studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
Finley ale nie Bowden
Fin ma 21 lat, pochodzi z Lorne i jest jedną z klanu Goldsworthych! Zadziorna i pyskata dziewucha, całkiem mądra bo studiuje astrofizykę, a do tego rozdaje dobre jedzenie w okolicznej pizzerii! No więc szukam wszystkiego, ziomeczków, eksów, sąsiedzkich relacji, jak macie coś z jej rodzeństwem, to też mnie proszę wtajemniczyć <2 No i jak coś, to na pewno coś razem wymyślimy, serio serio!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

niesamowity odkrywca
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Finley Goldsworthy ok to ja wpadam z Harper, która za dzieciaka kumplowała się z dzieciarnią Goldsworthych, była trochę taką czwartą córą i kraszował Otisa, w sumie dalwj trochę kraszuje :oops: Który ją zresztą za taką dodatkową siostrę ma :lol:
A jak szukasz eksów tooooo może Jake Hargreeves? Bo w sumie nie mam na nim takiej reli :hm: Mogli się znać od dawna, w kp mam że on podróżował po liceum po Europie z ziomkami i tam mogli się zgadać w Paryżu i mogło zaiskrzyć! I po powrocie Fin do Lorne coś tam coś tam? Ok, trochę naciągane bo pewnie lata się nie zgrywają, więc po prostu zostawię Cię z tym pomysłem :lol:
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
Harper Callaway pisze: 29 maja 2022, 21:09
Finley Goldsworthy ok to ja wpadam z Harper, która za dzieciaka kumplowała się z dzieciarnią Goldsworthych, była trochę taką czwartą córą i kraszował Otisa, w sumie dalwj trochę kraszuje :oops: Który ją zresztą za taką dodatkową siostrę ma :lol:
A jak szukasz eksów tooooo może Jake Hargreeves? Bo w sumie nie mam na nim takiej reli :hm: Mogli się znać od dawna, w kp mam że on podróżował po liceum po Europie z ziomkami i tam mogli się zgadać w Paryżu i mogło zaiskrzyć! I po powrocie Fin do Lorne coś tam coś tam? Ok, trochę naciągane bo pewnie lata się nie zgrywają, więc po prostu zostawię Cię z tym pomysłem :lol:
no to jak jesteś zainteresowana, to Ci ją mogę podrzucić na psiapsię 8) I może nocować na farmie, jak Otis przyprowadzi randki na noc! :lol: :lol: :lol:
A z Dżejkiem to w sumie amanta z Paryża już maaaam, ale jeśli byś chciała po jej powrocie im wcisnąć jakieś tete-a-tete, w sensie jak tu studia zaczynała, to mogli nawet chwilę ze sobą być, zanim się nie rozpadło 8) I teraz mogą się tak nie do końca lubić, żeby była jakaś drama :hm: :hell:
niesamowity odkrywca
-
mechanik/właścicielka — Lorne Bay Mechanic
31 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarsza z rodzeństwa Goldsworthy. Szefuje w warsztacie, naprawia samochody, biega po Tingaree w towarzystwie dwóch psów i chętnie wdaje się w dyskusje, w które może wplatać swoje niestworzone teorie.
Siostra :milosc: Ze względu na sporą różnicę wieku Helenka pewnie kiedyś trochę próbowała jej matkować, zwłaszcza, kiedy rodzice zostawiali Fin pod jej opieką - czasami bywała pewnie aż za bardzo nadopiekuńcza, bo ją przerażało, że dostawała tyle odpowiedzialności :lol: Ale myślę, że generalnie to się kochamy? <3
I mogę Ci jeszcze dać Blair Emerson na coś sąsiedzkiego, jeśli chcesz :hihihi:
finley goldsworthy
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
Helen Goldsworthy pisze: 06 cze 2022, 02:01
Siostra :milosc: Ze względu na sporą różnicę wieku Helenka pewnie kiedyś trochę próbowała jej matkować, zwłaszcza, kiedy rodzice zostawiali Fin pod jej opieką - czasami bywała pewnie aż za bardzo nadopiekuńcza, bo ją przerażało, że dostawała tyle odpowiedzialności :lol: Ale myślę, że generalnie to się kochamy? <3
I mogę Ci jeszcze dać Blair Emerson na coś sąsiedzkiego, jeśli chcesz :hihihi:
finley goldsworthy
no wpadłaś jako pierwsza, więc korona ulubionej siostry będzie Twoja :hihi: <2 Ale spoko, Fin pewnie tylko trochę jej ciśnienie podnosiła, a poza tym też chciała już być taka dorosła jak Hela :lol: Nawet jeśli miały jakieś spiny po drodze, to na pewno mało ważne! Więc tak, miłość bardzo <3
A z Blair jasne, skoro jest tu od niedawna, to mogą się wciąż poznawać po sąsiedzku 8)

I jak będziesz chciała którąś z nich grać to chodź na pw :fox:
niesamowity odkrywca
-
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
finley goldsworthy pisze: 02 cze 2022, 22:38
Harper Callaway pisze: 29 maja 2022, 21:09
Finley Goldsworthy ok to ja wpadam z Harper, która za dzieciaka kumplowała się z dzieciarnią Goldsworthych, była trochę taką czwartą córą i kraszował Otisa, w sumie dalwj trochę kraszuje :oops: Który ją zresztą za taką dodatkową siostrę ma :lol:
