kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
henry goldrise
Kiedyś całkiem porządny mąż i ojciec, teraz wdowiec, który wciąż nie zna odpowiedzi na pytanie, kto i dlaczego zamordował jego rodzinę. Dawniej wesoły ziomek, w szkole sportowiec i bawidamek, dzisiaj kucharz w ciemnym życiowym dole. Dlatego szukam ludzi, których spotkał na swojej drodze! W szkole, w późniejszych etapach, osób z którymi się przyjaźnili tak rodzinnie, no i w sumie towarzyszów niedoli na teraz też! Na pewno coś wymyślimy, więc zapraszam 8)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
-
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome: henry goldrise
Chętnie zgarnę dla Charlotte dwa twoje poszukiwania, przyjaciółkę żony i tego kogoś ze szpitala (w końcu zawód pasuje :lol: ), tylko trzeba to ładnie poukładać :hm:
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Hej!
Możesz znać się z Harden E. Caulfield, bo prowadzi lokalny bar (najlepszy w mieście) i czasami nawet pogada z klientami, kieliszkiem też nie pogardzi, więc gdy Henry potrzebuje zaszyć się gdzieś, gdzie nikt nie będzie go oceniał ani pytał "jak się trzymasz" to zapraszam.
Mogę też podrzucić Harriet, skoro Henry jest kucharzem, to może chciała go kiedyś zatrudnić w pensjonacie :hm: Harriet ma/miała narzeczonego w wieku Henry'ego więc też mogli się przez niego poznać (obecnie narzeczony leży w śpiączce, a wkrótce nawet umrze, więc to dość ciekawe zaplecze pod jakieś gry ^^ )
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
mogę dać ci aeralie, co prawda jest trochę smarkulą, ale kilka tygodni temu zamordowano jej brata, więc mogą robić razem jakieś strajki na posterunku policji, że są tak kiepscy :lol:
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Charlotte Hargreeves pisze: 07 cze 2022, 20:55
:welcome: henry goldrise
Chętnie zgarnę dla Charlotte dwa twoje poszukiwania, przyjaciółkę żony i tego kogoś ze szpitala (w końcu zawód pasuje :lol: ), tylko trzeba to ładnie poukładać :hm:
Ulalala, no dobra, więc kombinujmy! W sumie z przyjacielskim tłem to się samo ładnie pisze, bo Charlie jest mniej więcej w jego wieku, więc mogli się znać nawet i dłużej, a później kiedy jego żona i Charlie się zaprzyjaźniły, to spędzali ze sobą więcej czasu! I jak urodził się mały Matte, to na pewno Astrid polegała na Charlotte i pytała o radę, jak sobie z tym dzieckiem radzić! :lol: I no, jeśli chcesz wiedzieć o dziwnym zachowaniu Astrid, to w sumie jak wolisz, może Charlie myślała, że Astrid ma kogoś na boku i dlatego wcześniej nic nie wspominała? :hm: Póki co planuję, żeby jakaś inna pielęgniarka lub rezydentka, która chciała coś na ten temat powiedzieć, zniknęła w tajemniczych okolicznościach zanim przeszła do konkretów, więc to może w przyszłości zachęcić Charlotte do powiedzenia czegoś na ten temat 8)


Harriet L. Pemberton pisze: 08 cze 2022, 09:42
Hej!
Możesz znać się z Harden E. Caulfield, bo prowadzi lokalny bar (najlepszy w mieście) i czasami nawet pogada z klientami, kieliszkiem też nie pogardzi, więc gdy Henry potrzebuje zaszyć się gdzieś, gdzie nikt nie będzie go oceniał ani pytał "jak się trzymasz" to zapraszam.
Mogę też podrzucić Harriet, skoro Henry jest kucharzem, to może chciała go kiedyś zatrudnić w pensjonacie :hm: Harriet ma/miała narzeczonego w wieku Henry'ego więc też mogli się przez niego poznać (obecnie narzeczony leży w śpiączce, a wkrótce nawet umrze, więc to dość ciekawe zaplecze pod jakieś gry ^^ )
No hejka <2 I no to myślę że Henry będzie bardzo częstym gościem :lol: Więc biorę jak najbardziej! A z Hariett to w sumie wezmę drugą opcję, bo w sumie why not i wtedy mogłaby mu tak czy siak proponować, że kiedyś go podkupi z restauracji, w której pracował przed śmiercią Astrid! :lol: No ale po jej śmierci dość mocno się odciął, więc powiedz mi, jak długo jej narzeczony jest w tej śpiączce, żebym wiedziała czy Henry miał kiedy się o tym dowiedzieć :hm: :hm:


melis huntington pisze: 08 cze 2022, 10:22
mogę dać ci aeralie, co prawda jest trochę smarkulą, ale kilka tygodni temu zamordowano jej brata, więc mogą robić razem jakieś strajki na posterunku policji, że są tak kiepscy :lol:
to raczej nie do końca w stylu Henry'ego :oops:
niesamowity odkrywca
-
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
O, to brzmi dobrze. Charlotte faktycznie mogła podejrzewać Astrid o jakiś romans, może nawet kiedyś zaczęła delikatnie ją o to podpytywać, tamta się wkurzyła, panie trochę się posprzeczały i nie było im już dane znów o tym pogadać i wszystko wyjaśnić, bo przyjaciółce się umarło :grave: Pewnie dlatego Charlotte nie gadała o niczym z Heniem :hm: henry goldrise
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
henry goldrise pisze: 13 cze 2022, 15:42
No hejka <2 I no to myślę że Henry będzie bardzo częstym gościem :lol: Więc biorę jak najbardziej! A z Hariett to w sumie wezmę drugą opcję, bo w sumie why not i wtedy mogłaby mu tak czy siak proponować, że kiedyś go podkupi z restauracji, w której pracował przed śmiercią Astrid! :lol: No ale po jej śmierci dość mocno się odciął, więc powiedz mi, jak długo jej narzeczony jest w tej śpiączce, żebym wiedziała czy Henry miał kiedy się o tym dowiedzieć :hm: :hm:
Co do Hardena mi pasuje, może dać Henryemu nawet kartę stałego klienta :lol:

