kelner — Once Upon A Tart
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Wypadałoby mu już dorosnąć i pomyśleć o jakimś planie na przyszłość, ale tak bardzo mu się nie chce...
gavin eikenberry
Otwarty, ciekawski i cwaniakowaty. W Lorne od zarania dziejów. W liceum jeden z cool kids. Porzucił studia dwukrotnie. Pracował w wielu miejscach, a obecnie bawi się w kelnerstwo. Nie wie co ze sobą zrobić, ale czuje presje w związku ze swoim wiekiem. Niedawno jego matka się wyprowadziła z okolicy, więc uczy się bycia samodzielnym.
NOREEN EIKENBERRY {NPC}
matka, mieszka obecnie z siostrą bliźniaczką w Brisbane.


ARCHER BROOKS
Nie pamięta już od czego się zaczęło, ale trwa do dzisiaj. Przyjaźnią się, wspólnie grają czy oglądają filmy, a do tego zawsze się przed sobą popisują swoimi samochodami, choć Gavin w duchu wie, że Archer ma lepszy. Był świadkiem jego upadku parę lat temu i nadal ma z tego powodu lekkie wyrzuty sumienia.

ELL C. DONOGHUE
Poznali się pierwszego dnia pracy w nowym miejscu i nie utrzymali posady nawet przez miesiąc, ponieważ złapali świetny vibe i byli jednym wielkim kłębkiem chaosu. Od tamtej pory starają się już wspólnie nie pracować dla własnego dobra finansowego, ale bardzo lubią razem pić czy udawać się na przejażdżki za miasto jego autem.

TESSA R. MACLERIE
Pracowali razem w wypożyczalni sprzętu wodnego i im lepiej się poznawali, tym mniej faktycznie pracowali, a więcej flirtowali. Z tego też powodu musiał się pożegnać z robotą. Mimo wszystko nadal ją czasem odwiedza i jest wielkim fanem jej akcentu.


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


ROSE HEPBURN
Za dzieciaka się z niej nabijał i jej dokuczał. Sam już nie wie czy to nie były po prostu zaloty, ale jedno jest pewne - sprawił jej dużo przykrości w tamtym czasie z czego zdecydowanie nie jest dumny.


SCARLET CALLAWAY {współlokatorka}
Zaczęło się obiecująco i na start połączyło ich zamiłowanie do horroru. Niestety szybko okazało się, że ich potrzeby względem mieszkania z kimś się ze sobą nie pokrywają, a oni zaczęli być wobec siebie coraz to bardziej złośliwi.

kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
gavin eikenberry :welcome:
Możemy być homies ze szkolnych lat :twerk: I w sumie mogło się niewiele zmienić aż do dziś pod warunkiem, że Gavin nie miał dość telefonów Alexa o nienormalnych godzinach z uwagi na różnice czasowe Australia-Hiszpania, a sam również mógł nie mieć skrupułów by dzwonić do niego w środku nocy :roll:
Alexander Brooks
Mania
studentka / prawa ręka — uczelnia / wypożyczalnia sprzętu
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjechała ze Szkocji, żeby nie słuchać, jak śmieją się z niej za plecami. Teraz studiuje w Cairns, a popołudniami pomaga starszemu bratu ogarniać wypożyczalnię sprzętu wodnego, którą otrzymał w spadku po zmarłym przyjacielu z wojska.
Cześć, chętnie podrzucę Ci ell c. donoghue lub Tessę - lub obie. Dziewczyny są najbardziej zbliżone wiekiem do Gavina :hm: W dodatku Ell żyje w podobnym zawieszeniu między byciem dzieckiem a osobą dorosłą. Zamiast odpowiedzialności, zdecydowanie wybiera zabawę i imprezy na plaży przy ognisku i dźwiękach gitary :lol:
gavin eikenberry
kelner — Once Upon A Tart
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Wypadałoby mu już dorosnąć i pomyśleć o jakimś planie na przyszłość, ale tak bardzo mu się nie chce...
Alexander Brooks 8)
Myśle, że Gav nie miałby z tym problemów. Nawet gdyby go obudził z głębokiego snu, to trochę by na niego przeklął, ale szybko by mu przeszło. Podoba mi się mocno wizja ich kumpelstwa, tym bardziej, że Al wyjechał tuż po liceum i jedyne co pamięta to ten cool Gavin. Na pewno peszy go to ile się u kumpla działo przez ten czas, ale nie daje po sobie tego poznać. Nie cieszy się z jego niepowodzeń, ale cieszy się, że ten wrócił i że mogą sobie plażować jak za dawnych lat.

