nauczycielka angielskiego — Lorne Bay State School
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Rozwiodła się, straciła dziecko i zgrywa świetną nauczycielkę angielskiego. Po ucieczce do Sydney wraca z podkulonym ogonem pogrzebać byłego męża i chciałaby kogoś pokochać.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/9de4d53ed27b70837870fcb095ab6775/tumblr_ps18a8m0wg1udjapu_400.png][/telimg1]
[tel5]Violet
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/9de4d53ed27b70837870fcb095ab6775/tumblr_ps18a8m0wg1udjapu_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]XXXXXXXXX[/teltxt]
[teltxt]XXXXXXXXX[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
przyjazna koala
viol#9498
36 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
What makes you feel good? What makes you angry inside? Ah, do you wanna fuck me or fight?
nie odbieraj
00:41
Ach, najciężej było się rozstać z tym jadem, wiesz?
Jakimś cudem nie miałem głowy do wybierania ci bielizny
I teraz też nie zamierzam tego robić. Możesz więc liczyć na to, że pozwolę ci wejść do domu i wziąć sobie te rzeczy.


Violet Swan
powitalny kokos
Jay
36 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
What makes you feel good? What makes you angry inside? Ah, do you wanna fuck me or fight?
nie odbieraj
00:43
Źle myślałaś. Cycki może mieć każda, intelekt nie
Przeczytaj moją wiadomość jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem
Nie pytałem o to, co wolisz


Violet Swan
powitalny kokos
Jay
36 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
What makes you feel good? What makes you angry inside? Ah, do you wanna fuck me or fight?
nie odbieraj
00:46
Pardon, moje niedopatrzenie
Poniżej odpowiedź:
Nie, nie wyślę ci gaci kurierem


Violet Swan
powitalny kokos
Jay
36 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
What makes you feel good? What makes you angry inside? Ah, do you wanna fuck me or fight?
nie odbieraj
05:54
Ups
Ja pierdolę, Violet, wyjmij czasem ten nos z chmur czy gdzie tam go trzymasz. Przecież napisałem, że nie będę poświęcał czasu na grzebanie w twoich rzeczach. Skończyło się, nic ci nie jestem winny.
I to niby mi brakuje intelektu.
Napisz kiedy przyjdziesz to nie będzie żadnej panny. Jeśli w ogóle naprawdę ci o to chodzi, a nie o wkurwianie mnie bladym świtem.


Violet Swan
powitalny kokos
Jay
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Hej, Josepha nie ma teraz w Australii, pewnie dlatego nie odbiera. Nie zmienił numeru.
Joey jest teraz u swojej matki, dzwoniłaś tam?


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Jego matka też nie odbiera? Powinnam mieć gdzieś do niej numer, to napiszę do niej, żeby do Ciebie oddzwoniła.
Chcę wiedzieć, co on znowu zrobił?


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Albo jest głupią pindą, która zapomina, że ma dziecko, taka opcja też wchodzi w grę.
Ok, już do niej napisałam, że ma do Ciebie zadzwonić.
Za co on go zamknął w kiblu?


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Proszę, powiedz, że żartujesz.
Albo że Joe żartował.
Albo że chociaż Ty zamknęłaś go w kiblu za gadanie takich rzeczy...


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Zachowuje się jak mały gnojek, przykro mi, że musisz się z nim użerać.
Między nami - możesz go następnym razem wysłać od razu do dyrektora i nie brać tego na siebie?


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Sugeruję, że Ty zostałaś zatrudniona, żeby uczyć dzieci angielskiego, a nie jako szkolny psycholog.
Więc nie musisz obrywać od sfrustrowanych dzieci, które wyładowują w szkole problemy rodzinne.
Nie musisz też obrywać od rodziców, którzy będą bronić swoich dzieci nawet gdy zachowują się jak mali kretyni.


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
GG:MM
Możesz powiedzieć w pracy, że Twój lekarz odradza Ci pracę z tymi zjebkami i wcale nie będzie to kłamstwo. <3


Violet Swan
ambitny krab
pianka#9491
ODPOWIEDZ
cron