stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
01:06
pamiętasz starą Annikę Howardową Campbell?
przez trzydzieści lat trzęsła sama całym rynkiem bydła w tej części stanu Queensland, a za pomoc miała jedynie dwóch wnuków, którzy po jej śmierci nie udźwignęli tego, co zostawiła im babcia
tak tylko dla przypomnienia, że kobieta sama jest w stanie poradzić sobie z trudnami prowadzenia farmy nie gorzej od mężczyzny 😉
nie znam cię, Koalo, mam jedynie mglisty obraz na twój temat na podstawie tych kilku wiadomości, ale odnoszę wrażenie, że lubisz to co robisz, angażujesz się, a przez to jesteś idealną osobą do tej pracy
nie pamiętam, czy przez ostatnie lata widziałem u któregokolwiek z sąsiadów tyle pasji do ziemi, co u ciebie
żałujesz tego?
to znaczy tych studiów?

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
01:10
bardzo mi miło, Cobie! 😉 ja chyba już podawałem personalia, ale przypomnę: Jermaine, ale wolę Jerry
dasz radę! na razie spisujesz się na piątkę, trochę wiary w siebie!
daj sobie czas do zbioru plonów - wtedy zamkniesz cały cykl i zobaczysz, czy to to, co chcesz robić w życiu

wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
01:11
wybacz, nie zauważyłem, która godzina, a ja cię tak zagaduję! 🙈
dobranoc! 😉

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
kilka dni później
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:23
halko, Cobie!
jak tam? udało się odpalić samolot? 😊

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:15
tak z czystej ciekawości, nie doszukuj się w tym temacie żadnych spisków ani nie wiadomo czego, po prostu podchodzę do tego ambicjonalnie
odpisujesz tak późno, bo tak długo pracujesz, czy ograniczasz pochłaniacze czasu, jakim są media społecznościowe? 🤔
ojaciękręcę! super! jak będę widzieć żółty samolocik na niebie, to na pewno ci pomacham z dołu!
latałaś już nim? w ogóle naprawdę potrafisz sama obsłużyć tę maszynę? 🙈
a, no i jak zdecydujesz się - i czas ci pozwoli - na dorobienie sobie tymi opryskami u sąsiadów, to ja już sobie zaklepuję kolejkę!

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:16
bardzo dobre podejście! sam powinienem ograniczyć telefon na rzecz czegoś bardziej rozwojowego, ale szczerze powiedziawszy po całym dniu nie mam siły i mózgu na nic bardziej wymagającego #starośćnieradość 😂
a że bezsenność dokucza, trzeba jakoś wypełniać czas, żeby nie myśleć o głupotach 🙈
no naprawdę, coraz bardziej mnie zaskakujesz, dziewczyno!
wsiadłaś mi teraz tak mocno na ambicję i zamiast czytać do egzaminu, będę szukał informacji jak zmodernizować dziadkową farmę, bo przy takim gospodarstwie jak twoje, zostanie w tyle zupełnie!
i jak jeszcze raz zwątpisz w siebie, to poczytaj sobie swoje własne wiadomości w tej rozmowie, bo już twoja własna świadomość na temat problemów farmy oraz znajomość środków do zapobiegania im ustawia cię na zwycięskiej pozycji!
aww, dzięki! wiesz jak to jest ze zdjęciami na instagramie, wrzuca się tylko te najbardziej korzystne 😏 rzeczywistość nie przedstawia się tak kolorowo 😂

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:21
och, absolutnie tego nie twierdzę! tak jak mówisz - niektórzy mają urok wewnętrzny, inni zewnętrzny, a innym natura nie poszczędziła obu; ci z drugiej i trzeciej grupy strzelają fotki i wrzucają tylko z lekkim filtrem 😉 ja chcę wierzyć, że zaliczam się przynajmniej do tej pierwszej kategorii 😂
bardziej niedokładnie niż moją maszyną się nie da, poza tym - hej! - naprawdę w ciebie wierzę, nie że tylko się zgrywam!
jak chcesz poćwiczyć, a skończy ci się własna farma, to serio polecam swoją do ćwiczeń - oczywiście ze zwrotem za paliwo, chemię i poświęcony czas 😉
wchodzenie na ambicję w tym przypadku uznaję za działanie w dobrej wierze! w końcu chodzi o rozwój i wprowadzenie czegoś nowego, a przez to drogę ku jakiemuś lepszemu
a ja akurat potrzebuję czegoś "lepszego" po paśmie samego "gorszego" 😜
w to też chciałbym wierzyć, ale albo mam paskudną duszę, albo jestem wyjątkiem potwierdzającym regułę 😂

