Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mathilde Bennett
Marzycielka, który zaprojektuje Ci suknię ślubną, o ile jej dzieciak nie będzie w tym czasie płakał w niebogłosy
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

happy halloween
Booyah
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
mathilde bennett hej! Podrzucam Ci swoją sekcję młodzieżowa - Harper i Jake Hargreeves. Tak bez konkretów, ale jest tak wczesna pora :oops: :lol: Chociaż z Harper widziałbym jakieś kumpelki, ona się nadaje na super przyszywaną ciocię dla bombelka :jupi:
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Harper Callaway jaka ona jest urocza i mega ciut! <3
W takim razie poszłabym chyba tutaj w totalny pozytyw faktycznie i taką kumpelską relacje, gdzie Mattie udaje, że wszystko gra, bo choć dom jej się nie rozpada to inne rzeczy tak :hihihi:
Mogą znać się od małego, dodatkowo dlaczego nie miałyby studiować na tej samej uczelni? W sumie, to nawet Harper mogła być jedną z pierwszych osób, które dowiedziały się o małym purchlaczku!

Do Jake’a wrócę, ale najpierw muszę się dobudzić :haha:
happy halloween
Booyah
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
mathilde bennett ooo super <3 Harper pewnie będzie trochę niezręczna w towarzystwie bombelka, bo nie ma zbyt wiele z nimi do czynienia na co dzień, ale będzie miała dobre chęci! :lol:
To Jake'a na razie zostawmy, może coś się urodzi po drodze, bo on jest aspołeczny trochę więc na wujka z kolei średnio się nada :lol:
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Harper Callaway o to podobnie jak Mathilde, bo dziecko ją przeraża xd ale wyślę Ci dzisiaj smska i coś zaczniemy, mhm?
happy halloween
Booyah
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
mathilde bennett pewnie pewnie! To czekam, mogę nam też coś wieczorkiem albo jutro z rana zacząć 8)
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
chcesz się kumplować mathilde bennett? <3
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Harper Callaway chętnie! <3

pericles campbell chcę <33 i to nawet pomysł mam! co Ty na to, żeby kiedyś, dawno temu, Mathilde miała crusha na Twojego słodziaka? I to mogła mieć takiego sporego, że jak byli młodsi to podrzucała mu urocze liściki, które pachniały jej perfumami i dodatkowo ozdobione były serduszkami. Nie raz i nie dwa zaprojektowała sama dla siebie suknie, w której pójdzie do ślubu z Twoim panem! <33 taka romantyczka! Mogła go nawet prosić, że jak już będzie uciekał, to żeby zabrał ją ze sobą, no bo dlaczego nie? A potem ona wpadła i mogła się trochę wycofać. W głowie miała już inne problemy i raczej nie chciała nimi obarczać nikogo innego tylko wmawiała sobie, że wszystko się ułoży... NO ALE SIĘ NIE UŁOŻYŁO. Tak mniej więcej? *.*
happy halloween
Booyah
brak multikont
chirurg plastyczny już nie na urlopie — Cairns Hospital
47 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Już nie taki nowy w mieście chirurg plastyczny, który ma farmę owiec i wrócił do zawodu. Prywatnie chce być szczęśliwy, ale skutecznie ktoś mu ciągle to uniemożliwia.
mathilde bennett, którego z moich dziadków ja mogę zaproponować... :hm:
Timothy Callaway jest najmłodszy, no i jest bratem Harper Callaway, ale gdy on miał wypadek, to dziewczyny miały jakoś po dziesięć lat, więc nie było szans by wówczas się znali, ale mogą się kiedyś spotkać jak np. wyminą się w drzwiach mieszkania Harper albo ja jej urodzinach, tam byłaby okazja dłużej porozmawiać.
No i w sumie na drugim biegunie jest Aiden. On mógłby pomóc jej dławiącemu się szkrabowi. :lol:
sex on the beach
pif-paf#8372
florystka — the potting shed
24 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
chciałaby wiedzieć, kto zabił jej brata i bardzo liczy na to, że dale, a tak właściwie caleb pomoże jej odnaleźć mordercę
chcę się przyjaźnić, bo dziewczyny są w podobnym wieku, w dodatku obie z tingaree i aerie bardzo chętnie pomagała jej we wszystkim, bo przecież są jedną wielką rodziną?
mathilde bennett
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
mathilde bennett pisze: 19 cze 2022, 18:42
pericles campbell chcę <33 i to nawet pomysł mam! co Ty na to, żeby kiedyś, dawno temu, Mathilde miała crusha na Twojego słodziaka? I to mogła mieć takiego sporego, że jak byli młodsi to podrzucała mu urocze liściki, które pachniały jej perfumami i dodatkowo ozdobione były serduszkami. Nie raz i nie dwa zaprojektowała sama dla siebie suknie, w której pójdzie do ślubu z Twoim panem! <33 taka romantyczka! Mogła go nawet prosić, że jak już będzie uciekał, to żeby zabrał ją ze sobą, no bo dlaczego nie? A potem ona wpadła i mogła się trochę wycofać. W głowie miała już inne problemy i raczej nie chciała nimi obarczać nikogo innego tylko wmawiała sobie, że wszystko się ułoży... NO ALE SIĘ NIE UŁOŻYŁO. Tak mniej więcej? *.*
Jasne, podoba mi się! Co prawda Perry zawsze się dziewczyn bał, bo były dla niego wredne, ale ją jedyną mógł szczerze lubić i może nawet czasem za jej sprawą czasem kwestionował swoją orientację :lol: Miałam kiedyś nawet na nim taką właśnie bff (ale gdzieś przepadła), która pomagała się mu otworzyć na świat i uczyła go się całować, więc jakbyś chciała, mogłybyśmy nawet pójść w tę stronę! Jeśli Mattie się teraz wycofała, to pewnie i tak Perry rozpaczliwie stara się ten kontakt wznowić, bo z całą pewnością za bardzo mu na niej zależy <3
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Aiden Thompson okay, Twoje ciekawostki na Timothy Callaway pomogły mi w 100% wymyślić relację i mam nadzieję, że przypadnie Ci do gustu ;>
Mattie to taka urocza istota, co wierzy w dobro przychodzące do innych ludzi, ale niekoniecznie przychodzące do niej. No i skoro Tim jest na wózku, to tym bardziej chciałaby go wspierać i opowiadać - jak już się spotkają - że przecież kiedyś na 100pro odzyska nogi i będą razem chodzić po lasach Tingaree, a do tego znajdzie mega fajną babkę, która jest piękna i każdy mu będzie jej zazdrościł, bo czemu nie? Dodatkowo, jestem wręcz pewna, że Mathilde przychodzi do Harper z córką, więc jak mają okazję się widzieć, to mała zapewne chociaż na dwie minuty jest wpychana Timothowi na kolana, bo wujek ma super kółka! W rekompensacie, Bennett zawsze wchodzi do ich domu z kawą, która jest przeznaczona wyłącznie dla bohaterskiego mężczyzny, który wybawia Maię z opresji tkwienia w wózku :excited:
Widzę to też tak, że Matt w tych swoich popieprzonych zawirowaniach życiowych, mogłaby kiedyś pomylić dni... I wpaść do nich, kiedy Harper nie byłoby w domu. W gruncie rzeczy oboje się relacyjnymi inwalidami, dlatego mogliby po prostu o tym pogadać. I trochę tu widzę relację 50/50 od zera, ale niekoniecznie. Co Ty na to?
Co do Aiden Thompson to... Nie potrzebujesz sprzątaczki? Mathie zajebiście sprząta, a kiedyś faktycznie mogła nie mieć z kim zostawić małej i przyszła z nią do Aidena. Ta bździągwa zaczęła się czymś krztusić, więc mężczyzna początkowo może być zły, bo przecież jego dom to nie przedszkole, a z drugiej no jednak Mathilde robi dobrą robotą. Pewnie doszłoby do mniej przyjemnej wymiany zdań, ale no nie może jej zarzucić, że cokolwiek zawaliła, więc nie zwolniłby jej :hihihi:

