instruktor nurkowania — Sailway
24 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cassius Kaz Swallow
24 letni instruktor nurkowania, jest chory na raka i zostało mu dwa lata życia o czym wie tylko jego najlepszy przyjaciel. Pewny siebie, czerpie z życia pełnymi garściami. Uwielbia szybkie samochody i motory, ma nawet swojego ukochanego crossa. Siostry nie lubi, bo go zostawiła samego w Lorne.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
studentka | kelnerka — JCU | Sparrow Coffee
21 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
But then I heard you call my name
And it sounded like the sweetest song
Nikt mnie tak nie denerwuje i przez nikogo tyle razy nie było mi przykro, ale i tak Cię kocham, wiesz? :roll: Kaz Swallow
ambitny krab
scarlett
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Kaz Swallow

Podobno prawdziwa przyjaźń nie ma granic i myśle, że właśnie tak jest w naszym przypadku.
Choć z drugiej strony czasem się zastanawiam, czy faktycznie łączy nas tylko przyjaźń
ambitny krab
blueberry
instruktor nurkowania — Sailway
24 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Florence Langley, wiem że bywam irytujący i na pewno nie raz darliśmy ze sobą koty, ale i tak zależy Kazowi na Florence, co niespecjalnie potrafi zawsze okazać :D

Orphelius Maeve, nie tylko Ty masz takie wrażenie, że łączy nas coś więcej niż zwykła przyjaźń, nawet gdy Kaz stara się być lojalny wobec Florence, to nie potrafi przestać myśleć o swoim przyjacielu.
powitalny kokos
nick
Studentka ASP — Paryż
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Zapalimy blanta i pójdziemy na melanż
Ciągle najebani się bujamy po afterach
Nie chcę cię na później, chcę ciebie na teraz
Stawiam, że już jutro nie będzie po nas co zbierać
Kaz Swallow

Nawet jeśli nie zamieniliśmy nawet jednego słowa przez te dwa lata to i tak tęskniłam za Tobą i przy każdej rozmowie z dziadkami pytałam o Ciebie.. Wiem, że nie potrafimy się dogadać i masz żal do mnie o wyjazd.. ale pamiętaj, że co by nie było to zawsze będziemy rodziną..
powitalny kokos
Asta
ODPOWIEDZ