Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Orphelius Maeve
Student malarstwa na ASP w Nowym Jorku, który przerwał naukę na ostatnim roku. W przypływie chwili rzucił studia i zostawił ojca w mieście, by wyjechać do Australii w celu odnalezienia siostry. W Lorne Bay jest od niedawna, zasadniczo od kilku tygodni. Mieszka na farmach, wynajmuje pokój u miłej starszej pary i zarabia na siebie projektując tatuaże.
Astoria Maeve
Starsza siostra chłopaka. Relacje rodzeństwa były całkiem dobre, dopóki kobieta nie postanowiła wyjechać i zostawić Phela samego z ojcem, za co chłopak ma do niej żal. Mimo tego postanowił, że wyjedzie do Australii w celu odnalezienia jej.

Kaz Swallow
Z Kazem poznali się kilka lat temu w jednej z gier komputerowych, od tamtej pory mają nieustannie kontakt. Przeprowadzka Orpheliusa z Nowego Jorku pozwoliła im na to, by ich relacja bardziej się rozwinęła na tyle mocno, by wzbudzić wątpliwości co do tego, co naprawdę ich łączy.


Florence Langley
Kelnerka, która od razu mu się spodobała. Czasem mijał ją na ulicy i dość często się za nią oglądał. Przypominała mu dziewczynę, którą zostawił w Nowym Jorku. Aktualnie dość często się spotykają ze względu na wspólnych znajomych.


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Asteria Swallow
Początki ich znajomości były tak samo skomplikowane, jak aktualna relacja. Dziewczyna po powrocie z Paryża zatrzymała się u swoich dziadków, co nie wzbudziło zachwytu chłopaka. Nie poznał jej od razu, nie od razu skojarzył, że jest to siostra Kaza, która miała być w Paryżu.

ambitny krab
blueberry
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
Orphelius Maeve wiesz jak to mówią, namaluj mnie jak jedną ze swoich nowojorskich dziewczyn ^^ a tak zupełnie na serio, moja propozycja jest taka: ostatnio rodzina hirsch nie miała najłatwiejszego okresu, w związku z tym, phoenix mogła podjąć odważną decyzję upamiętnienia tego momentu pierwszym w życiu tatuażem... od polecenia do polecenia może pójść sms do orpheliusa, że szuka kogoś, kto wykonałby dla niej projekt i tak mogą się zapoznać?
na pierwszy rzut oka wydaje się, że mają dość różne charaktery, więc na pewno taka rozmowa może przejść w interesujący sposób i być może nie obędzie się bez... różnic w zdaniach 8)
mistyczny poszukiwacz
iza
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Właściwie, Nix we Francji faktycznie była, więc to określenie tutaj nawet wpasowałoby się idealnie ^^
Dla niego Lorne to taki zupełnie nowy start, więc wszystkie osoby, które będą zainteresowanie jego sztuką — dla niego są cenne bardziej od skarbu. Mogłaby do niego napisać, mogliby się umówić, ale czy obeszłoby się bez różnicy zdaniach, tego zagwarantować żadna ze stron nie może.
Wyczytałam też, że Nix jest fanką poezji, on też dużo czyta, mnóstwo klasyków, dużo nowych rzeczy, więc podejrzewam, że nutki poezji również w życiu zasmakował, jestem ciekawa, czy ich gust co do tomów jest tak samo różny, jak charaktery, czy może wręcz przeciwnie? :hm:

phoenix hirsch
ambitny krab
blueberry
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
Orphelius Maeve pisze: 26 cze 2022, 12:23
Właściwie, Nix we Francji faktycznie była, więc to określenie tutaj nawet wpasowałoby się idealnie ^^
Dla niego Lorne to taki zupełnie nowy start, więc wszystkie osoby, które będą zainteresowanie jego sztuką — dla niego są cenne bardziej od skarbu. Mogłaby do niego napisać, mogliby się umówić, ale czy obeszłoby się bez różnicy zdaniach, tego zagwarantować żadna ze stron nie może.
Wyczytałam też, że Nix jest fanką poezji, on też dużo czyta, mnóstwo klasyków, dużo nowych rzeczy, więc podejrzewam, że nutki poezji również w życiu zasmakował, jestem ciekawa, czy ich gust co do tomów jest tak samo różny, jak charaktery, czy może wręcz przeciwnie? :hm:
dobra, idę ci pisać smsa bo mi się tak spodobał ten pomysł na wątek
mistyczny poszukiwacz
iza
kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
:welcome: Orphelius Maeve
Alex na pewno będzie się jarał jakimś nowym artystą od tatuowania, bo złapał zajawkę w Madrycie i chętnie się do Orpheliusa zapisze. Po za tym wreszcie ktoś kto niedawno przyjechał, więc nie będzie pytań czemu Al wrócił do Lorne Bay i jeśli akurat dla Alexa zrobiłby wyjątek i go polubił w miarę to mogliby sobie nawet na jakieś piwko wyskoczyć :roll:
Alexander Brooks
Mania
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Alexander Brooks
Przyjezdni to się jednak czasem przydają ^^ Śmiało, mógł się do niego odezwać na instagramie, przez telefon, gdziekolwiek chcesz. Nie ukrywam, że mógłby go polubić, jakby nie patrzeć... Warto mieć dobrego kumpla, który choć trochę ogarnia rzeczywistość i miasto. Po zerknięciu w kartę myślę, że nawet mogliby się dogadać, więc wszystko to kwestia fabularna ^^
ambitny krab
blueberry
studentka med/kucharzy — Frogs restaurant
22 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejoo blondasku, wpadam po relacje!
narysujesz mnie? :P