tessa r. maclerie :jupi:
Tutaj mam już zarys relacji odkąd pisałem kartę, bo Gavin z początku miał pracować w wypożyczalni. Myślę, że tak też właśnie było kiedy ona przyleciała do Australii i mógł być jedną z pierwszych osób które tutaj poznała. Oczywiście przywitał ją skonsternowanym "co?" gdy usłyszał jej akcent, ale bardzo szybko stał się jego wielkim fanem (co nie przeszkadzało mu w nabijaniu się z niej). Mógł jej pomagać w odmóżdżeniu się kiedy wyrzuty sumienia w związku z przeprowadzką stawały się zbyt głośne i niekiedy odciągał ją też od wykonywania pracy (sam zaniedbując swoją). Ostatecznie właśnie to mogło przyczynić się do jego zwolnienia. Może ją nawet podrywał, co średnio pasowało Cedricowi? Jeśli jednak go polubiła, to wciąż mógłby ją czasem odwiedzać, o ile tylko brata nie byłoby na horyzoncie.

elodie c. donoghue :dance:
O rany, ich znajomość nie wróży absolutnie NIC dobrego. Poznali się podczas jednej ze swoich przelotnych prac i kiedy tylko się wzajemnie wyczuli i złapali vibe, to zrobili taki syf, że zwolniono ich przed końcem tygodnia. Od tamtego czasu mogą być takimi on-and-off friends. Czasami zdarza im się tydzień, że widują się codziennie, a potem przez dwa się do siebie nie odzywają, ale jest to okej, bo tak po prostu funkcjonują. Mogą jeździć na wycieczki jego Hondą i pić na plaży po wyjątkowo ciężkim dniu w pracy.
studentka / prawa ręka — uczelnia / wypożyczalnia sprzętu
20 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Wyjechała ze Szkocji, żeby nie słuchać, jak śmieją się z niej za plecami. Teraz studiuje w Cairns, a popołudniami pomaga starszemu bratu ogarniać wypożyczalnię sprzętu wodnego, którą otrzymał w spadku po zmarłym przyjacielu z wojska.
Pomysł dla Tessy jest cudowny! Brat rzeczywiście bardzo jej pilnuje, więc gdyby przyuważył, że jest podrywana w pracy, na pewno byłby niezadowolony! Za to Tessa miałaby okropne wyrzuty sumienia w związku z tym, że Gav został zwolniony. Czułaby się pewnie trochę winna, bo na pewno dała się wciągnąć we flirt i nawet jej się podobało. Dziwnym zrządzeniem losu Teresa ma słabość do starszych mężczyzn, którzy wydają się być nią zainteresowani :hihihi:

Dla Ell zdecydowanie przyda mi się taki kumpel, przy którym będzie mogła swobodnie szaleć, nie obawiając się, że będzie oceniana. Wycieczki Hondą brzmią super - Ty płacisz za benzynę, bo Ell jest wiecznie spłukana. Za to ma teraz dom w rezerwacie tylko dla siebie, więc w razie problemów z noclegiem, służy pomocą! <3

W razie ochoty na grę, pisz śmiało!
gavin eikenberry
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
gavin eikenberry, bardzo chętnie podrzucę tutaj Archiego na dobrego kumpla, może nawet ośmielę się napisać PRZYJACIELA? Mogą razem napieprzać w gry komputerowe, oglądać najnowsze produkcje filmowe, a jeśli Gav nauczy Archa kilka fajnych ruchów tanecznych, Brooks ugotuje mu w zamian coś pysznego <3
I co myślisz, żeby Gavin był jednym ze świadków wypadku Archera podczas tego durnego zakładu, kiedy to wspinał się po słupie wysokiego napięcia i który miał miejsce koło 4 lat temu? :hm:
mistyczny poszukiwacz
-
kelner — Once Upon A Tart
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Wypadałoby mu już dorosnąć i pomyśleć o jakimś planie na przyszłość, ale tak bardzo mu się nie chce...
tessa r. maclerie
Jeśli faktycznie była tym flirtem zainteresowana, no to już w ogóle minimum pracy w pracy :lol: Pewnie zawsze jej wytyka, że to przez nią stracił źródło dochodu, ale robi to tylko i wyłącznie aby się z nią podroczyć, bo prędzej czy później i tak sam zmieniłby pracę, także no hard feelings po jego stronie.

