dyspozytorka — Lorne Bay Fire Station
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Why is it that I can love you so unconditionally but I can’t love myself enough to realize that I deserve more than what you can give.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/5345c8d0851c663099f89342fcac4939/851ecf5ed14def58-24/s400x600/1d299268d34c530d0d2a631b5ccee3418b9f6ccd.png][/telimg1]
[tel5]Gail
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/5345c8d0851c663099f89342fcac4939/851ecf5ed14def58-24/s400x600/1d299268d34c530d0d2a631b5ccee3418b9f6ccd.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
ambitny krab
nie#5225
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
11:20
Alec
Plotki mówią, że stęskniłaś się za mną, Lockwood
Nie wiem tylko, czy mogę w nie wierzyć, skoro tak długo się nie odzywasz :roll:
Dlaczego się nie odzywasz? Wszystko w porządku?


Gail Lockwood
ambitny krab
-
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
11:25
Alec
Ja nimi żyję, Lockwood. Jestem już o krok od stworzenia australijskiej wersji Plotkary. Wchodzisz w to ze mną czy wolisz zostać tylko wierną obserwatorką?
U mnie? W jak najlepszym
Czyli co? U Ciebie też wszystko w porządku czy jednak się stęskniłaś i znajdziesz dla mnie chwilę, żeby skoczyć jutro na lunch? :lol:


Gail Lockwood
ambitny krab
-
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
11:31
Alec
Bądź gotowa na 12, zgarnę Cię po drodze


Gail Lockwood
ambitny krab
-
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Julian
22:07
Nie wierzę, że to tak się skończyło
Nie, nie, nie, Naprawdę to nie mogło się tak skończyć!!!
Własnie obejrzałem Pearl Harbor, co mi polecałaś i teraz nie będę mógł usnąć, zastanawiając się, co by było, gdyby jednak przeżył ten drugi koleś :/
A Ty co porabiasz?



Gail Lockwood
powitalny kokos
naleśnik puchaty
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Julian
22:07
Ale Ty już to oglądałaś, bałbym się usłyszeć spoiler!
Znam to, zawsze znajdujesz rzeczy, o których istnieniu zapomniałaś. Przynajmniej może uda Ci się trochę na nich dorobić!
Własnie zastanawiałem się, o której szafie mowa. Ech, miałem nadzieję, że sobie nie poradzisz i będę mógł się wykazać :/
Wolałbym wypić jej zdrowie w Twoim towarzystwie. Kiedy masz wolny wieczór?


Gail Lockwood
powitalny kokos
naleśnik puchaty
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Julian
22:31
Dokładnie tak! Akurat to jedno mi wychodzi w życiu - skręcanie mebli i rola bohatera. A uratować Ciebie... To zaszczyt!
Chciałbym Cię zobaczyć.
Pewnie bardziej niż chcę to przyznać.
W takim razie czekam z niecierpliwością na wieczór, który Ci odpowiada.
Hmmm, ciężkie pytanie biorąc pod uwagę, że oboje wiemy kto tutaj obejrzał więcej filmów :lol: Oglądałaś Split?


Gail Lockwood
powitalny kokos
naleśnik puchaty
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Julian
22:31
Daj spokój, jestem przekonany, że na żywo jesteś jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu
Ale selfie nie pogardzę ;)
Daj mi tylko z pół godzinki, muszę zadzwonić w parę miejsc i możemy oglądać. Postaram się nie spojlerować.


Gail Lockwood
powitalny kokos
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