rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
Obrazek
happy halloween
nick
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
*po spotkaniu na kino i wgl

21:35
Bastian
Hej, hej to ja Bastian. Pamiętasz ten od kina na plaży? :hahaha:
Zapytałaś mnie o moje postanowienia noworoczne, a ja miałem pusto w głowie, więc stworzyłem listę przez ten czas.
1. Doprowadzić mój klub na szczyt, wiadomo.
2. Być lepszą wersją siebie.
3. Poznać jeszcze więcej pięknych kobiet.
4. Utrzymać dobrą formę na lato, kaloryfer musi być!
5. Obejrzeć więcej filmów albo seriali gdy tylko mam czas.
6. Być milszym i kulturalnym.
7. Pogodzić się ze starymi.
8. Mniej pić!
9. Zarobić swój pierwszy milion, ewentualnie prawie milion.
10. Znaleźć w końcu szczęście a może i prawdziwą miłość. Nie wiem. Może. Chyba.



Elle Chateux
przyjazna koala
nick
brak multikont
CLUB OWNER/ RICH MAN — THE WOOLSHED
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
28 letni właściciel klubu, bogaty hrabia co zadziera nosa ale ma i swoje problemy. aktualny to znalezienie pseudo "żonki"
13:04
Bastian
Przy okazji złożę Ci małe życzonka. :)
Wszystkiego co dobre w ten świąteczny czas. Niech gwiazdka świeci w Twoim życiu, niech Ci niczego nie brakuje, niech prezenty będą trafione a marzenia Twe spełnione. Rodzinnych i zdrowych świąt, a potem też i szczęśliwego nowego roku. Niech to będzie miły i radosny czas, zero smutku a łzy ty radości. Prezentów trafionych i smacznych potraw, a tak ogólnie to Wesołych Świąt.



Elle Chateux
przyjazna koala
nick
brak multikont
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
20:20
Dobry wieczór, Elle. W imieniu szpitala, jak i swoim własnym, chciałem Ci życzyć spokojnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Oby ten czas pozwolił Ci nabrać sił do nauki i pracy w szpitalu. Mam nadzieję, że spędzisz go z rodziną i najbliższymi, ciesząc się domową atmosferą. Prywatnie dodam jeszcze, że życzę zdrowia i abyś pamiętała, że proszenie o pomoc nie oznacza, że jesteś słaba. Walcz o siebie, bo w życiu nic nie przychodzi samo. Tylko wysiłek i determinacja pomogą Ci osiągnąć marzenia. Jeśli o mnie chodzi, widzę, że masz potencjał, nie zmarnuj go. Wesołych świąt, Elle.


Elle Chateux
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Witaj Elle.
Dziękuję za życzenia.
Niestety świąteczne obowiązki i związane z nimi zamieszanie nie pozwoliły mi zerknąć na jakiekolwiek podarunki, które pozostały w Lorne Bay. Obecnie przebywam poza miastem, więc nie mam pojęcia co skrywa prezent od Ciebie. Jednakże pragnę Ci za niego serdecznie podziękować.
Elle Chateux
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
17:22
Oczywiście nie musiałaś mi nic dawać, sam poza koszami podarunkowymi dla wszystkich pracowników niczego nie przygotowałem i czuję się przez to nieco niezręcznie.
Wyjechałem raptem na kilka dni, ale w razie jakiś problemów zawsze możesz zwrócić się do dyrektora lub kogoś innego z przełożonych.
Jednakże sugeruję spory z rówieśnikami rozwiązywać we własnym zakresie. Jesteście już dorośli, a szpital to nie plac zabaw.
Elle Chateux
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Dziękuję i doceniam bardzo Twoje starania, Elle.
Uznam to za komplement. Widzimy się niebawem, Elle. Póki skup się na pracy i wykonuj swoje obowiązki jak dotychczas, a na pewno wszystko będzie dobrze.
Elle Chateux
koszykarza — Cairns Taipans
26 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Ma wielu braci i fantastyczną mamę. Wychowanek drużyny z Cairns, w której obecnie gra. Skupia się na sporcie, by nie myśleć o tym, że jego była dziewczyna niebawem urodzi jego dziecko.
numer nieznany
Cześć, tu Maria!
To prawda, że spałaś z bratem mojego szefa?
Elle Chateux
ODPOWIEDZ