Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Vanessa Corrente
Kuzynka Jeddy i Zety. Towarzyska i rozgadana. Oficjalnie jest youtuberką, gdzie na jej kanale zdecydowana większość to kontent gamingowy. Nagrywa bez kamerki, ale nie ukrywa się w internetach. Nieoficjalnie robi za fałszerza. Lubi prześladować swoje sympatie... o czym mało kto wie.
Zeta Corrente
Super kuzyn. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka bo Nessa jest zdecydowanie tą kuzynką, która Zete denerwuje, i z którą ma problemy, ale ona wie, że kuzyn o nią dba na swój sposób. Nie żeby mu to ułatwiała.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
No to kogo tam chcesz Vanessa Corrente <3
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Łap moją Diane Mason, niech znają się z Shadow :jupi: Vanessa Corrente
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Vanessa Corrente hello roommate <33 Może wspólnymi siłami uda się nie rozwalić do końca farmy! :lol:

I podrzucam Ci resztę mojej ekipy! Jake Hargreeves raz na jakiś czas wykonuje drobne, nie do końca legalne interesy dla Zety. I tak sobie myślę, że Jake i Nesska mogą być dobrymi znajomymi czy nawet możemy pójść w początek jakiejś fajnej przyjaźni, przy czym Jake nie ma pojęcia że Zeta to kuzyn Vanessy :v W sumie to ona mogłaby być świadkiem jak dostaje smsa od Zety z kolejnym zleceniem, on się zacznie denerwować czy coś i w końcu Nesska może być pierwszą osobą której Jake powie o swoim kłopocie... No i generalnie drama alert, kiedy już się dowie, że Zeta to jej kuzyn :evil: trochę nie składnie, ale to juz nie moja pora :faint:

Spoza młodzieżówki mam też Luke Winfield, który barmanuje w Shadow i jest trochę przy niej staruchem co prawda. On trochę wie o tej gorszej stronie szadoł, trochę się stara trzymać od tego z daleka, ale no pewnie się znają, mogą się wyzywać od dzidziorów i staruchów czy coś :lol: Także też łap jak chcesz <33
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
percy matthews Wszystkich :lol: Zeta odhaczony. Percy to doskonale wiesz, że będzie prześladowany jako obecny obiekt westchnień - nie żeby miał się o tym dowiedzieć <33 No i z Poppy jeśli nie masz nic przeciw to bff co by Nessa ją bardziej "szkoliła" do brania tego czego chce w aspektach miłosnych :oops: A co do poznania super pisarki Scarlet to może kiedyś (przez siostre pewnie) <3

Charlotte Hargreeves Jak z Shadow to koniecznie się muszą znać z Diane Mason <3 Vanessa na pewno zagaduje każdego kelnera i pewnie jak Diane była nowa to tym bardziej Corrente była ciekawa itp. Może jeszcze nie wścibska, ale bardziej taka ogółowa by wesprzeć skoro nowe miejsce pracy! I mimo, że sama kelnerką nie jest to myślę, że jak trzeba to zawsze by chętnie pomogła Diane - nawet jeśli nikt by nie poprosił bo pewnie już się zdarzyło, że podstawiła nogę komuś kto nie potrafi docenić personelu shadow, o :/

