ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
Gypsy Farnham
Urodzona i wychowana w Lorne Bay. Na studia wyjechała do Sydney, a tuż po ich zakończeniu przeniosła się do Brisbane, gdzie pielęgnowała swój związek i zaczęła pisać książki za innych ludzi. Niespełniona pisarka i poetka, która przeszło pół roku temu otrzymała ten sam wyrok, co jej matka. Obecnie dochodzi do siebie po przeszczepie serca i próbuje na nowo polubić się z pisaniem.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Magda
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Coś mi się wydaje, że ell c. donoghue nie będzie lubiła samej siebie za to, że nie może lubić Gypsy :faint:

Chcesz jeszcze kogoś ode mnie? ^^
Gypsy Farnham
ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
Harden E. Caulfield pisze: 01 lip 2022, 14:26
Coś mi się wydaje, że ell c. donoghue nie będzie lubiła samej siebie za to, że nie może lubić Gypsy :faint:

Chcesz jeszcze kogoś ode mnie? ^^
Gypsy Farnham
zawsze mogą się wypiąć na Milo i zająć się sobą :hihihi: a poza tym mogę chcieć Harriett! skoro przez pół roku jej partner był w śpiączce, pewnie trochę odwiedzała go w szpitalu, prawda? Gypsy natomiast pół roku temu została zdiagnozowana z poważną wadą serca i kolejne trzy miesiące spędziła na intensywnym leczeniu; mogły więc urządzać sobie długie i głębokie pogawędki na szpitalnym korytarzu, początkowo może nawet nie znając swoich imion? zdradzenie swoich trosk przed nieznajomym, który niewiele o tobie wie, czasami przychodzi łatwiej, więc mogły być dla siebie takim trochę wsparciem, a ten kontakt mógł albo przetrwać do teraz, albo urwać się po przeszczepie Gypsy, zatem dopiero na fabule miałyby okazję jeszcze raz się ze sobą gdzieś przypadkiem zmierzyć? :hm:
powitalny kokos
Magda
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Brzmi świetnie, myślę, że mogły utrzymywać kontakt np. przez smsmy. Ale jakoś nie odważyły się spotkać - żadna nie chciała wyjść z inicjatywą/ nie miała czasu. Aż w końcu trafią gdzieś na siebie i początkowo może być niezręcznie :hm:
ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
Harriet L. Pemberton pisze: 01 lip 2022, 20:29
Brzmi świetnie, myślę, że mogły utrzymywać kontakt np. przez smsmy. Ale jakoś nie odważyły się spotkać - żadna nie chciała wyjść z inicjatywą/ nie miała czasu. Aż w końcu trafią gdzieś na siebie i początkowo może być niezręcznie :hm:
super, deal, kiedyś cię złapię na tę grę <3
powitalny kokos
Magda
wykładowca literatury — Cairns University
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Do you believe in life after love?
- Aaron chyba niekoniecznie.
Gypsy Farnham, Aaron nie studiował, ani też nie pracował w Sydney, więc tutaj nie byłoby wspólnego punktu zaczepienia. Ale może nim być biblioteka, a konkretnie zajęcia dla młodzieży, które jako student literatury zgodził się tam prowadzić, bo każdy grosz się liczył. Pewnie nie było wielkiego zainteresowania, więc wszyscy byli ze sobą blisko, rozmawiając na różne tematy, nawet nie tylko związane z literaturą. Aaron mógł wspierać Gypsy w pomyśle pójścia na studia związane z literaturą, ale po jej wyjeździe i jego ślubie, ich kontakt mógł urwać się zupełnie. :hm:
ghostwriter — ocean reeve publishing
27 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Pisze biografie i denne książki za celebrytów, a jej największym marzeniem jest wydać własny tomik poezji.
Aaron Barnard pisze: 16 lip 2022, 15:23
Gypsy Farnham, Aaron nie studiował, ani też nie pracował w Sydney, więc tutaj nie byłoby wspólnego punktu zaczepienia. Ale może nim być biblioteka, a konkretnie zajęcia dla młodzieży, które jako student literatury zgodził się tam prowadzić, bo każdy grosz się liczył. Pewnie nie było wielkiego zainteresowania, więc wszyscy byli ze sobą blisko, rozmawiając na różne tematy, nawet nie tylko związane z literaturą. Aaron mógł wspierać Gypsy w pomyśle pójścia na studia związane z literaturą, ale po jej wyjeździe i jego ślubie, ich kontakt mógł urwać się zupełnie. :hm:
może gdzieś tam w międzyczasie odezwała się do niego raz jeszcze? Przez długi czas rozsyłała swoje twory po wydawnictwach, ponieważ chciała, żeby w końcu ktoś wydał jej książkę, zatem myślę, że mailowo mogła poprosić go kiedyś o opinię. Mógł być dla niej pewnego rodzaju autorytetem - w domu miała co prawda ojca pisarza, ale wiadomo, zawsze miała wrażenie, że jego nigdy nie doścignie, zatem to do Aarona postanowiła się zwrócić o pomoc. Później to rzeczywiście mogło się urwać i gdzieś teraz może będą mieli okazję nadrobić zaległości przy jakiejś kawie :dance:
powitalny kokos
Magda
ODPOWIEDZ