lorne bay — lorne bay
27 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://assets.popbuzz.com/2020/16/how-old-is-darren-barnet-1587751425-view-0.jpg][/telimg1]
[tel5]Cole
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://assets.popbuzz.com/2020/16/how-old-is-darren-barnet-1587751425-view-0.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://assets.popbuzz.com/2020/16/how-old-is-darren-barnet-1587751425-view-0.jpg][/telimg1]
[tel10]Cole
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
sumienny żółwik
alemalpa#7279
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
GG:MM
Raine
Też się tego nie spodziewałam!
A dziękuję, bardzo mi miło, ale zmieniałam ostatnio telefon, więc nie wiem komu podziękować za komplement :lol:


Cole Demos
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
GG:MM
Raine
Ach, to wszystko jasne!
Tym bardziej dziękuję, ja jeszcze muszę się wybrać sama zobaczyć co tam wymodzili :lol:


Cole Demos
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
GG:MM
Raine
Hmm, skoro tak mówisz, to brzmi jak plan!
Do połowy tygodnia mam urwanie głowy, ale może środa?


Cole Demos
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Raja
GG:MM
Cześć Duży ;)
Po staremu, nudzę się w pracy. A co u Ciebie? Wszyscy zbrodniarze już za kratkami i mogę bezpiecznie chodzić po mieście?


Cole Demos
sumienny żółwik
catlady#7921
23 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
One minute he made her blush and the next he made her want to commit murder.
Raja
GG:MM
No i tak to jest jak najlepszy z glin ma wolne, człowiek się nie może czuć bezpieczny we własnym mieście xd
no chyba śpią, nie wiem, wyjebane w nich. Ostatnio ktoś się kłócił na korytarzu, dramat jak w Hotel Paradise.


Raja
GG:MM
Nudzisz się na wolnym? Jak tak to zapraszam na blanta
Chociaż chyba słabo proponować takie rzeczy glinie, upss.


Cole Demos
sumienny żółwik
catlady#7921
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
22:45
Cole, to nie tak, że panikuje, ale chyba trochę panikuje.
Moja przyjaciółka zniknęła, Tilly, ta, o której ci mówiłam. To ona pomagała mi odnaleźć mojego przyjaciela. Pamiętasz, mówiłam Ci? Nie odzywa się od kilku dni, próbowałam ją złapać gdziekolwiek, ale wygląda na to, że się rozpłynęła...
Jeden to przypadek, dwa to zbieg okoliczności, a trzy to wzór, prawda?
Chyba zaczynam się bać. Tak trochę. Bo co jeśli to ja będę następna?


Cole Demos
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
23:00
Sapphire River. Próbowałam się włamać do domu Tilly.
czego chyba nie powinnam mówić policjantowi... Ale hej, nie zrobiłam tego, okej? Uznałam, że to jednak zły pomysł. Zresztą, zobaczyłam kogoś, kto kazał mi nie węszyć i... Długa historia, zdecydowanie nie na smsy.
I nie, nie przyjeżdżaj, serio. Wracam do domu, więc bez sensu żebyś po mnie przyjeżdżał, a poza tmy stróże prawa raczej nie są mile widziani w Tingaree.
Po prostu... nie wiem, chyba potrzebowałam do Ciebie napisać.


Cole Demos
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
WETERYNARZ — CAIRNS AQUARIUM
23 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Jest w 1/3 Aborygenką, zamieszkuje dzielnicę Tingaree i pracuje w oceanarium. Od roku poszukuje zaginionego chłopaka, ale marnie jej idzie. Robi wszystko, by nie być powiązaną z szemranymi interesami ojca, i to idzie jej nieco lepiej.
Jed
23:04
Okej.
Jedź ostrożnie.


Cole Demos
wystrzałowy jednorożec
no anu
brak multikont
ODPOWIEDZ