lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Lula
GG:MM
Aye Kapitanie!
Jak waruneczki na deskowanie dzisiaj?



River Sheppard
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Lula
GG:MM
Jesteś tam gdzie zawsze?
Jonah jest w robocie, więc musisz dotrzymać mi towarzystwa
i pilnować, żeby nie zjadł mnie rekin. Coś ze Starbucksa?



River Sheppard
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
lorne bay — lorne bay
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona
Lula
GG:MM
Zastępstwo, ale jakie wdzięczne <3
Zaklep mi miejsce przy budce Ananasowy Chłopcze :D





River Sheppard
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
sumienny żółwik
Stasz
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
21:46
Calie
Przepraszam Cię za ostatnio.
I za to, że długo się nie odzywałam.
Byłam na Ciebie zła. Na Ciebie i wszystkich innych, którym nie potrafiłam przyznać racji.
Wybaczysz mi tę głupotę?


River Sheppard
mistyczny poszukiwacz
Lorde
dziennikarka — Cairns Post
26 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarka w The Cairns Post pisząca nudne rubryki. Jeździ czerwonym skuterem, bawi się w detektywa amatora i dorabia w szpitalu, żeby wspomóc ukochaną rodzinę.
21:46
Calie
Jeszcze nie jestem gotowa. Głupio mi za to wszystko i.. potrzebuje jeszcze trochę czasu.
Dziękuję.
Obiecuje, że się odezwę i wtedy coś ugotuje w ramach "kajania się".


River Sheppard
mistyczny poszukiwacz
Lorde
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
17:30
Riverze Sheppard jestem okrutnie Tobą zawiedzony!
Jak mogłeś mi to zrobić? Czym zasłużyłem sobie na tak okrutne traktowanie? PIĘĆ DNI bez ani jednej wiadomości?
Moje serce krwawi, River. Jeśli dostanę dziś zawału to będzie Twoja wina... Wstydzisz się starszego braciszka?


River Sheppard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
17:30
Hm... Nie. Chociaż kiedyś gdzieś czytałem, że to ponoć zdrowe i w Azji płaci się za to kupę kasy.
Dobra, dobra i tak nie wierzę.
Co robisz w weekend? Moja motorówka w końcu przyjechała z salonu, w dodatku przydałby mi się szczery tester jedzenia... 😉



River Sheppard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
17:30
Dlaczego jeszcze o tym nie słyszałem? Musisz mi opowiedzieć!
To zapraszam w sobotę, o której tylko chcesz.
Pamiętasz adres?



River Sheppard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Puppy
16:19
Wyślij zdjęcie, chcę zobaczyć pieska!
Na pewno nikt nie chce Cię wrobić. Jeśli już... to może ktos potrzebował dla niego opiekuna i pomyślał o Tobie :roll: Albo ktoś go podrzucił.
A jeśli to prezent to masz jakieś podejrzenia od kogo?
Cóż... ja też dostałam. Ale tylko cukierki w kształcie penisa :lol:

River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Puppy
16:19
Co za słodziaczek!
Hm... Ale zatrzymasz ją, prawda?
Wiesz, zawsze mogę Ci pomóc z opieką nad nią. Uwielbiam pieski :pleading:
Uhm... tak, na pewno mnie ktoś podrywa :frog: :laugh:

River Sheppard
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Puppy
16:19
Wierzę w siebie!
Po prostu nie ma mnie kto podrywać :roll:

River Sheppard
sumienny żółwik
anu
barista — Sparrow Coffee
17 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
-
braciszek Kevin
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie ciepło, spokój i radość. Nie każda chwila Świąt Bożego Narodzenia będzie piękna, przepełniona atmosferą wzajemnej miłości, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.


River Sheppard
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