Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Monkey business on a sunny afternoon
Maddie Goldrise
Niepoprawna optymistka z czworgiem rodzeństwa. Z mnóstwem planów na świetlaną przyszłość jako dziennikarka śledcza w The Cairns Post.
Henry Goldrise
Jak długo powinnam gotować makaron?

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Maddie Goldrise halo kochaj brata <3 To na pewno nie on jej robił takie wkręcanie, on był na pewno odpowiedzialnym i rozsądnym starszym bratem! :haha: :lol:
niesamowity odkrywca
-
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Monkey business on a sunny afternoon
henry goldrise
Rozsądnym? :hm:
Oczywiście, że za bratem to w ogień można wskoczyć. Nawet jeśli był szarą eminencją małpiej historii :hihihi:

Zawsze razem!
Obrazek
powitalny kokos
nick
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hej Maddie Goldrise, podrzucam Ci Harper booo jej marzeniem jest zostać szanowaną dziennikarką śledczą, a tymczasowo zajmuje się pisaniem dla portali plotkarskich, zwłaszcza dla jednego w którym została obecnie zawieszona za nadmierne węszenie iii tu spoiler :lol: niedługo być może zacznie staż w The Cairns Post i totalnie widziałabym Maddie jako wsparcie dla żółtodzioba Harperki *.* Tak czytam że dziewczyny mimo różnicy wieku dużo łączy, obie to taki typ aktywistek-harcerek, więc mogą razem próbować radzić sobie w nieco szowinistycznym świecie :hero:

Mam też Luke Winfield, którego chętnie podrzuciłabym Ci na typa od nieudanej randki :lol: On jest przeciwieństwem złotego dziecka i ogólnie ma dość rynsztokowy vibe, ale ktoś z ich wspólnych znajomych mógł kiedyś wpaść na poroniony pomysł żeby ich umówić? :lol:

Ze zbliżonych wiekiem mam też Mia Montgomery, która jest sanitariuszką i może dziewczyny mogły się poznać przy jakiejś akcji ratunkowej przy wypadku, którym zainteresowała się prasa? :hm:
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Monkey business on a sunny afternoon
Cześć, cześć Harper Callaway
Myślę, że muszą się wspierać w niesprawiedliwym i szowinistycznym świecie lokalnej redakcji. Powinny też znaleźć jakiś mocny temat śledczy. Pewnie przełożeni kazali im odpuścić, zapomnieć i zakopać, a one mimo wszystko zaczną drążyć i wpakują się w jakieś poważne tarapaty na tle kryminalnym?

Luke Winfield - okropne randki są zawsze w cenie. Wszystko mogło pójść niezgodnie z planem, gdy trafili na randkę w ciemno. Mogło się zacząć od momentu, gdy wsiadła do starej hondy, a on przejechał na czerwonym świetle :hihi:

Tak! Wypadek, w którym jedna z ofiar była w ciężkim stanie? A za sprawcę podejrzewano jednego z miejscowych urzędników/polityków/biznesmenów. Maddie próbowała wybadać, czy plotki jakoby był pod wpływem środków odurzających były prawdziwe!
powitalny kokos
nick
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Potwierdzam, randki w ciemno z Luke Winfield to katastrofa :/ :lol:

Chętnie podrzucę ci Gwen Fitzgerald. Niedawno wróciła do zawodu, przyda jej się zaufana dziennikarka śledcza. Niech panie dobrze się dogadują, wymieniają ploteczkami z sądów i śledztw, oczywiście nieoficjalnie i w wielkiej tajemnicy :hihi:
Maddie Goldrise
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Monkey business on a sunny afternoon
Gwen Fitzgerald
Jak najbardziej! <3 Byłoby nawet ciekawe wymyślić jakąś sprawę background, nad którą Gwen zaczyna pracę? Sprawa może wydawać się podejrzana, może jej klient jest częściowo wrabiany przez policję lub jakiegoś wpływowego polityka? I zacznie się takie mini śledztwo na boku
powitalny kokos
nick
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Hah Diane Mason co Ty mi tu podskakujesz! :lol:

Maddie Goldrise super, bardzo mi wszystko pasuje u wszystkich <33 U Harper dopiero będę rozgrywała ten wątek, więc to pewnie za jakiś czas bym się odezwała i chętnie znów wpakuję moją pannicę w tarapaty :evil:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Maddie Goldrise pisze: 09 cze 2022, 15:30
Gwen Fitzgerald
Jak najbardziej! <3 Byłoby nawet ciekawe wymyślić jakąś sprawę background, nad którą Gwen zaczyna pracę? Sprawa może wydawać się podejrzana, może jej klient jest częściowo wrabiany przez policję lub jakiegoś wpływowego polityka? I zacznie się takie mini śledztwo na boku
To ja chętnie pomyślę i zgłoszę się z jakimś pomysłem w PW <3
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Maddie Goldrise pisze: 09 cze 2022, 08:54
henry goldrise
Rozsądnym? :hm:
Oczywiście, że za bratem to w ogień można wskoczyć. Nawet jeśli był szarą eminencją małpiej historii :hihihi:

Zawsze razem!
Obrazek
XDDD
no totalnie, najlepszy starszy brat! :lol:
A poza nim w jej wieku mam alice underwood, gdybyś na coś ją chciała to mogę dać 8)
niesamowity odkrywca
-
Opiekun kangurów — Sanktuarium dzikich zwierząt
29 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Włóczykij, powsinoga, błędna dusza. Bardzo chciałby usiedzieć w miejscu, ale obawia się, że stracił taką umiejętność.
Maddie Goldrise jest o rok starsza od Casperka! Niech będzie jego miłostką z czasów szkoły średniej, może wzdychał sobie do niej jak była w ostatniej klasie i chciał raz nawet smalić cholewy, ale zaliczył jakąś katastrofalną glebę tuż pod jej nogami, więc zrezygnował. Potem mu przeszło, bo jednak to kochliwe stworzenie było, ale do teraz ma słabość do niej, no bo kurde, sam urok i wdzięk *.*
ambitny krab
Misia
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
30 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Monkey business on a sunny afternoon
Casper Brooks
Oj! To musiało być niesamowicie urocze. Mogli mieszkać na jednej ulicy - Maddie nie koniecznie z nim flirtowała, ale zawsze uroczo się uśmiechała i machała do niego! W ostatniej klasie mógł przestać się odzywać, od czasu legendarnego upadku :hihi: Ale parę lat później spotkali się ponownie na jednej ulicy? I jak za dawnych czasów pomachała do niego z daleka. Tym razem jednak wybrali się na kawę, wspominając te wszystkie historie z czasów liceum <3
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