A jak szukasz eksów tooooo może Jake Hargreeves? Bo w sumie nie mam na nim takiej reli :hm: Mogli się znać od dawna, w kp mam że on podróżował po liceum po Europie z ziomkami i tam mogli się zgadać w Paryżu i mogło zaiskrzyć! I po powrocie Fin do Lorne coś tam coś tam? Ok, trochę naciągane bo pewnie lata się nie zgrywają, więc po prostu zostawię Cię z tym pomysłem :lol:
no to jak jesteś zainteresowana, to Ci ją mogę podrzucić na psiapsię 8) I może nocować na farmie, jak Otis przyprowadzi randki na noc! :lol: :lol: :lol:
A z Dżejkiem to w sumie amanta z Paryża już maaaam, ale jeśli byś chciała po jej powrocie im wcisnąć jakieś tete-a-tete, w sensie jak tu studia zaczynała, to mogli nawet chwilę ze sobą być, zanim się nie rozpadło 8) I teraz mogą się tak nie do końca lubić, żeby była jakaś drama :hm: :hell:
finley goldsworthy JAKIE RANDKI :tear: Oby mówiła, że nocuje przez atak krokodyla :lol:
I z Jakiem też spoko 8) On jest raczej takim typem, że by Fince nie wyciął żadnego numeru, pewnie nawet do końca walczył żeby podtrzymać związek, ale tu jakaś klasyczna niezgodność charakterów może mogła wyjść? No i teraz mieszkają praktycznie obok siebie, to niezręczność może płynąć rzekami Sapphire :lol:
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
Harper Callaway pisze: 12 cze 2022, 16:52
finley goldsworthy pisze: 02 cze 2022, 22:38
Harper Callaway pisze: 29 maja 2022, 21:09
Finley Goldsworthy ok to ja wpadam z Harper, która za dzieciaka kumplowała się z dzieciarnią Goldsworthych, była trochę taką czwartą córą i kraszował Otisa, w sumie dalwj trochę kraszuje :oops: Który ją zresztą za taką dodatkową siostrę ma :lol:
A jak szukasz eksów tooooo może Jake Hargreeves? Bo w sumie nie mam na nim takiej reli :hm: Mogli się znać od dawna, w kp mam że on podróżował po liceum po Europie z ziomkami i tam mogli się zgadać w Paryżu i mogło zaiskrzyć! I po powrocie Fin do Lorne coś tam coś tam? Ok, trochę naciągane bo pewnie lata się nie zgrywają, więc po prostu zostawię Cię z tym pomysłem :lol:
no to jak jesteś zainteresowana, to Ci ją mogę podrzucić na psiapsię 8) I może nocować na farmie, jak Otis przyprowadzi randki na noc! :lol: :lol: :lol:
A z Dżejkiem to w sumie amanta z Paryża już maaaam, ale jeśli byś chciała po jej powrocie im wcisnąć jakieś tete-a-tete, w sensie jak tu studia zaczynała, to mogli nawet chwilę ze sobą być, zanim się nie rozpadło 8) I teraz mogą się tak nie do końca lubić, żeby była jakaś drama :hm: :hell:
finley goldsworthy JAKIE RANDKI :tear: Oby mówiła, że nocuje przez atak krokodyla :lol:
I z Jakiem też spoko 8) On jest raczej takim typem, że by Fince nie wyciął żadnego numeru, pewnie nawet do końca walczył żeby podtrzymać związek, ale tu jakaś klasyczna niezgodność charakterów może mogła wyjść? No i teraz mieszkają praktycznie obok siebie, to niezręczność może płynąć rzekami Sapphire :lol:
no ja nie wiem z kim tam Otis randkuje, ale z kimś na pewno! I na pewno Fin nie chce żeby to było pod jej nosem, co nie :lol: I może ściemniać, ale jak jej Harper powie że tak ma robić, bo ona już pewnie zapomniała dawno o tym kraszu! :lol:
A z Dżejkiem w sumie spoko, może być jakiś stary sentyment nawet, ale nie będą się przecież w to samo drugi raz pakować! :lol:
niesamowity odkrywca
-
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
dojeżdżamy razem na uczelnię finley goldsworthy? 8)
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
pericles campbell pisze: 19 cze 2022, 16:51
dojeżdżamy razem na uczelnię finley goldsworthy? 8)
a potem idziemy razem na piwo/jedzenie/cokolwiek? <2
niesamowity odkrywca
-
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
tak!!! i robimy listę najbardziej hot profesorów :v finley goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
studentka & kelnerka — Julius pizzeria
21 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
studiuje astrofizykę, roznosi pizzę w lokalu i marzy o locie w kosmos z ramienia NASA! I wcale nie lata na orbicie jednego profesora...
pericles campbell pisze: 21 cze 2022, 21:59
tak!!! i robimy listę najbardziej hot profesorów :v finley goldsworthy
jak dla mnie plan typu wspaniały <2
autumn goldsworthy pisze: 26 cze 2022, 21:58
no halko, my to się chyba trochę znamy!
niesamowity odkrywca
-
ODPOWIEDZ