Co do Ell, to może mu się przydać taka opcja, bo jego mieszkanie ze Scarlet nie będzie usłane różami XD

Bardzo chętnie zagram, więc daj znać którą chcesz mi rzucić na pierwszy ogień i nam zacznę 8)

Archer Brooks :milosc:
Widzę, że Brooksowie to go chyba będą darzyć sympatią, ale przyda mu się namiastka rodziny po tym jak został sam w Lorne! Co prawda tak łatwo przy nim nie dałby się namówić na tańczenie, ale skoro miałby mu gotować...
Co do bycia świadkiem, to totalnie mi to pasuje. Przyda mu się tak traumatyczne wydarzenia w zanadrzu. Być może przyczynił się też do tego, że Archer się tego podjął? Albo inaczej - nie zadbał o to, aby mu to wybić z głowy. Do dziś może mieć z tego powodu pewne wyrzuty i być skłonny bardziej się dla niego poświęcić niż dla innych swoich przyjaciół.
Swoją drogą, to jestem obsessed Twoim Zigiem, bo ostatnio obejrzałem We Are Who We Are, ale z Gavinem to tutaj zbyt wielkiego pola do popisu nie mają. Coś czuję, że lada dzień będzie robiony licealista *clown emoji*.
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
gavin eikenberry pisze: 06 lip 2022, 18:38
tessa r. maclerie
Widzę, że Brooksowie to go chyba będą darzyć sympatią, ale przyda mu się namiastka rodziny po tym jak został sam w Lorne! Co prawda tak łatwo przy nim nie dałby się namówić na tańczenie, ale skoro miałby mu gotowa...
Co do bycia świadkiem, to totalnie mi to pasuje. Przyda mu się tak traumatyczne wydarzenia w zanadrzu. Być może przyczynił się też do tego, że Archer się tego podjął? Albo inaczej - nie zadbał o to, aby mu to wybić z głowy. Do dziś może mieć z tego powodu pewne wyrzuty i być skłonny bardziej się dla niego poświęcić niż dla innych swoich przyjaciół.
Swoją drogą, to jestem obsessed Twoim Zigiem, bo ostatnio obejrzałem We Are Who We Are, ale z Gavinem to tutaj zbyt wielkiego pola do popisu nie mają. Coś czuję, że lada dzień będzie robiony licealista *clown emoji*.
gavin eikenberry, żadna z obecnych tam osób nie zareagowała jakoś za bardzo i mało kto chciał wybić mu ten pomysł z głowy, ale to był zakład, wyzwanie o sześciopak piwa, więc Archie nie mógł tego nie zrobić. I w sumie nie ma do nikogo pretensji, więc oby Gavin nie obwiniał się zbyt mocno o to, co się wydarzyło i że nie przywiązał go do tego słupa byle tylko Brooks nie wszedł na górę <3

O jezu, ukocham cię za licealistę, bo na forum jest tylko dwóch :(
mistyczny poszukiwacz
-
kelner — Once Upon A Tart
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Wypadałoby mu już dorosnąć i pomyśleć o jakimś planie na przyszłość, ale tak bardzo mu się nie chce...
Archer Brooks
Nie no, aż takiego poczucia winy mieć nie będzie, więc bez obaw! Grunt, że nie zginął, bo wtedy mogłoby się skończyć to znacznie gorzej dla jego psychiki.
O jezu, ukocham cię za licealistę, bo na forum jest tylko dwóch :(
[*] Ech, gdzie te czasy kiedy fora były wyłącznie liceami XD
Powiem tak: expect me 8)
ODPOWIEDZ
cron