Harper Callaway "może" to słowo klucz, ale się postaramy! I myślę, że się super dogadają. Vanessa chętnie rzuci jakieś rady co do facetów (nie mówię, że dobre) i może robić za model jak Harper będzie coś kreować <33
Omg mega bardzo podoba mi się pomysł na relację z Jake'iem! Zwłaszcza początki przyjaźni :excited: Składnie wszystko ładnie i zrozumiale, więc jestem sto procent na tak! I się nie mogę gier doczekać tym bardziej! Choć mam nadzieję, że nie zmęczy go jej energiczny charakter - i wyciąganie czasem na siłownię, o!
Wyzywanie najlepsze :lol: I przez Shadow jak najbardziej się znać mogą. Tak sobie myślę, że (jeśli oczywiście chcesz) to jako barman mógł zauważyć, że Vanessa nigdy nie zamawia alkoholu jak jest sama. A nawet w grupie nie pije aż tyle. Niby nic, ale mało kto o tym wie, więc myślę, że sprawne oko barmana na pewno by zauważyło. Ale jakby pytał to pewnie będzie odpowiadać jak dzieciak typu "a ty co, z policji?" :lol:
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
I prawidłowo! Trzeba podstawiać nogi takim ludziom!
A za jakiś czas na pewno nimi zagramy i dodamy do relacji coś więcej, bo okaże się, że dziewczyny będą razem mieszkać :hihi: Ale to za chwilę, bo będę robić fabularną przeprowadzkę :hihi:
Vanessa Corrente
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Charlotte Hargreeves Woooow to się nie mogę już doczekać współlokatorki nowej! :excited:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Vanessa Corrente pisze: 24 maja 2022, 21:32
Harper Callaway "może" to słowo klucz, ale się postaramy! I myślę, że się super dogadają. Vanessa chętnie rzuci jakieś rady co do facetów (nie mówię, że dobre) i może robić za model jak Harper będzie coś kreować <33
Omg mega bardzo podoba mi się pomysł na relację z Jake'iem! Zwłaszcza początki przyjaźni :excited: Składnie wszystko ładnie i zrozumiale, więc jestem sto procent na tak! I się nie mogę gier doczekać tym bardziej! Choć mam nadzieję, że nie zmęczy go jej energiczny charakter - i wyciąganie czasem na siłownię, o!
Wyzywanie najlepsze :lol: I przez Shadow jak najbardziej się znać mogą. Tak sobie myślę, że (jeśli oczywiście chcesz) to jako barman mógł zauważyć, że Vanessa nigdy nie zamawia alkoholu jak jest sama. A nawet w grupie nie pije aż tyle. Niby nic, ale mało kto o tym wie, więc myślę, że sprawne oko barmana na pewno by zauważyło. Ale jakby pytał to pewnie będzie odpowiadać jak dzieciak typu "a ty co, z policji?" :lol:
Wszystko pasuje! <3 To z Harperką pewnie zaraz zagramy, ale jakbyś miała też ochotę z którymś z moich panów to też zapraszam Vanessa Corrente :jupi:
uczeń liceum — lorne bay state school
16 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
uczy się pilnie, a po szkole uczęszcza na koło z pierwszej pomocy, bo w przyszłości chciałby zostać ratownikiem medycznym
Vanessa Corrente, czy Zig może prosić o jakieś podrobienie dokumentów? No wiesz, lewy dowód i te sprawy :lol:
Podrzucam też Archera, który przyjaźni się z Zetą, a że Archie zasadniczo jest mocno towarzyski i lubi wszystkich, na pewno lubi również kuzynkę swojego bestie <3
ambitny krab
-
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Zig Lipinski No oczywiście, że tak! Vanessa nie będzie stała na drodze ku zdobywaniu doświadczeń dojrzałości (że tak to ujmie) :hero: Trzeba wspierać młode umysły, o! A jakby tak mu się wymsknęło coś o planszówkach to by pewnie ciekawa była z czym to się je :hm: Bo jakoś nie miała okazji grać.
Awww to koniecznie muszą się znać z Archerem <33 Zwłaszcza, że oboje towarzyscy to pewnie i przy pierwszym spotkaniu biednego Zetę zagadali :lol: Nessa na pewno się dziwi, że ta przyjaźń istnieje, ale jest zdecydowanie na plus jak uświadamia sobie, że ktoś taki jak Zeta ma takiego towarzyskiego bff *.* Acz na sto procent padło pytanie czy Zeta mu nie płaci albo co bo takie przeciwieństwa ładne!
lorne bay — lorne bay
23 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Wpadam jak obiecałam :D i na wstępie zaznaczam, że chcę oczywiście pozytyw <3 na pewno poznali się na jednej z imprez w Shadow i myślę, że mogą już się uważać za dobrych kumpli :3 w dodatku Dex ma długi jęzor, więc jak wyjdzie, że trochę wzdychał do Percego a Vanessa też teraz to robi to sobie wymyśliłam, że mogą połączyć siły, bo on już sobie Percego jednak odpuścił ;D no i na pewno mogą razem jakieś przypały robić a co <3
sumienny żółwik
avada kedavra
brak multikont
barman i dealer — shadow
22 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Kręci interesy na boku nie biorąc pod uwagę możliwych konsekwencji. W jego życiu zrobił się bajzel, ale mówi ludziom, że wszystko u niego ok.
Vanessa Corrente wpadam do koleżanki ze wspólnej pracy ^^
ambitny krab
Da'Vinchi
miles, cooper, liam
ODPOWIEDZ