aeralie eaton <33 jaką masz fajną grę literek w imieniu i nazwisku!
Ja myślę, że sam fakt, że łączy je Tingaree jest cudny, szczególnie że obie są aborygenkami z krwi i kości, no... Przynajmniej Ae, bo Mattie to ma takie - nie do końca się z tym zgadzam, bo nie chcę być wariatką jak matka, ale prawdy nie oszuka! W sumie, skoro Ae to florystka to może właśnie od tego się też zaczęło, bo na pewno znają się od lat, ale teraz jak Mathilde została całkiem sama z córą, to przecież mogłaby chcieć jakiejkolwiek pomocy, a Aeralie odpowiadałaby za jej wspaniały dom, w którym jest mnóstwo kwiatów, bo na 100pro ma do nich dostęp większy niż Bennett. W zamian za to, moja dziewczyna zaproponowała jej pewnie projekt sukni ślubnej gratis, gdyby kiedykolwiek brała ślub, a dodatkowo! Może razem odkrywają kolejne zakamarki Tingaree? Chodzą do lasów i zakochują się w swojej okolicy bardziej niż przyjezdni, którzy raczej sami nie zapuszczają się na tak dzikie tereny? *.*

pericles campbell ach, przystojniaczku... <33
No to ja Ci mówię, tak jak już pisałam na privie, Matt na bank crushowała-uje na Perry'ego, bo kto tego nie robi, no nie? Teraz wiadomo mniej, ale no na 100pro jak była młodsza to robiła to, ale subtelnie i bez jakiejś mocnej napinki, bo jednak sama jest cute kluchą i nie lubi, gdy ktoś jest emocjonalnie gwałtowny.
Oczywiście, że Mathilde chce być tą przyjaciółką, bo przecież możliwość całować Calame... Tzn. Campbella jest mega kusząca! :haha:
Ona się zdystansowała, bo jednak to dziecko, jest jej wstyd, że została samotną matką i w ogóle biedny klusek z małym bomblem :tear:
Chętnie wyślę sms'a do Perry'ego :excited: :excited:
happy halloween
Booyah
brak multikont
ODPOWIEDZ