starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next
larabel flemming
miejscowa pani sierżant, która od siedmiu lat zajmuje się córką swojej przyjaciółki, która zmarła krótko po narodzinach Allison, wcześniej służyła w Australijskiej Armii a wychowało ją oczywiście Lorne Bay. Z pewnością cechą charakterystyczną panny Flemming jest burza kruczoczarnych, nieokiełznanych loków i równie ciemne oczy.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

sumienny żółwik
lenna
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
larabel flemming Pani ex wojska i pani policjant.
Nie mogłoby zabraknąć Eve, która ma duże powiązanie z tym pierwszym, zaś z drugim współpracuje.

Czy znają się z Afganistanu? Być może w przerwach między zwiadami/akcjami stacjonowały w jednej bazie, w której ich oddziały nabierały sił. Obie jednak pracowały w różnych jednostkach, bo Paxton należała do tej grupy, która oczyszczała drogę innym (w tym także oddziałowi Flemming) z min i innych zagrożeń. Jak to mówią - była w pierwszej fali. Jednak mogły się znać z baz, a nawet jeśli to by ci pasowało, to mogły wdać się mini romans, kiedy facet Eve (za którym ta głupio pognała do wojska) nagle zrezygnował z munduru i bez słowa sobie wrócił do domu. Paxton mimo wszystko została w wojsku specjalizując się w wykrywaniu min/bomb z pomocą wyszkolonego przez siebie psa aż do momentu, kiedy nagle bomba zabiła cały jej oddział. Nagle - bo stało się to pół roku przed tym jak Australia wycofała się z wojny w Afganistanie, więc wystarczyło jakoś to przeżyć, żeby wrócić do domu. Niestety nie wszystkim to się udało i możliwe, że do uszu Lary dotarły wieści o śmierci oddziału. Możliwe nawet, że przez dezinformację uznała, że Eve także umarła, ale po powrocie do Lorne Bay okazało się inaczej.
Aktualnie Paxton prowadzi ośrodek szkoleniowy psów specjalistycznych K9, czyli nie takie zwykłe pupile, a czworonogi dla policji/ratowników/straży/wojska i sama jest przewodnikiem takiego psa, który współpracuje z policją i innymi służbami, więc na pewno obie spotkały się w pracy.
Dodam, że jestem fanką fabuł związanych z pracą, więc jeśli będziesz miała na takie ochotę, to możesz na mnie liczyć. Poza tym wiadomo - loczki wymiatają - więc poza relacją z pracą masz ode mnie crusha (albo bierz co chcesz. Jestem otwarta). :hihi:

Na dokładkę mogę dorzucić Janelle Reddick jako prawniczkę, która wspomoże w każdej sprawie, ale rozpiszę się na jej temat, jeżeli wykażesz jakąkolwiek chęć na wspólne granie. :lol:
starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next
wybacz, że nie bardzo się rozpiszę, ale wszystko pasuje! zarówno do samej historii larabel jak i jej charakteru <3 można uznać, że to wszystko jakoś się nałożyło? eve zniknięcie po tej tragedii, larabel została jeszcze chwilę w wojsku, dopóki nie przyszła informacja o śmierci christy i wróciła do lorne! w sumie można byłoby kiedyś napisać retro z pierwszego spotkania bo wyobrażam sobie, że miałyby sporo do wyjaśnienia!
ale wszystko biorę w całości!
a co do janelle to podbiję do ciebie jak zapoznam się z kartą! <3 a w razie gdybyś chciała zagrać to wiesz gdzie mnie szukać :D

Eve Paxton
sumienny żółwik
lenna
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
larabel flemming :welcome: jeśli chcesz kogoś jeszcze ode mnie to feel free :hm:
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
easter bunny
chubby dumpling
starsza sierżant — police station
37 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
I've got a pain in my neck
Because I keep looking up
I'm searching what's coming next
But it won't come from above
And there's a hole in my chest
Like there's a hole in the sun
So tell me, what's coming next?
I'm searching what's coming next
Gabe Flemming w sumie chętnie bym przyjęła gem na przyjaciółkę/dobrą koleżankę ? są w zbliżony wieku, a larze przyda się ktoś z kim może się wieczorem napić wina i puścić w tle odcinek kardaszianek

aye, captain :salute:
sumienny żółwik
lenna
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
omg larabel flemming któraś z moich bab na pewno zachwyca się włosami lary, ale wszystkie raczej szczawie przy niej, może care maclerie moją chcesz na jakąś kumpelkę?
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
larabel flemming pisze: 05 lip 2022, 16:12
Gabe Flemming w sumie chętnie bym przyjęła gem na przyjaciółkę/dobrą koleżankę ? są w zbliżony wieku, a larze przyda się ktoś z kim może się wieczorem napić wina i puścić w tle odcinek kardaszianek
zanim zaaprobuję, to musisz mi w sumie nakreślić relację z Ephraimem, bo nie wiem czy nie będziemy tu miały czerwonego światła :lol:
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Twoja siostra jest moją najlepszą przyjaciółką (po naszych miłosnych przejściach :lol: ), więc wypadałoby się znać <3
przyjazna koala
mils
liam
ODPOWIEDZ