rezydentka interny — cairns hospital
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
India hirsch
Po ciężkich zmianach w szpitalu lubi sobie wypić drinka w barze, choć zrelaksować się lubi także podczas pływania w morzu lub basenie. Hobbystycznie bawi się od niedawna w panią ogrodnik na swoim niewielkim balkonie, a idzie jej to lepiej, niż gotowanie czy sprzątanie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Łap Charlotte, znajmy się ze szpitala :hihihi: No i panie mieszkają też w tej samej dzielnicy, może czasem jadą sobie razem na dyżur autkiem jednej z nich, innego dnia utkiem drugiej i tak się to kręci? india hirsch
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
czy poza Gejbem chcesz kogoś, india hirsch? :welcome:
pan żołnierz(jeszcze) — Australian Army
33 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Co powiedzieć gdy nie wiem sam co chce od siebie czy od życia, w pogoni za tym czymś - oddalam się od szczęścia
zaoferuje się, hmm coś moze sobi zrobic wkrętarką a jak nie to guza nabić podczas bitki po pijaczku. xD
ale wszystko w pozytywie ^^india hirsch
ambitny krab
Floyd Montgomery
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
india hirsch
melduję się jako pierwsza z wielu upierdliwych młodszych sióstr <3
Trochę mi głupio przed mamą z twojego powodu, bo jesteś kobietą sukcesu (który rodzic nie chce mieć lekarza w rodzinie?), a ja nadal nie wiem co ze sobą począć. A jednocześnie cię trochę podziwiam - choć nie wiem czy usłyszysz to z moich ust na głos (a przynajmniej na trzeźwo).
powitalny kokos
mechaniczny toster
rezydentka interny — cairns hospital
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Charlotte Hargreeves tak! Niech jeżdżą razem do pracy, a w przerwach mogą czasem chodzić razem na kawę i ploteczki! :hihihi:

Gia Faraday w sumie chętnie przygarnę jeszcze Gem, może na jakąś bliską koleżankę? India też jeździ rowerem po miasteczku, mogą więc czasem wybierać się na wspólne wycieczki rowerowe, ewentualnie też na pikniki na plaży, skoro Gem lubi przebywać na łonie natury 8)

Floyd Montgomery widzę, że są z tej samej dzielnicy, więc India może być dobrą sąsiadką i mu pomagać, gdy faktycznie nabije sobie guza albo zrobi inne kuku :lol: Poza tym wyczytałam, że Floyd lubi spędzać czas nad morzem, podobnie jak India, więc parę razy mogli spotkać się na plaży, a potem pójść na jakieś wspólne piwo do baru.

Tiana Hirsch hej, słońce <33 Nawet jeśli Tiana nie wie, co ze sobą począć, India i tak ją kocha i wspiera, choć zapewne nie zawsze to widać, gdy spędza mnóstwo czasu w szpitalu. Mimo to Tiana może na nią liczyć zawsze i wszędzie!
powitalny kokos
nick
chirurg ogólny — carins hospital
37 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think that I was made out of stone, I used to spend so many nights on my own, I never knew I had it in me to dance anymore...
cześć india hirsch masz tu jeszcze jedną przełożoną do relacji :> louise jest dość świeża, więc może przez to mniej straszna? :lol:
sumienny żółwik
leośka#3525
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
Wreszcie przybyłam india hirsch!! Oczywiście, zapraszam do wątku rodzinnego w restauracji <3 A co do relki, Phoenix na pewno w Indii widziała swój wzór do naśladowania. Inteligentna, skora do zdobywania "prawdziwej" wiedzy, która nie wymaga pieczenia tego samego dania pięć razy, India w pewien sposó mogła być dla Phoenix symbolem tego jaka być powinna dobra córka. Może nawet czasami jej zazdrościła nawet tego powierzchownego "ogarnięcia" życiowego? Na pewno jednak w ogólnym rozrachunku, chociaż mogą czasami się sprzeczać, to zawsze jest gotowa do okazania wsparcia siostrze <3
mistyczny poszukiwacz
iza
ODPOWIEDZ