Orphelius Maeve
powitalny kokos
---
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Olivia Hirsch

Wiesz, jak to mówią, nie ma artysty bez modelki. Jestem pewien, że się dogadamy ^^
ambitny krab
blueberry
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Skoro masz już tutaj Liv i Nix, to wpadam do kompletu - może zbierzesz wszystkie żabki i dorobisz się kawy gratis.
Tylko ja dla kontrastu zaczepiając o to, że w Orfeuszu buzują emocje, to może Tiana złapałaby z nim jakąś spinę? Tylko w granicach rozsądku, bo ona wie, że nie ma co się porywać na solówę z kimś kto nie waży poniżej 50kg :lol:

Orphelius Maeve
powitalny kokos
mechaniczny toster
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Tiana Hirsch

Nietrudno go wyprowadzić z równowagi, on sam nie ogarnia swoich emocji i ma kilka triggerów, które wyciągają tego diabła na zewnątrz. Jednym z nich, choć na pierwszy rzut błahym jest poddawanie się.
Ojciec wielokrotnie mu powtarzał, że ze sztuki się nie utrzyma, że ogólnie ASP to pomyłka życiowa, bo malując farbkami po płótnie nic nie osiągnie. On sobie nie odpuścił, żeby zrobić ojcu na złość i to go w sumie napędzało.
Ogólnie, jest przyjezdnym, więc nie zna jeszcze aż tak ludzi, poznaje ich. Gdyby Tiana choć trochę jeszcze fotografowała, robiła to raz na jakiś czas w sposób hobbystyczny, czy coś takiego - nawet gdyby pod długim czasie spróbowała zrobić porządne zdjęcie, by się sprawdzić, trafiłaby na Phela. Mógłby jej zwrócić uwagę o to, że zrobiła coś źle. Światło jest nie takie, promienie słońca odbiją się od szkiełka i wyjdzie jej brzydkie zdjęcie — cokolwiek. Jakaś durna zaczepka, która mogłaby ją po prostu zirytować. Pewnie próbowałby w typowy dla siebie, dość bezczelny sposób nakierować ją ponownie na to, by wróciła do fotografii. On totalnie nie lubi, gdy ludzie się poddają, więc już samym tym podejściem, Tiana straciłaby w jego oczach, a od tego do spiny już bardzo blisko, wystarczy różnica zdań.
ambitny krab
blueberry
looking for a mind at work — frogs restaurant
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Salagadoola mechicka boola
Bibbidi-bobbidi-boo
Put them together and what have you got
Bibbidi-bobbidi-boo
Orphelius Maeve

Idealnie trafienie, bo dla Tii, to też byłby teraz bardzo drażliwy temat. Myślę, że ona co jakiś czas podejmuje próby powrotu do dawnej pasji i za każdym razem czuje się jakby stąpała po grząskim gruncie. A że jeszcze Orfi jest obcy (pewnie wzięłaby go za głupiego turystę, który poucza ją jak robić fotki z wakacji) - to tym bardziej pasuje, bo jeszcze bardziej zaburzałby - dawniej przecież tak klarowną - sytuację.
I niechcący nieświadomie (nic przecież nie wiedząc o swoim nieznajomym rozmówcy) mogłaby też z rozgoryczenia wpisać się po części w narrację jego ojca o szkołach artystyczny - także z pewnością nie polepszyłaby sytuacji.
powitalny kokos
mechaniczny toster
Study style — Study life
24 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot be good. I must be perfection.
Tiana Hirsch

Świetnie, w takim razie pozostaje nam się tylko złapać na fabułce i niech się dzieje wola Piekła <3
ambitny krab
blueberry
ODPOWIEDZ