20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.

CODE: Zaznacz cały

 [tel0][tel02][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0] 
ambitny krab
Y.
19 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalmy szluga na tarasie, niech nas klimat porwie
Ernest
21:21
Siemka Yael, jak tam? dobrze wszystko u Ciebie?
a no tak, zapomniałem, że mi nie odpisujesz przecież, więc po co ja się w ogóle pytam
dobra, wiesz co, powiem Ci coś
ja wiem, że to wszystko nie tak miało wyglądać, ale są sprawy, na które nie mam wpływu. no, okej, w jakimś sensie miałem, ale nie planowałem tego, ok? i ta sytuacja zaskoczyła mnie totalnie i postawiła pod ścianą
ale mimo wszystko chciałbym mieć z Tobą kontakt w dalszym ciągu, bo... brakuje mi Ciebie Yael, wiesz?


Yael Leyva
powitalny kokos
michałowa#8117
19 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalmy szluga na tarasie, niech nas klimat porwie
Ernest
21:30
ok, to skoro tak, to spotkajmy się
dzisiaj, w Shadow, bo dostałem cynk, że jest jakaś impreza
albo pójdźmy na plażę posiedzieć i pogadać, tak jak dawniej. tylko błagam, nie mów, że akurat nie masz czasu, bo teraz, po tym co napisałaś, to w to nie uwierzę
i nie jestem wcale pijany :/


Yael Leyva
powitalny kokos
michałowa#8117
19 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalmy szluga na tarasie, niech nas klimat porwie
Ernest
21:32
po pierwsze, to nie jest moja dziewczyna, a po drugie nikt mi nie będzie mówił, z kim mam się spotykać, a z kim nie
aha, czyli ja to komplikuję, bo chcę się z Tobą spotkać i pogadać w cztery oczy?
jasne, najlepiej jest się odciąć i udawać, że wcale tego nie robisz
będę po Ciebie za godzinę


Yael Leyva
powitalny kokos
michałowa#8117
19 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalmy szluga na tarasie, niech nas klimat porwie
Ernest
21:35
to w takim razie przepraszam, że się narzucam, ok?
to zaraz tam będę
ostatni kwadrans i później dam Ci już spokój


Yael Leyva
powitalny kokos
michałowa#8117
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
21:30
Czekaj... Teraz już jestem!
Masz moją pełną uwagę, słucham Cię.


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
21:40
Czemu, Ty mi zadajesz takie trudne pytanie o takiej porze? :/ Liczę, że ten facet, faktycznie chce się z Tobą przyjaźnić i nie jest to ściema. Czemu on chce się z Tobą przyjaźnić?!
Ekhem... mam nadzieję, że masz w domu aspirynę, elektrolity i jutro masz wolny dzień, aby odpokutować dzisiejsze picie, BEZE MNIE.


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
21:52
WTF?!
O czym Ty teraz do mnie mówisz? Czekaj, muszę to zrozumieć i przeczytać przynajmniej dwa razy.
Nie wiem, coś mi tutaj śmierdzi... Czemu zapraszał Cię na spacery, a później mówi o byciu ojcem? Wpadł z jakąś laską i chyba mu to pokrzyżowało plany. Z drugiej strony, mogłaś być na jej miejscu i zepsuć sobie życie takim małym, płaczącym, śmierdzącym klopsem. Lepiej, zostańcie przyjaciółmi i nic więcej nie myśl.
Mów mi tak dalej, ale i tak złamałaś moje biedne, myszowe serce! Jutrzejszy kac, będzie Twoją karą, abyś przemyślała swoje zachowanie. A później, żebyś wpadła do mnie i leczyła kaca kolejnymi drinkami.


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
22:00
Z Tobą? Kompletnie nic, Słońce. Może wybierasz nieodpowiednich facetów? Mnie nie pytaj, wiesz, że inaczej do tego wszystkiego podchodzę. Wiem, że mnie nie było, ale znam go? Kto to jest?
Zapijemy i obejrzymy typową komedię dla nastolatek. Specjalnie, poczekam na Ciebie z ostatnią częścią the kissing booth, więc doceń moje poświęcenie. A mój ojciec chyba wyjeżdża, więc będziemy miały cały jego alkohol dla siebie.
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
22:20
To naprawdę on?! Laska, daj sobie z nim spokój i zapomnij jak najszybciej. Nie mów, że to przez niego to wszystko? :/
Będziemy opijać fakt, że niszczy życie innej!


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
22:55
Niestety kojarzę. To nie jest rozmowa na smsy. Wpadnij jutro na jednego drinka, może kilka i wtedy Ci wszystko opowiem.
OBIECUJĘ!


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
23:00
Po prostu na niego uważaj, okej? To nie jest dupek dla Ciebie :/
Jak będziesz kogoś chciała, znajdziesz o milion razy lepszego.


Yael Leyva
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