rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Gabe Flemming
Urodzony i wychowany w Lorne Bay. W okresie studiów wyjechał do Melbourne, gdzie rozwijał karierę surfera, a później też poznał swoją żonę. Cztery lata temu wrócił do miasteczka, gdzie odziedziczył rodzinny sklep i zaczął pomagać przy chorym ojcu. Kilka miesięcy temu się rozwiódł, więc obecnie korzysta z kawalerskiego życia.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
dobra, po pierwsze phoenix jest mało imprezowa. przez mało mam na myśli, że wcale, prócz kilku wartych tylko zapomnienia epizodów w paryżu. ale wiadomo, co się dzieje w paryżu zostaje w paryżu.
w każdym razie, pomysł jest taki, że może pojawiłaby się okazja do współpracy zawodowej restauracji frogsów i sklepu flemminga? wymiana reklamą, takie drobnostki jak to dwójka poważnych biznesludzi, którzy totalnie i absolutnie wiedzą co robią. przy okazji mogliby wtedy złapać kontakt i jakoś zacząć się dogadywać!
ps daj znać jak tata kipnie, mogę ci zrobić catering na stypę ^^
mistyczny poszukiwacz
iza
kurator sztuki — gdzie sztuka, tam i ona
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
i have no time for second chances so i survive on bourbon, blood, and backward glances.
obiecałam że wpadnę, to jestem :lol:

toria w mieście jest od niedawna, ale trochę jeszcze planuje zostać, to może chcesz ją nauczyć chociaż podstaw surfowania? przydałoby jej się trochę rozluźnić, nawet jeśli do sportów ma dwie lewe ręce, a i tak sporo czasu spędza na plaży — przy okazji można z tego jakas znajomość pociągnąć dalej <3
powitalny kokos
ata
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Gabe Flemming sąsiedzie, wpadam by przypomnieć o sobie. korzystajmy z kawalerskiego życia razem, co? póki mogę :faint: jesli mieszkasz w dziczy, to na pewno dogadasz się też z drugim dzikusem wesley mills - cohen, więc mogą sobie razem robić renowacje swoich chatek, grillować i wybierać na ryby. gabe jest po rozwodzie, a wes próbuje radzić sobie ze śmiercią małżonki, więc przyda im się takie męskie wsparcie - no i są zbliżeni wiekowo!
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
właściciel szkoły nurków — i nurek ratownik
33 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Współwłaściciel szkoły nurkowania, nurek-ratownik, a do tego szuka nowych kłopotów w życiu.
Gabe Flemming jak chcesz kompana do gubienia się w życiu, to mogę podrzucić henry goldrise albo Willa 8)
happy halloween
-
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
phoenix hirsch pisze: 21 cze 2022, 11:37
dobra, po pierwsze phoenix jest mało imprezowa. przez mało mam na myśli, że wcale, prócz kilku wartych tylko zapomnienia epizodów w paryżu. ale wiadomo, co się dzieje w paryżu zostaje w paryżu.
w każdym razie, pomysł jest taki, że może pojawiłaby się okazja do współpracy zawodowej restauracji frogsów i sklepu flemminga? wymiana reklamą, takie drobnostki jak to dwójka poważnych biznesludzi, którzy totalnie i absolutnie wiedzą co robią. przy okazji mogliby wtedy złapać kontakt i jakoś zacząć się dogadywać!
ps daj znać jak tata kipnie, mogę ci zrobić catering na stypę ^^
pasuje mi to jak najbardziej! myślę, że nawet catering na stypę da się załatwić, a też i pewnie jak się jakieś zawody surfingowe zdarzają i Gabe musi jakoś tego dopilnować, to o kwestię jedzenia od razu zwraca się do Phoenix, skoro to już sprawdzona firma :hihihi:

Astoria Maeve pisze: 21 cze 2022, 12:12
obiecałam że wpadnę, to jestem :lol:

toria w mieście jest od niedawna, ale trochę jeszcze planuje zostać, to może chcesz ją nauczyć chociaż podstaw surfowania? przydałoby jej się trochę rozluźnić, nawet jeśli do sportów ma dwie lewe ręce, a i tak sporo czasu spędza na plaży — przy okazji można z tego jakas znajomość pociągnąć dalej <3
ja bym sobie to rozegrała w zasadzie! pierwszą lekcję mogliby mieć już za sobą, żeby nie zaczynać od zera, ale taką drugą czy trzecia można by już było sobie ogarnąć na fabule, żeby sprawdzić na ile Gabe jest przy niej cierpliwy, no i też na ile znajdą ze sobą wspólny język, bo może rzeczywiście wyjdzie z tego coś fajnego? :dance:

