wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
Alexander Acria
pianista, dyrygent w akademickiej orkiestrze, wykładowca na uczelni muzycznej, wieczny kawaler
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Blue
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Z mojej gromadki najbardziej artystyczna jest chyba Diane Mason, bo udaje artystkę :lol: więc ją podrzucę :hihi: A z Charlotte też można się znać, nasza dwójka jest z tej samej dzielnicy :jupi: Alexander Acria
wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
Idealnie pasują z Diane! Ona udaje artystkę, a on idealnie udaje, że jest zadowolony ze swojego życia i wcale nie żałuje, że mu nie wyszło bycie muzykiem. XD
A piękną sąsiadkę dałoby się zaprosić na drinka czy coś? Tak po sąsiedzku koleżeńsku! XD
charlotte hargreeves
powitalny kokos
Blue
rysownik, malarz, piosenkarz w klubach i pubach — dom, klub oraz pub
22 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Witam, przystojnego pana ^°^
Czy zdołam skraść pańskie serce? 💓 😏

Alexander Acria
powitalny kokos
Chunni
Lucinda Lopez, Cornelius Brooks
wykładowca z tytułem doktora — lorne bay
28 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Wracam do domu od tylu lat. Wciąż po kryjomu, przed wschodem dnia. Wracam do domu, ostatni raz...
Chunni Chocise Zdecydowanie tak! :excited:
powitalny kokos
Blue
ODPOWIEDZ