziałam, że ma męża
kurwa


Adam Polanski
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celina
03:50
dobrze wiesz, że to była raczej kropka w zdaniu niż obelga w jej stronę
brzmi jak... no cóż, bardzo kiepski żart
chętnie dowiem się po prostu dlaczego nieomal nie pozbawiła mnie życia albo przynajmniej włosów z twojego powodu, Adasiu


Adam Polanski
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celina
03:50
problem zrobił się w tym, że NIE powiedziałam jej wcześniej i… no cóż, w pierwszym momencie niekoniecznie przyznałam się, że wiem
jakbym po tych wszystkich latach nie wiedziała jak się zachować przy Julii
to przychodzi z czasem? to dobrze wiedzieć, może ja też się kiedyś tego nauczę


Adam Polanski
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
grafik komputerowy — gdzie bądź
34 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
nie potrafiąca usiedzieć na tyłku graficzka zajmująca się głównie reklamą i PRem; kolejny raz wróciła do miasta po latach włóczenia się po świecie
Celina
03:50
tylko broń boże nie kupuj nic ciężkiego, albo czegoś co łatwo rozbija się o głowę
chcesz sprawdzić czy twój urok osobisty działa na mnie?
twoje niedoczekanie, ale dobrze - chodźmy się napić, bo chyba to miałeś na myśli


Adam Polanski
wystrzałowy jednorożec
:>
może kiedyś 8)
ODPOWIEDZ