malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Nazwa użytkownika
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Nie poszła na studia bo uważa, że szkoda na nie czasu. Biega w mundurku po rodzinnym hotelu sprzątając pokoje, pakuje się w kłopoty, imprezuje i wcale nie odmawia sobie towarzystwa facetów
22:22
Devon
Julka, powiedz mi, że masz sekret jak wytrzymać z moim ojcem.
RATUNKU, OK?

Julia Crane-Hale
ambitny krab
głodna
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
Poznałam to za dużo powiedziane, serio.
Bardziej w oko wpadło mi to, że biedaczka w tym wieku nie wie jak dopasować biustonosz.


Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
Całe szczęście nie! bo nie wiem czy wypłaciłby się na psychologa dla mnie. Coś tam gadał, ale ja się bardziej martwię o to czy nie załapie jakiejś Wenery czy coś.
jesteś obrzydliwa, fujka.

Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
w sumie fakt, no ale to i tak dziwna sytuacja.
no koniecznie, koniecznie bo jeszcze chwila z ojcem i zwariuję. Boję się, że kiedyś złapie go na blacie z inną Jordan, a wtedy umrę śmiercią głodową bo żaden specyfik nie zmyje brudu z tego blatu.


Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
JULKA, FUUUUJ!
Nie mam szlabanu przecież, halo! i nie wpisuj mnie nigdzie bo mnie się nie wpisuje.


Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
MĘŻEM?
Jakim mężem?

Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
17 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
buntowniczka, która robi wszystko aby ojciec posiwiał w całości
00:00
Barbie
Koniecznie, bardzo koniecznie.
To kiedy masz czas w tym kalendarzu?

Julia Crane-Hale
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
Aimes
21:47
Dzidziuś w porządku, mama niekoniecznie.
W rzeczach Erica znalazłam fałszywe dokumenty. Myślałam, że z tym skończył, jak widać, myliłam się. Co z Tobą? Wpadniesz na wino musujące i musującą oranżadę?


Julia Crane-Hale
mistyczny poszukiwacz
Hania
lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
Aimes
21:47
Na pewno się dobrze czujesz? Może czegoś potrzebujesz? Ugotować Ci coś dobrego? To znaczy zamówić i przełożyć na ładny talerz, żebyś myslała, że jestem dobrą panią domu?
Czekam aż wróci do domu. Nie musi jednak nawet otwierać ust, dobrze wiem, czemu to zrobił. Dlatego, że nigdy nie traktował mnie poważnie i wcale nie miał zamiaru z tym skończył. Myślał, że jestem głupia i się nie dowiem. Nie wiem czy to szczęście, czy pech, że stało się inaczej?


Julia Crane-Hale
mistyczny poszukiwacz
Hania
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:23
Witam Panią.
Zapomniałaś o mnie?!



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
S.S
11:55
Zrządzenie losu, ciekawe czy rozmawiają o tym jak się z Tobą bzyka..
A jesteś już wolna? Jesteś ^^



Julia Crane-Hale
dzielny krokodyl
Sara Smith
ODPOWIEDZ