Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
W takim razie niedługo podrzucę panu link, panie Ashworth ;>

Jebbediah Ashworth
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
Może w przyszłym tygodniu? Od niedzieli mam urlop i mnie nie ma, chyba że zaczekasz, słoneczko!

Jebbediah Ashworth
towarzyska meduza
enchante #8234
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
CZEŚĆ JEB, JEDNAK SIĘ LUBMY! <33 Jebbediah Ashworth
ambitny krab
pianka#9491
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
możemy razem oglądać głupie amerykańskie programy, wpieprzać hamburgery i robić na złość twojej pasierbicy Diana Puchalska
towarzyska meduza
enchante #8234
trenerka — stadnina koni
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
świeżo upieczona farmerka, trenerka pracy z końmi, która większość życia spędziła w wojskowych szpitalach, cerując zdrowie psychiczne żołnierzy.
Jebbediah Ashworth ja to uważam, że oni to się powinni znać się jeszcze z czasów, gdy Judith była szczęśliwą mężatką i bywała w Lorne Bay.
Teraz kupiła sobie farmę, ma konie więc ta relacja mogła się zacieśnić do specyficznej przyjaźni? Judy mogłaby wbijać do Jeba bez zapowiedzi, wyżerać mu ser z lodówki czy coś.

O i mogliby mieć jakieś przypałowe akcje, zawsze jakis przypał by ich spotykał.

CO SĄDZISZ?
powitalny kokos
bejbi#2175
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
ja myślę, że pieprzyć ser, niech mu bimber wypija!

kiedyś ją przyłapie i zmusi do podzielenia się historią życiową <3
i totalnie mogą się przyjaźnić, może ona mu doradzi jak postępować z kobietami judith fletcher
towarzyska meduza
enchante #8234
trenerka — stadnina koni
40 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
świeżo upieczona farmerka, trenerka pracy z końmi, która większość życia spędziła w wojskowych szpitalach, cerując zdrowie psychiczne żołnierzy.
Jebbediah Ashworth pisze: 25 paź 2021, 18:42
ja myślę, że pieprzyć ser, niech mu bimber wypija!

kiedyś ją przyłapie i zmusi do podzielenia się historią życiową <3
i totalnie mogą się przyjaźnić, może ona mu doradzi jak postępować z kobietami judith fletcher
to jest świetny pomysł, potrzebuje tego wątku w życiu <3
powitalny kokos
bejbi#2175
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
judith fletcher pisze: 25 paź 2021, 18:44
Jebbediah Ashworth pisze: 25 paź 2021, 18:42
ja myślę, że pieprzyć ser, niech mu bimber wypija!

kiedyś ją przyłapie i zmusi do podzielenia się historią życiową <3
i totalnie mogą się przyjaźnić, może ona mu doradzi jak postępować z kobietami judith fletcher
to jest świetny pomysł, potrzebuje tego wątku w życiu <3
i pięknie <3 kiedy gramy? :hahaha:
towarzyska meduza
enchante #8234
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
jebbediah ashworth

Jestem psiapsią Audrey i jak na fanatyczkę powieści miłosnych przystało, bardzo Wam kibicuję i wspieram i jak już się Cass z Jebem poznają, to mają się lubić :hihihi:
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
jak cudownie, że ktoś nas wspiera!

jestem za tym, żebyśmy się spotkali i pokochali całkiem platonicznie, bo z Cass jest taka cudowna dusza i na pewno Jeb wspiera jej walkę o serduszko, nawet się modli na nabożeństwach! Cassandra Hammond
towarzyska meduza
enchante #8234
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Zdecydowanie tak!

Teraz jak Audrey jest u Jeba po tym postrzale, to Cass może wpaść do nich z jakimś obiadkiem i ciastkiem! <3

jebbediah ashworth
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
jasne, że może! chętnie posiedzi z dziewczynami <33

Cassandra Hammond
towarzyska meduza
enchante #8234
ODPOWIEDZ