42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about
szukał żony tak długo i gorliwe, że przyszło mu się wreszcie zakochać w dwudziestotrzyletniej Audrey, poza tym nadal robi trumny, hoduje alpaki i nie pogardzi dobrym bimbrem w każdym towarzystwie

mogę myśleć, ale boicie się tego
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
28 yo
167 cm
dzielny krokodyl
I'm smart so if you give me lemons you'll have lemonade, lemon pie, and lemon meringue.
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.

Chyba jako jedyna w rodzinie Mari od samego początku wspierała ich związek. Sama sprzeciwiła się kilku rodzinnym wartością (ciąża = ślub), więc takie sprawy jak spora różnica wieku to dla niej żadna przeszkoda o ile dwójka ludzi jest szczęśliwa. Więc pewnie wspierała ich związek, pewnie spotykali się dość często i nawet po ich rozstaniu jakoś szczególnie nie zmieniła o nim zdania. Wie, że to trudny człowiek, ale kto nie ma swoim problemów? Chociaż pewnie od tego nieudanego ślubu i zerwania nie mieli za dużo kontaktu. Ale oboje mieszkają na farmach, więc może któregoś razu w drodze do domu złapała gumę i sama nie umiała sobie poradzić (chociaż naprawdę próbowała ale zamiast zmienić koło tylko cała się umorusała). Jeb przejeżdżał obok, zatrzymał się i nie tylko jej pomógł ale też mieli dobrą okazję do rozmowy ^^

Jebbediah Ashworth
brak multikont
kwiatek
42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about
szukał żony tak długo i gorliwe, że przyszło mu się wreszcie zakochać w dwudziestotrzyletniej Audrey, poza tym nadal robi trumny, hoduje alpaki i nie pogardzi dobrym bimbrem w każdym towarzystwie

i on pewnie ją za to MEGA szanuje (może wybrał złą siostrę?), a poza tym totalnie widzę to zepsute auto i Jeba który swoim ciętym językiem dogaduje ale tak naprawdę pomaga i stara się wypytać jak sobie radzi JEGO SUNNY

Marianne Harding
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
28 yo
167 cm
dzielny krokodyl
I'm smart so if you give me lemons you'll have lemonade, lemon pie, and lemon meringue.
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.

Jebbediah Ashworth pisze: i on pewnie ją za to MEGA szanuje (może wybrał złą siostrę?), a poza tym totalnie widzę to zepsute auto i Jeba który swoim ciętym językiem dogaduje ale tak naprawdę pomaga i stara się wypytać jak sobie radzi JEGO SUNNY
Trzeba to będzie rozegrać w najbliższym czasie 8)
brak multikont
kwiatek
21 yo
169 cm
ambitny krab
My cheeks in high colour, overripe peaches
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem

Jebbediah Ashworth pisze: (może wybrał złą siostrę?)
NO PIĘKNIE

Panie Ashworth tutaj narzeczona numer 5, czas na konfrontację z tym całym zawałem, bo ja tam czekałam cała na biało i z uśmiechem na ustach, którzy szybko mi z nich zszedł :foch:
-
sunny
42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about

czekam!
Marianne Harding

Sunny Harding dawaj posta najlepiej w szpitalu!
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
54 yo
164 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Żona Stanley'a. Matka trójki dorosłych dzieci. Przyszła babcia. Ordynator na oddziale neonatologii. Pogromca kretów niszczących róże w jej ogródku.

Możesz myśleć - myśl, podrzucam Olivię, bo wiekowo pasuje chyba najbardziej, Jeb może znać też jej męża, Stanley Westbrook, pewnie jakaś znajomość starych ludzi nam wyjdzie i chętnie wezmę 8)
Andrew, Arthur, Diane, Gwen
doktor Westbrook
42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about

boże mam :hahaha:

Jebediah to jest hipochondryk pierwszej wody, więc wpada do pani doktor od zawsze i stwierdza, że UMIERA, jak ona na to reaguje?

Olivia Westbrook
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
54 yo
164 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Żona Stanley'a. Matka trójki dorosłych dzieci. Przyszła babcia. Ordynator na oddziale neonatologii. Pogromca kretów niszczących róże w jej ogródku.

Jebbediah Ashworth wtedy wyciąga lewatywę. Jeśli Jeb nie ucieka, to znaczy, że naprawdę umiera i wtedy zabiera się za leczenie :lol:
Andrew, Arthur, Diane, Gwen
doktor Westbrook
42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about

no i mamy to, ale bez lewatywy, on ostatnio dostał (PRAWDZIWY) zawał, więc się zgłosi!

Olivia Westbrook
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
23 yo
172 cm
beztroski motyl
The only one who could ever reach me, was the son of a preacher man
Awatar użytkownika
about
Weterynarz w sanktuarium, spontaniczna dusza zachwycona w tym co pozornie nijakie oraz nieistotne. Dryfuje gdzieś między rzeczywistością a marzeniami, te drugie chcąc spełniać w towarzystwie Pana Ashworth.

Dzień dobry panie Ashworth!
Jestem niemal pewna, że zna pan moich rodziców. Jestem również pewna, że kiedyś gdy jeszcze byłam w liceum zupełnym przypadkiem któregoś lata po imprezie pomyliłam pański dom z moim i pewnie całkiem głupio upierałam się, że to pan się pomylił i włamał do nas (i pewnie groziłam, że zadzwonię po policję)! Niezmiernie ciekawi mnie, jak potoczyłaby się taka przygoda :hm:
Jebbediah Ashworth
The way you look at me with that smile and those eyes
And next thing I know you start to dim the lights
H.O. Terrell
Sorbet Malinowy
42 yo
185 cm
sumienny żółwik
preacher's son
Awatar użytkownika
about

ja myślę, że możemy rozegrać takie coś w retro i zobaczyć!

(najwyżej skończy się ślubem nr 7, a co :hahaha:)
Audrey Bree Clark
Julia, Richard, Enrica
enchante #8234
ODPOWIEDZ