instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
22:05
Ej, miałam dzisiaj randkę. I było mega spoko :o
Jestem w szoku, bo trochę się nie spodziewałam :dance:
River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
22:20
Nie randki :roll: Na randkę się umówiłam, więc się jej spodziewałam
Nie spodziewałam się, że będzie spoko. A było spoko 8)
River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
22:28
Soczyste szczegóły wolę zachować dla siebie :lick:
:hell:
River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
13:54
potrzebuję przysługi!
Chcesz się pobawić w modela jeszcze przed weekendem? Potrzebuję CZŁOWIEKA na zajęcia z portretów surrealistycznych.
To znaczy wiesz... zawsze mogę poprosić Dexa, ale wydaje mi się, że spodoba Ci się ten pomysł. :roll:
River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
14:00
Ale pamiętaj, że musisz być ubrany!
Mam zajęcia w piątek o 17 z pierwszą grupką, wpadniesz, prawda?.
Surrealistyczny oznacza coś dziwnego, absurdalnego. Jak... no nie wiem, koncept w Alicji w Kranie Czarów. Ty nic nie musisz robić, żeby stać się surrealistycznym :p to moja grupka będzie się starać coś stworzyć na swoich płótnach.
River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
sumienny żółwik
anu
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:00
Percy
KTO CI O TYM POWIEDZIAŁ?
No, bo to strasznie żenujące i wolałem to zachować dla siebie. Zwłaszcza, że Ty i Dex jesteście kumplami.
Tak, to raczej było jednorazowe i nieprzemyślane.
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:06
Jackson
Dex? Dex o tym wspomniał...? A mówił coś jeszcze? I naprawdę bardziej się przejmuje? Czemu? To znaczy ja też się przejmuje, ale mimo wszystko... No wiesz.
No my też, ale to trochę inna sytuacja, no nie.
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:11
Jackson
Dlaczego chciałeś go utopić?
Przejmuję się, bo trochę głupio wyszło. Wiesz jak to jest, gdy ktoś Cię całuje po pijaku, a później nie wraca do tematu i w sumie niewiadomo czy to się w ogóle wydarzyło? No właśnie... Dlatego mnie to drażni.
Nie wiem co sobie o mnie myślisz, ale nie całuję kogo popadnie :twerk:
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:16
Jackson
Co takiego zapomniał Ci powiedzieć?
Serio? Y... kto Cię ostatnio pocałował i pozostawił bez wyjaśnienia? A czy się zastanawiałem co zrobię w mojej sytuacji.... Pewnie. Zamierzam z nim chyba po prostu to przegadać. Chcę wiedzieć co o tym myśli i czy jesteśmy zgodni co do tego, co się stało. :idk:
Taaa, na pewno. :roll: Nie chcę robić konkurencji tej kolejce ustawiających się do Ciebie lasek.
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:25
Jackson
Ach... no to trochę słabo. A to nie tak, że wy przyjaźnicie się we trójkę? Myślałem, że z Was trochę takie Golden Trio?
Serio? :lol: Kto śmiał pocałować Rivera Shepparda i pozostawić go bez wyjaśnienia? :lol: Co to za ryzykancka dusza :v Chcę jej pogratulować. :lol:
Raczej wątpię. :roll: Dex chyba nawet nie lubi chłopaków tak... na stałe. No chyba, że o czymś nie wiem. A tak szczerze, myślałem po prostu, że potrzebował kogokolwiek, żeby poprawić sobie samopoczucie i tyle.
River Sheppard
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
13:33
Jackson
Od niej czyli od kogo? :lol:
Ej, wujku Riverze... to zabrzmiało bardzo niepoprawnie i ignorancko na wielu płaszczyznach XD. Ta półeczka "reszta" to zbytnia generalizacja. I nie zgodzę się z wielu powodów, ale uznajmy, że rozumiem o co Ci chodziło. Tyle, że nadal nie zgadzam się, że hetero chłopak nie może pomyśleć nawet o spróbowaniu czegoś z innym facetem. Może Dex mnie chciał mnie pocałować, ale potem stwierdził "nope, jednak wolę laski, bardzo nie podobał mi się pocałunek z Percym i nie chcę tego powtarzać z żadnym innym chłopakiem".
Skoro taki z niego "farciarz" i mu zazdrościsz to może sam powinieneś spróbować :lol: Byle nie ze mną, kocham cię stary, ale maks mnie wkurzasz i nic by z tego nie wyszło :lol: .
River Sheppard
ODPOWIEDZ
cron