25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Dimmi se c’è ancora sulle labbra il mio sapore
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/ASJCG8w.jpg][/telimg1]
[tel5]Mel
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/ASJCG8w.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
ambitny krab
Mel
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
nicky
10:18 PM
Obrazek
masz na myśli tą pomarańczową kulkę? :hihi:
pewnie tak. przecież to my decydujemy czy coś stanie się symbolem, czy nie.
naprawdę chcesz przyjechać tutaj na czwartą? ^^


Mel Russo
niesamowity odkrywca
dominicky
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
nicky
10:21 PM
najblizsza pewnie w Cairns :hm: nie wiem jak dobrze zaopatrzoną masz lodówkę, bo mogłabym Cię poratować
nie sądzę :hihi: w ogóle, dlaczego nie mogłem znaleźć Twojego instagrama? Zmieniłaś nazwę czy mnie zablokowałaś? Pisz mi tutaj zaraz!
nie wątpię. Na sesję nie raz wstawałaś o podobnej godzinie, tylko DLACZEGO NIE ŚPISZ w takim razie??? Natychmiast odłóż ten telefon i głowa na poduszkę. Zamykasz powieki i lulu! :zzz:


Mel Russo
niesamowity odkrywca
dominicky
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
nicky
10:26 PM
czyli mówisz, że jesteś zaopatrzona i jedynie piekarnik nie da rady? ^^ u nas dociąga do 570°F
Ty? Na urlopie od insta? Nie wierzę, tym bardziej, że przecież wytropiłaś mnie po lokalizacji posta ^^ Ale zweryfikuję jak się spotkamy za tych około 5h
położ się i spróbuj zasnąć, a nie scrolluj internet. Nic ciekawego w nim nie ma a nawet jakby, to rano dalej będzie dostępne. No..., chyba że instastories to niekoniecznie, ale skoro wzięłaś urlop od nich :hihi:
a tak serio, naprawdę spróbuj zasnąć, tym bardziej, że będziesz musiała dojechać do mnie na farmę.


Mel Russo
niesamowity odkrywca
dominicky
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
nicky
10:21 PM
już zaraz będzie ciężko, ale obiecuję, że jak znajdę to jest twój! o ile nie będzie kosztować miliona monet :hihihi:
hm :hm: mhm
absolutnie nie ma mowy! NO! NO! NO! E ancora NO! I naprawdę spróbuj się przespać, chociaż trochę, bo jutro padniesz i jak będziesz podbierała obłoczki, ^^ co?


Mel Russo
niesamowity odkrywca
dominicky
25 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
tu dici 'non ho niente' / ti sembra niente il sole, la vita, l'amore / meraviglioso / il bene di una donna che ama solo te / la luce di un mattino, l'abbraccio di un amico, il viso di un bambino / meraviglioso
nicky
10:29 PM
a kiedy? bo chyba z wrażenia zapomniało mi się :hihihi:
ja? Ashworth nie będzie zachwycony, kiedy usłyszy, że urządzam sobie próbę w środku nocy. :roll: Poza tym zapomniałaś, że ja nie bardzo umiem śpiewać i raczej nie zasnęłabyś przy tych dźwiękach, które jestem w stanie z siebie wydobyć :haha:


Mel Russo
niesamowity odkrywca
dominicky
ODPOWIEDZ