Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
Mira Graysmark
42-letnia agentka gwiazd, która większość swojego dorosłego życia spędziła w rozjazdach między Australią, a USA. Niedawno się rozwiodła więc humor ma nie najlepszy, ale za to może komuś postawić drinka w barze i ogrzać łoże w chłodniejsze noce ;p
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
catlady#7921
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Mira Graysmark jak powie Shivie, że jest jej mamą to nie uwierzy, bo za ładna :lol: O ile kiedykolwiek powie albo zrobi to tato. Wszystko będzie kiedyś do odegrania.

Poza tym, tak sobie myślę, że skoro Mira jest przyjaciółką rodziny Hirsch i agentką, to może pomogła rozwinąć karierę phoenix hirsch :hm:

A jak chcesz inną moją panią, to śmiało. Na pewno coś się wymyśli. :hihi:
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Obrazek

Reflektujesz Mira Graysmark ? ^^
Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
Shiva Ventress pisze: 30 cze 2022, 11:16
Mira Graysmark jak powie Shivie, że jest jej mamą to nie uwierzy, bo za ładna :lol: O ile kiedykolwiek powie albo zrobi to tato. Wszystko będzie kiedyś do odegrania.

Poza tym, tak sobie myślę, że skoro Mira jest przyjaciółką rodziny Hirsch i agentką, to może pomogła rozwinąć karierę phoenix hirsch :hm:

A jak chcesz inną moją panią, to śmiało. Na pewno coś się wymyśli. :hihi:
HAAHAHAH Ona też ładna po mamie! Myślę, że one w ogóle mogą mieć dość dobre relacje i w sumie może Mira czasem ją zabiera na jakieś zakupy czy coś takiego, jako przyjaciółka rodziny? Zawsze ją też wysłucha jak będzie chciała porozmawiać z kimś o ciężkich życiowych problemach albo jakiś związkach, a nie będzie chciała tego robić z "mamą" XDD

No i w sumie mogłabym przygarnąć może Eve na coś... Mira ma psa, to może Paxton, by go jej tresowała kiedyś?
Shiva Ventress
Charlotte Hargreeves pisze: 30 cze 2022, 15:00
Obrazek

Reflektujesz Mira Graysmark ? ^^
Totalnie reflektuje! My starsze panie musimy się trzymać razem :lol: Charlotte Hargreeves
ambitny krab
catlady#7921
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Mira Graysmark pisze: 30 cze 2022, 19:40
HAAHAHAH Ona też ładna po mamie! Myślę, że one w ogóle mogą mieć dość dobre relacje i w sumie może Mira czasem ją zabiera na jakieś zakupy czy coś takiego, jako przyjaciółka rodziny? Zawsze ją też wysłucha jak będzie chciała porozmawiać z kimś o ciężkich życiowych problemach albo jakiś związkach, a nie będzie chciała tego robić z "mamą" XDD

No i w sumie mogłabym przygarnąć może Eve na coś... Mira ma psa, to może Paxton, by go jej tresowała kiedyś?
Możliwe, że kiedyś Shiva była bardzo otwarta przy Mirze tylko, że z około 3-4 lat temu coś się zmieniło. Shiva zaczęła zachowywać się inaczej; zamknęła się w sobie, nie chciała z nikim gadać i nawet zmieniła styl ubioru. Dookoła mogli gadać, że ma po prostu taką fazę i niedługo z tego dorośnie tylko, że mija kolejny rok a ona dalej jest jakaś nieswoja. Wiele rzeczy ukrywa, mało się zwierza i na pewno nie ma żadnego doświadczenia z chłopakami. Dopiero zacznie mieć. :hihi: Będzie żyć na całego i proszę się nie zdziwić jak kiedyś porzyga się na wycieraczkę Miry, bo wstyd w takim stanie wracać do domu.

Paxton to by pogoniła Mirę, bo ona pupilów domowych nie tresuje. :lol: Musiałaby ją wziąć pod włos. Zatrzepotać rzęsami albo coś.
A tak poważnie, to jakbyś kiedyś chciała coś rozegrać, z Eve to jasne. Janelle też mogę podrzucić; jakbyś kiedyś potrzebowała prawnika albo kogoś, kto śpiewa serenady.

Mira Graysmark
Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
Shiva Ventress okej to tak zróbmy! Mira się moze zacząć powoli o nią martwić, a jak się jej porzyga na wycieraczkę to ja weźmie do domu i będzie leczyć z kaca XD W sumie kiedyś może też jej zacząć prawić jakieś morały i się pokłócą, a Shiva rzuci tekstem "nie jesteś moją matką", na co Mira "a się zdziwisz" XDDD
Mira, by tak jej rzęsami zatrzepotała, że Eve by jej psa wytresowała i jeszcze adoptowała w jej imieniu kolejnego żeby więcej szkolić xd Ale w sumie Janelle by się przydała, bo Mira niedawno brała rozwód to mogła ją Janelle reprezentować w sądzie. Mogły ze sobą na przykład trochę flirtować, ale nie wypadało robić nic więcej, bo jednak klientka i prawniczka XD
ambitny krab
catlady#7921
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Sama jesteś starsza :/ :lol: Mira Graysmark idealnie ^^
Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
Charlotte Hargreeves pisze: 04 lip 2022, 15:29
Sama jesteś starsza :/ :lol: Mira Graysmark idealnie ^^
Super! To jak ogarnę dupe to Cię poproszę o grę xD
ambitny krab
catlady#7921
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
lorne bay — lorne bay
32 yo — 333 cm
Awatar użytkownika
about
It sort of feels like I'm runnin' out of time. I haven't found all I was hopin' to find; And you're startin' to bore me, baby. Why'd you only call me when you're high?
Mira Graysmark
Mam nadzieję, że Viv wyszła ok jak na rodzinne standardy.
Spróbujmy się nie zabić <33
powitalny kokos
nick
Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
vivien graysmark siemka siska <3 Kochamy sie wbrew pozorom <3
ambitny krab
catlady#7921
ODPOWIEDZ