robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
Gianna Faraday
Producentka świeczek sojowych, tarocistka i trochę pogubiona w życiu, zakręcona młoda panna. Ma za sobą porzucenie szkoły oraz męża a także zadatki na spowodowanie kilku innych, życiowych katastrof.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
no hej Gia Faraday moja szara tarocistka skądś kojarzy producentkę świeczek :lol: mogę Ci podrzucić Ryan na jakąś koleżankę, są też w tym samym wieku, ale jakbyś chciała kogoś innego to też śmiało :hihi:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
Raine Barlowe pisze: 10 maja 2022, 08:59
no hej Gia Faraday moja szara tarocistka skądś kojarzy producentkę świeczek :lol: mogę Ci podrzucić Ryan na jakąś koleżankę, są też w tym samym wieku, ale jakbyś chciała kogoś innego to też śmiało :hihi:
hihi, ciekawe skąd :hihihi: i generalnie to bardzo chętnie przygarnę Ryan nawet na jakąś przyjaciółkę! skoro są w tym samym wieku, mogą się znać jeszcze z czasów szkolnych, a później jak się porozjeżdżały po świecie to mogły kontakt na odległość utrzymywać, więc Hillbury mogła być pierwszą osobą, do której Gianna się odezwała, jak wróciła do Lorne Bay <33
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
Będę od Ciebie kupować świece do pensjonatu ze specjalnym logiem, ok? *.*
A wróżb też chętnie posłucham i wina się napiję albo kawy.

Gia Faraday
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
Harriet L. Pemberton pisze: 10 maja 2022, 13:26
Będę od Ciebie kupować świece do pensjonatu ze specjalnym logiem, ok? *.*
A wróżb też chętnie posłucham i wina się napiję albo kawy.
deal! a wróżby możesz mieć za darmo, jeśli do wina dorzucisz jeszcze ploteczki o życiu, facetach i wspólne opychanie się lodami w kryzysie :hihihi:
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Gia Faraday pisze: 10 maja 2022, 13:24
Raine Barlowe pisze: 10 maja 2022, 08:59
no hej Gia Faraday moja szara tarocistka skądś kojarzy producentkę świeczek :lol: mogę Ci podrzucić Ryan na jakąś koleżankę, są też w tym samym wieku, ale jakbyś chciała kogoś innego to też śmiało :hihi:
hihi, ciekawe skąd :hihihi: i generalnie to bardzo chętnie przygarnę Ryan nawet na jakąś przyjaciółkę! skoro są w tym samym wieku, mogą się znać jeszcze z czasów szkolnych, a później jak się porozjeżdżały po świecie to mogły kontakt na odległość utrzymywać, więc Hillbury mogła być pierwszą osobą, do której Gianna się odezwała, jak wróciła do Lorne Bay <33
Ryan wróciła w listopadzie, więc sobie mogą razem tak poznawać Lorne na nowo, jakbyś chciała zagrać, to wiesz, gdzie mnie szukać :dance:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
Raine Barlowe pisze: 10 maja 2022, 15:19
Ryan wróciła w listopadzie, więc sobie mogą razem tak poznawać Lorne na nowo, jakbyś chciała zagrać, to wiesz, gdzie mnie szukać :dance:
na pewno będę krzyczeć niebawem <33
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
a któż to wrócił :lol: Gia Faraday
chcesz kogoś z moich? <3
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
ezra brooks pisze: 10 maja 2022, 21:51
a któż to wrócił :lol: Gia Faraday
chcesz kogoś z moich? <3
CHCĘ! Scarlet jest śliczna, po opisie wnoszę w sumie też, że by się ze sobą dogadały, a skoro wiek mają zbliżony, więc myślę, że mogłyby się spokojnie ze sobą przyjaźnić, może jeszcze od czasów szkolnych :hihihi: a Ezra, nie wiem, chadza na randki albo chadzał niedawno? bo jeśli tak, to mogli się na jedną wybrać, przy czym ze szczęściem Gianny zakończyłoby się to na pewno jakąś katastrofą :lol:
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
w sumie Scarlet ma tylko jedną przyjaciółkę, więc jak najbardziej wezmę jeszcze jedną dla niej <3 a Gia Faraday sprawdzi się fantastycznie hehe!
Ezra chadza/chadzał pewnie na randki, ale podejrzewam, że on przy tej swojej niezręczności też pewnie coś odwinął dziwnego i generalnie awkward jak przy Winielu, jeśli pamiętasz Winnie i Daniela :lol: Pewnie od czasu randki z Gii ma małą przerwę od randkowania, ALE! Możemy ich kiedyś styknąć w celu oczyszczenia atmosfery.
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako instruktor jogi, bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
Zapomniałam jeszcze o Zecie, bo jeśli Gia Faraday naprawdę czyta z kart, a jeśli stawia tarota to już wgl super, bo siostra Zety przejawiała jakieś podejrzane zainteresowanie tarotem, więc pewnie w myśli tego Zeta przyszedłby do Gii z nastawieniem "nie wierzę w te bzdury, ale niech karty mi powiedzą, gdzie jest moja siostra". Zeta to trudny typek i generalnie wredootka straszna, ale możemy sobie coś kiedyś nimi zagrać i zobaczymy <3
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
ezra brooks pisze: 16 maja 2022, 12:18
w sumie Scarlet ma tylko jedną przyjaciółkę, więc jak najbardziej wezmę jeszcze jedną dla niej <3 a Gia Faraday sprawdzi się fantastycznie hehe!
Ezra chadza/chadzał pewnie na randki, ale podejrzewam, że on przy tej swojej niezręczności też pewnie coś odwinął dziwnego i generalnie awkward jak przy Winielu, jeśli pamiętasz Winnie i Daniela :lol: Pewnie od czasu randki z Gii ma małą przerwę od randkowania, ALE! Możemy ich kiedyś styknąć w celu oczyszczenia atmosfery.
Zeta Corrente pisze: 16 maja 2022, 12:21
Zapomniałam jeszcze o Zecie, bo jeśli Gia Faraday naprawdę czyta z kart, a jeśli stawia tarota to już wgl super, bo siostra Zety przejawiała jakieś podejrzane zainteresowanie tarotem, więc pewnie w myśli tego Zeta przyszedłby do Gii z nastawieniem "nie wierzę w te bzdury, ale niech karty mi powiedzą, gdzie jest moja siostra". Zeta to trudny typek i generalnie wredootka straszna, ale możemy sobie coś kiedyś nimi zagrać i zobaczymy <3
mam nadzieję, że nie masz na myśli randek z wazonem na głowie, bo obawiam się, że biedna Gia zeszłaby na zawał, gdyby doprowadziła do czegoś takiego jednak :lol: a z Zetą jak najbardziej bym sobie to rozegrała, no i wtedy zobaczymy już jak nam się relacja tu ułoży <3
ODPOWIEDZ