Nicholas Winslow pisze: 21 cze 2022, 14:00
Gabe Flemming sąsiedzie, wpadam by przypomnieć o sobie. korzystajmy z kawalerskiego życia razem, co? póki mogę :faint: jesli mieszkasz w dziczy, to na pewno dogadasz się też z drugim dzikusem wesley mills - cohen, więc mogą sobie razem robić renowacje swoich chatek, grillować i wybierać na ryby. gabe jest po rozwodzie, a wes próbuje radzić sobie ze śmiercią małżonki, więc przyda im się takie męskie wsparcie - no i są zbliżeni wiekowo!
musisz mi tylko powiedzieć co łączy Nicka z Jamie, bo nie wiem czy nie będziemy mieć tutaj jakiegoś konfliktu interesów, przynajmniej jeśli Gabe miałby świadomość istnienia ich relacji ;( a z Wesem pasuje mi jak najbardziej, na pewno przyda się Flemmingowi ktoś, kto jednak poniekąd zrozumie jego położenie <3

william henderson pisze: 21 cze 2022, 16:28
Gabe Flemming jak chcesz kompana do gubienia się w życiu, to mogę podrzucić henry goldrise albo Willa 8)
wzięłabym Willa w sumie! jeden surfuje, drugi nurkuje, więc pasje mają podobne, wiekowo też się jakoś mocno nie różnią, zatem myślę, że by się ze sobą dogadali :dance: poza tym Gabe ma trochę przymierającego tatuśka, więc podejrzewam, że w niedługim czasie będzie miał też okazję na Alice trafić :lol:
Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.
Gabe Flemming pisze: 22 cze 2022, 10:34
Nicholas Winslow pisze: 21 cze 2022, 14:00
Gabe Flemming sąsiedzie, wpadam by przypomnieć o sobie. korzystajmy z kawalerskiego życia razem, co? póki mogę :faint: jesli mieszkasz w dziczy, to na pewno dogadasz się też z drugim dzikusem wesley mills - cohen, więc mogą sobie razem robić renowacje swoich chatek, grillować i wybierać na ryby. gabe jest po rozwodzie, a wes próbuje radzić sobie ze śmiercią małżonki, więc przyda im się takie męskie wsparcie - no i są zbliżeni wiekowo!
musisz mi tylko powiedzieć co łączy Nicka z Jamie, bo nie wiem czy nie będziemy mieć tutaj jakiegoś konfliktu interesów, przynajmniej jeśli Gabe miałby świadomość istnienia ich relacji ;( a z Wesem pasuje mi jak najbardziej, na pewno przyda się Flemmingowi ktoś, kto jednak poniekąd zrozumie jego położenie <3
no własnie będziemy miały, więc zostaniemy tylko na znajomych z sąsiedztwa, którzy nawet nie wiedzą, że spali z ta samą kobietą :idk:
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
Trenerka i instruktorka — A po godzinach barmanka
30 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Kontuzja pokrzyżowała jej plany na przyszłość, więc zamiast zdobywać medale - trenuje i prowadzi zajęcia z jeździectwa dla dzieci. Wieczorami natomiast albo baluje albo barmanuje… albo jedno i drugie?
ambitny krab
nick
brak multikont
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Nicholas Winslow pisze: 22 cze 2022, 10:43
no własnie będziemy miały, więc zostaniemy tylko na znajomych z sąsiedztwa, którzy nawet nie wiedzą, że spali z ta samą kobietą :idk:
w sumie mogli się zakumplować po przeprowadzce Gabe'a, będzie zawsze jakaś dramka jak im się później ich znajomości z Jamie objawią :hihihi:

:crying:
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
Siema, Gabe Flemming, ja tu wbijam z Presley, bo oboje są instruktorami surfingu i razem pracują. Mogą też razem surfować po godzinach, a skoro Flemming korzysta teraz z kawalerskiego życia, to niech pamięta, że jak jest Preska, to jest też imprezka i walić to, że jest jej szefem :lol:
towarzyska meduza
.
kurator sztuki — gdzie sztuka, tam i ona
32 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
i have no time for second chances so i survive on bourbon, blood, and backward glances.
Gabe Flemming no i tu mnie masz! ale mam nadzieję, że gabe jednak jest dosyć cierpliwy, ktoś musi być. daj znać jak będziesz chciała to rozegrać i zobaczymy co z tego dalej wyjdzie <3
powitalny kokos
ata
rządzi i uczy surfingu — surf shop
36 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
Rządzi w Surf Shopie i uczy surfowania, a prywatnie mega się pogubił i nic nie wskazuje na to, żeby prędko miał się odnaleźć.
Presley Prescott pisze: 22 cze 2022, 16:05
Siema, Gabe Flemming, ja tu wbijam z Presley, bo oboje są instruktorami surfingu i razem pracują. Mogą też razem surfować po godzinach, a skoro Flemming korzysta teraz z kawalerskiego życia, to niech pamięta, że jak jest Preska, to jest też imprezka i walić to, że jest jej szefem :lol:
z surfowaniem po godzinach mi pasuje, a z imprezowaniem... zobaczymy jak to wyjdzie na fabule, bo nie wiem jeszcze czy Gabe jest aż tak luźnym szefem :lol:

Astoria Maeve pisze: 22 cze 2022, 17:02
Gabe Flemming no i tu mnie masz! ale mam nadzieję, że gabe jednak jest dosyć cierpliwy, ktoś musi być. daj znać jak będziesz chciała to rozegrać i zobaczymy co z tego dalej wyjdzie <3
super, odezwę się jakoś po egzaminach to sobie coś ogarniemy <3
ODPOWIEDZ