zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
***

mogę myśleć, ale boicie się tego
towarzyska meduza
enchante #8234
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Chyba jako jedyna w rodzinie Mari od samego początku wspierała ich związek. Sama sprzeciwiła się kilku rodzinnym wartością (ciąża = ślub), więc takie sprawy jak spora różnica wieku to dla niej żadna przeszkoda o ile dwójka ludzi jest szczęśliwa. Więc pewnie wspierała ich związek, pewnie spotykali się dość często i nawet po ich rozstaniu jakoś szczególnie nie zmieniła o nim zdania. Wie, że to trudny człowiek, ale kto nie ma swoim problemów? Chociaż pewnie od tego nieudanego ślubu i zerwania nie mieli za dużo kontaktu. Ale oboje mieszkają na farmach, więc może któregoś razu w drodze do domu złapała gumę i sama nie umiała sobie poradzić (chociaż naprawdę próbowała ale zamiast zmienić koło tylko cała się umorusała). Jeb przejeżdżał obok, zatrzymał się i nie tylko jej pomógł ale też mieli dobrą okazję do rozmowy ^^

Jebbediah Ashworth
towarzyska meduza
kwiatek
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
i on pewnie ją za to MEGA szanuje (może wybrał złą siostrę?), a poza tym totalnie widzę to zepsute auto i Jeba który swoim ciętym językiem dogaduje ale tak naprawdę pomaga i stara się wypytać jak sobie radzi JEGO SUNNY

Marianne Harding
towarzyska meduza
enchante #8234
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Jebbediah Ashworth pisze: 06 lip 2021, 22:48
i on pewnie ją za to MEGA szanuje (może wybrał złą siostrę?), a poza tym totalnie widzę to zepsute auto i Jeba który swoim ciętym językiem dogaduje ale tak naprawdę pomaga i stara się wypytać jak sobie radzi JEGO SUNNY
Trzeba to będzie rozegrać w najbliższym czasie 8)
towarzyska meduza
kwiatek
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Jebbediah Ashworth pisze: 06 lip 2021, 22:48
(może wybrał złą siostrę?)
NO PIĘKNIE

Panie Ashworth tutaj narzeczona numer 5, czas na konfrontację z tym całym zawałem, bo ja tam czekałam cała na biało i z uśmiechem na ustach, którzy szybko mi z nich zszedł :foch:
ambitny krab
sunny
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
czekam!
Marianne Harding

Sunny Harding dawaj posta najlepiej w szpitalu!
towarzyska meduza
enchante #8234
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Możesz myśleć - myśl, podrzucam Olivię, bo wiekowo pasuje chyba najbardziej, Jeb może znać też jej męża, Stanley Westbrook, pewnie jakaś znajomość starych ludzi nam wyjdzie i chętnie wezmę 8)
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
boże mam :hahaha:

Jebediah to jest hipochondryk pierwszej wody, więc wpada do pani doktor od zawsze i stwierdza, że UMIERA, jak ona na to reaguje?

Olivia Westbrook
towarzyska meduza
enchante #8234
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Jebbediah Ashworth wtedy wyciąga lewatywę. Jeśli Jeb nie ucieka, to znaczy, że naprawdę umiera i wtedy zabiera się za leczenie :lol:
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
no i mamy to, ale bez lewatywy, on ostatnio dostał (PRAWDZIWY) zawał, więc się zgłosi!

Olivia Westbrook
towarzyska meduza
enchante #8234
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Dzień dobry panie Ashworth!
Jestem niemal pewna, że zna pan moich rodziców. Jestem również pewna, że kiedyś gdy jeszcze byłam w liceum zupełnym przypadkiem któregoś lata po imprezie pomyliłam pański dom z moim i pewnie całkiem głupio upierałam się, że to pan się pomylił i włamał do nas (i pewnie groziłam, że zadzwonię po policję)! Niezmiernie ciekawi mnie, jak potoczyłaby się taka przygoda :hm:
Jebbediah Ashworth
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
ja myślę, że możemy rozegrać takie coś w retro i zobaczyć!

(najwyżej skończy się ślubem nr 7, a co :hahaha:)
Audrey Bree Clark
towarzyska meduza
enchante #8234
ODPOWIEDZ