przemytniczka/szkutniczka — Blue Line Boats Rental
40 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Była policjantka, uwikłana w intrygę skutkującą pozbawieniem wolności, nadzorująca rodzinny biznes łódkowy przy okazji toczenia batalii z byłą narzeczoną, u boku dawnej współlokatorki
Val
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
21:37
treść treść treść
wysłano do @oznacz


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/1a222de6114a77ec8bafd3b4baf15684/tumblr_pkvbkxT5TT1r5uehlo3_100.gifv][/telimg1]
[tel5]Val
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/1a222de6114a77ec8bafd3b4baf15684/tumblr_pkvbkxT5TT1r5uehlo3_100.gifv][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]21:37[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
NIEZNANY NUMER
Dzisiaj było.. nie umiem tego nazwać. Słowa to kiepski przekaz. Sama rozumiesz.
Do zobaczenia?


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
To co miało miejsce mówiło samo za siebie. Nie muszę pieścić Cię słowami.
Zobaczę, jak się wyrobię. Mam coś do załatwienia.


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Pisz, jak wrócisz. Możliwe, że gdzieś się wybiorę. Muszę wyrwać się z Lorne. Gdzieś niedaleko, gdzie dokąd dojedzie mój gruchot.
Uważajcie na siebie.


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Zapewne nadal jesteś poza zasięgiem, ale i tak napiszę.
Jak idzie? A może już wróciliście?
Napisz, kiedy będziesz mogła.


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Wszystko się udało?
Może trochę.. Ale nie bardziej niż Ty za mną. ;P
Jak to Lorne. Stoi w miejscu i jak zawsze coś się działo. Ostatnio był karambol na Opal Moonlane. Kierowca autobusu zasłabł i wjechał w skrzyżowanie. Nie wiem, czy to ważne, ale doszło do niego kiedy wróciłam ze swej mini wycieczki.. myślisz, że sprowadzam nieszczęścia?


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Mam mnóstwo pytań na temat "uszkodzenia", bo pomimo Twojego zapewnienia brzmi ono poważnie, ale może lepiej nie gadać o tym przez telefon.
O nie, aż takiej mocy nie mam żeby wpływać na inflację. A może jednak? :hm: To był duży wypadek. Sporo ludzi ucierpiało. Nawet w monopolowym o tym gadają. Nie zdziw się, że to będzie pierwsze, o czym usłyszysz po powrocie.
Byłam w Palm Cove. To niedaleko, ale tam przynajmniej mogłam swobodnie chodzić po ulicy. Oderwałam się od Lorne i niewypału nazywanego "próba sprzedaży domu matki".
Daj znać, kiedy już odpoczniesz. Z chęcią się spotkam. Kurczę.. chyba faktycznie się stęskniłam. Bardziej niż sądizłam :P


Val Warren
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Nam Australijczykom każde miasto wydaje się takie samo. Dużo turystów, więc się nie nudziłam. Zawsze było z kim pogadać.
Chcesz powiedzieć, że byłaś tak pijana i nie pamiętasz jak trafiłaś do Palm Cove?
Jeżeli myślisz, że coś od Ciebie chcę to - nie. Naprawdę tęskniłam, ale jeszcze jedno słowo na ten temat a wszystko odwołam. Uważaj.
Zostawić Cię na 8 dni.. zniszczysz łódź i złapiesz choróbsko. Odwołuje co powiedziałam. Za inflację odpowiadasz TY.
Czekaj.. prowadzisz auto i piszesz do mnie? Czy to Jarrah prowadzi? Na spokojnie wróć, wypij ziółka i prześpij się.


Val Warren
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
Vivienne
06:09
val, ty mały kurwiu
dopiero co się położyłam do łóżka. Daj mi się przespać te dwie godziny i będę.
chcesz jakieś śniadanie? Znaj me chamskie serce


Val Warren
sumienny żółwik
Arisu#1538
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
Panno Terrell? Bez sprawdzania wiem, że masz gorączkę.
Dobrze, już dobrze. Wszyscy wiemy, że kochasz swoją łódź i jej nie porzucisz.
Daj znać, jak dojedziecie i kiedy już będziesz w łóżku.


Val Warren
paserka w Shadow — i konserwatorka sztuki
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
konserwatorka sztuki w galerii, która zajmuje się handlem lewym towarem. Wszystko po to, by jej kot miał dostatnie życie, a sama mogła popadać w kolejne nałogi
Vivienne
06:12
niektórzy pracują do późna, skarbie. miałam nieco spraw do załatwienia w shadow
dobra to wpadnę do jakiegoś fast fooda po kawę i tosty


Val Warren
sumienny żółwik
Arisu#1538
psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
A może po prostu tak bardzo się nie zmieniłaś przez ostatnie 18 lat?
Czy wzięłaś leki? Jeśli tak, to idź spać. Wyśpij się. Zasłużyłaś po robocie.
Odpoczywaj.
Jeżeli do rana się nie poprawi, to daj znać. Podskoczę do apteki.


Val Warren
ODPOWIEDZ