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:26
raz na wozie, raz pod wozem, jak to mówią 🤷‍♂️ dużo rzeczy skumulowało mi się na raz i nie ze wszystkim wyrabiam, a że jestem zosia-samosia, to wyrabiam po 150% normy i później narzekam, że nie mogę spać 😂
dzięki! w razie co wiem, gdzie uderzyć 😊
i wyłapałem ten komplement - dziękuję bardzo! 😳 - choć niezbyt się z nim zgadzam 😉
przez komunikator czasem trudno wyrazić to, co chce się powiedzieć, na żywo byłoby łatwiej się zrozumieć, to na pewno!
widziałem na insta, świetne zdjęcie! to również! 😎
ja nie mam takich ekscytujących zainteresowań, ale co tam, podzielę się tym, nad którym ostatnio najczęściej się pochylam:
Obrazek
Tom i Jerry pozdrawiają leniuchując z kanapy 😂

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:34
dzięki, Cobie, jestem naprawdę wdzięczny! już i tak mam wyrzuty sumienia, że zajmuję ci czas i zanudzam o tak absurdalnej porze
ale żebyś się kiedyś nie zdziwiła, jak skorzystam z propozycji i uciekniesz w popłochu słuchając moich żali 😂
o tym właśnie mówię, kiedyś czytałem jakąś statystykę, że 70% komunikatu jest przekazywane niewerbalnie, a postawienie kropki albo uśmieszku nienawiści od razu pogarsza sytuację 😂
dobrze, z tym argumentem nie będę się kłócił, bo coś w tym jednak jest! ty to wiesz, jak poprawić człowiekowi humor!
welcome in Australia, girl! 🌏🕷🕸
podobno ten gatunek jest niejadowity - a przynajmniej nie śmiertelnie, nie znam się na pająkach - ale nie byłem tak odważny, żeby próbować odebrać czapkę, a naprawdę była moją ulubioną!

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:41
hahahahahah, o nie wierzę 🤣🤣🤣🤣🤣
po tym "Tak." przez chwilę poczułem się zaniepokojony, że napisałem coś nie tak i się obraziłaś 😂😂😂
kropka nienawiści naprawdę działa! 🙈
omg, zajebista! 😍
no weź, pasuje ci bardziej niż mnie, a ja mam mnóstwo innych kaszkiecików!
nie będę cię okradał z takiego cudeńka, nie mam monopolu na kaszkieciki 😂

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
23:49
hola, hola, amigo! proszę się mi tu nie zapędzać! 😏
nie prosiłem o żadne zdjęcia, równie dobrze mogę określić ciebie mianem "ekshibicjonistki", skoro sama z siebie się nimi dzielisz! 😏😈
wymowna pauza przez internet też działa 🤣
miałem się uczyć, ale w sumie czemu nie?
to mój numer: [australijski numer telefonu]
ale daj mi chwilę, muszę wyjść na zewnątrz, żeby nie pobudzić domowników

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
kilka minut po rozmowie telefonicznej
Jerry
01:59
wybacz, telefon odmówił mi posłuszeństwa i się wyłączył w połowie zdania :monkey:
nie wiem, czy jeszcze słyszałaś: wyjeżdżam w przyszłą sobotę, więc jak masz chwilę chociaż na kawę, to i ja spróbuję znaleźć nawet te 15 minut któregoś dnia 😁

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
23:46
nocnych pogaduszek ciąg dalszy? 😏
obawy i stresy były bezpodstawne, bo ostatecznie okazało się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują
nie spodziewałem się, że powrót na wykopaliska sprawi mi tyle frajdy!
sam nie wiem, kiedy z ósmej robi się szesnasta!
gdybym nagle zamilkł, to pewnie zasnąłem 🙈 praca tutaj skutecznie wyleczyła mnie z bezsenności
a w razie gdybym jednak nie mógł zasnąć po dniu pełnym wrażeń, to biorę się za puzzle i raz dwa człowieka muli do spania 😂
Obrazek

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
ODPOWIEDZ