Jeśli chodzi o Harriet L. Pemberton, to również pasuje mi opcja z namawianiem go do tego, by przyszedł do jej pensjonatu jako szef kuchni!
Jej narzeczony jest w śpiączce jakieś sześć miesięcy :hm: Ale dowiedzieć mógł się w dowolnym momencie. Po prostu te sześć miesięcy wstecz mieli wypadek, ona po kilku operacjach wyszła ze szpitala, a on wciąż bawi się w śpiącego księcia, ale tak jak wspomniałam, fabularnie za jakiś czas umrze (to się nazywa niechęć do szukania postaci po raz kolejny, więc lepiej ją zabić :lol: )

henry goldrise
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Charlotte Hargreeves pisze: 13 cze 2022, 21:32
O, to brzmi dobrze. Charlotte faktycznie mogła podejrzewać Astrid o jakiś romans, może nawet kiedyś zaczęła delikatnie ją o to podpytywać, tamta się wkurzyła, panie trochę się posprzeczały i nie było im już dane znów o tym pogadać i wszystko wyjaśnić, bo przyjaciółce się umarło :grave: Pewnie dlatego Charlotte nie gadała o niczym z Heniem :hm: henry goldrise
no i pięknie, to za niedługo możemy ogarnąć jakąś grę 8)
Harden E. Caulfield pisze: 15 cze 2022, 13:46
henry goldrise pisze: 13 cze 2022, 15:42
No hejka <2 I no to myślę że Henry będzie bardzo częstym gościem :lol: Więc biorę jak najbardziej! A z Hariett to w sumie wezmę drugą opcję, bo w sumie why not i wtedy mogłaby mu tak czy siak proponować, że kiedyś go podkupi z restauracji, w której pracował przed śmiercią Astrid! :lol: No ale po jej śmierci dość mocno się odciął, więc powiedz mi, jak długo jej narzeczony jest w tej śpiączce, żebym wiedziała czy Henry miał kiedy się o tym dowiedzieć :hm: :hm:
Co do Hardena mi pasuje, może dać Henryemu nawet kartę stałego klienta :lol:

Jeśli chodzi o Harriet L. Pemberton, to również pasuje mi opcja z namawianiem go do tego, by przyszedł do jej pensjonatu jako szef kuchni!
Jej narzeczony jest w śpiączce jakieś sześć miesięcy :hm: Ale dowiedzieć mógł się w dowolnym momencie. Po prostu te sześć miesięcy wstecz mieli wypadek, ona po kilku operacjach wyszła ze szpitala, a on wciąż bawi się w śpiącego księcia, ale tak jak wspomniałam, fabularnie za jakiś czas umrze (to się nazywa niechęć do szukania postaci po raz kolejny, więc lepiej ją zabić :lol: )

henry goldrise

super! I to w sumie zróbmy tak, że dowiedział się dopiero niedawno o wypadku i wgl, więc przyszedłby do niej trochę skruszony, że wcześniej się nie ogarnął i tak bardzo się odizolował i jakbyś chciała, to możemy nawet sobie odegrać takie awkward spotkanie w szpitalu, czy gdzieś :hm: I no, czasami trzeba podejmować radykalne środki, nie oceniam! :lol: :lol: :lol: Ale później tym bardziej będą mieć dużo wspólnego, więc jak będzie potrzebowała żałobnego kompana, to też będzie totalnie do dyspozycji 8)
niesamowity odkrywca
-
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
To będę się odzywać tak za kilka dni :hihi: henry goldrise
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Charlotte Hargreeves pisze: 19 cze 2022, 17:57
To będę się odzywać tak za kilka dni :hihi: henry goldrise
no i ekstra, wiesz gdzie wysyłać sowy :hihi:
niesamowity odkrywca
-
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
henry goldrise, Hej, zgłaszam się po wątek, tudzież relki. Może kumple do biegania? Wpadaliśmy na siebie podczas porannym przebiezek bardzo często, mieliśmy jedno tempo biegania, więc na początku mnie mocno denerwowałes, bo blokowałes mi drogę, może próbowałam Cię przejścigac, a teraz może od czasu do czasu biegamy i gadamy razem?
ambitny krab
Joe
kucharz — Salsa Bar & Grill
40 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Odkąd zamordowali mu rodzinę gotuje i egzystuje, bo na więcej go nie stać.
Josephine Collins pisze: 28 cze 2022, 10:43
henry goldrise, Hej, zgłaszam się po wątek, tudzież relki. Może kumple do biegania? Wpadaliśmy na siebie podczas porannym przebiezek bardzo często, mieliśmy jedno tempo biegania, więc na początku mnie mocno denerwowałes, bo blokowałes mi drogę, może próbowałam Cię przejścigac, a teraz może od czasu do czasu biegamy i gadamy razem?
omg, sorka, musiałam odznaczyć przypadkiem w powiadomieniach twoją wiadomość ;( wcale nie olewam! I w sumie spoko, nie mam takiej relacji, możemy się ścigać! Tylko z tym gadaniem u Heńka to dopiero od niedawna więcej można uzyskać, bo tak to był raczej ponurym samotnikiem, który w ogóle nie chciał nigdzie wychodzić :lol: Ale to może być świeża relacja 8)
niesamowity odkrywca
-
ODPOWIEDZ